Komix o speciálním stylu boje:)

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • kdybych tady postnul vse co o tobe vim ,tak by se teprv zasmaly :phatgrin: ale nebudu tak ubohej jako ty a neklesnu na tvou hranici,neni mi 20.a ze se smeji tvoji vlez do (-*-) mi je nekde,taky mam sve lidi kteri se smeji tobe a tvym podobnym a z plnych plic :D ,takze stahni pulky a drz krok cucaku!prisel sem,videl sem ,odchazim.delej si co chces parku :pillepalle:

      pekny :spam: ale uz bez me malickosti :closed4:
    • Bobre, kdybys hrál na glace čestně, nestalo by se ti to...že si démon vybral zrovna tebe i když nejseš jedinej...tebe de snadno poznat, cucáš to tam jako kojenec(mám někdy chut nakoupit v NM bedny náhod a otevřít kvůli cyloankám skoro vždy když du glac) a ted aný...urážky dospělýho tam myslím nikdo ted nenajde :D

      Jinak, postni tady démonovo jméno, příjímení, adresu, vzdělání, věk, rodný číslo, jaký má pojištění, pin k případné kreditce, barvu očí a já nwm co ještě ale to k smíchu nebude...to není hra a právě ta hra je společným znakem všech co píšou na toto forko + zasmějme se, smích prodlužuje život :)
    • RE: budu slavnej na youtube :DDDDDD

      bobrmanos wrote:

      heh ty jsi ale komik ivo ,uz nevis co by tak kopes kolem sebe :phatgrin: radsi vytvor dalsi postavu imitace bessii a pis mi zni: ahoj zlato,dej mi id chci si zkusit maga,loosre :lol: byl jsi trapnej,jsi a budes samponku ,ale z toho treba vyrostes.jsi jen vsem pro srandu trapaku,tak se tu zas bav na muj ucet,kazdy vime svoje adios :altw:
      Á potrefená husa se ozvala :thumbup:
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • hmm tak není to jenom bobřík jak jsem se ted o5 dozvěděl :D...i další od andělů i démonů, jedu za luka vidím že někdo elikuje, du tam za wara a pak mi do ksichtu řeknou že eliky nedávají, pak naopak du na luka a zase mi tvrdí to stejný ti od démonů :D no aspon jsem si podnikl pár "honů na kojence"....(a 1/3HP naskočí kouzlem u lovce že :)) myslím že všechny SP by měli být podpovláním mága...je to přece čarovné taková reg. HP
    • Ježiši Bobře,
      vůbec nevím proč by si tady měl postnout něco o Demovi, pokud vím tohle je o tvém zaručeném elíkování a dopování všeho co na Nostalku existuje a ne o Demoonovi. Tak tady nemel něco o tom že tu na něj můžeš vytáhnout bůhví co. Upřímně si myslím že to co víš, jsou zas ňáké vymyšlené kydy. Ano i my máme spoustu lidí s kterýma se smíchy popadáme za břicho. Běž dělat to samé no, nikdo ti nebrání. Tohle je jen na pobavení a proč si nevybrat Tebe, když se tak pěkně dobrovolně nabízíš. Toho "cucáka" si odpusť jestli si takhle povídáš s ostatníma budiž, ale my nejsme na tvé úrovni, takže si ho schovej pro "tydlydy" a neoslovuj tak někoho komu nesaháš ani po paty. Ono kdyby si byl opravdu tak dospělej, jak se říká. Nepíšeš sem takový "srance" s prominutím a radši nad tím mávneš rukou. Takže buď té lásky a radši TY "STÁHNI PŮLKY A DRŽ KROK!"

      O sobně si myslím. že si tady právě ukázal jakej si chlapák ve hře a po internetu. Myslím že jako spousta dalších lidí, by si kolem nás prošel se sklopenou hlavou a staženýma půlkama! ;)
      Nejsme stádo ovcí, proto se nás zbavte! ;) Hlupáci.

      The post was edited 1 time, last by Anck ().

    • Neřešteho sám ukázal kdo to je a jen mýmu komixu dodal na vtipnosti:D každopádně co mě těší, e i lidi kdeje hlavou mě psali: dobrej komix a pravdivej...:D PS: díky jeho narážkám,urážkam a hlouposti mám namět na 2.díl...:D :bday:
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec