Debata k PvP turnaji

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Pokud bude vyhrazen prostor, smíte sledovat (dle předešlých ročníků by mělo být určeno GM, pokud bude). Pokud jde o speciální požadavky, tak po domluvě s přítomným GM. Avšak pořád platí jako pro všechny eventy, že při porušení pravidel eventu/ničení požitku ze hry a dalších podobných problémů, můžete být vyloučen z eventu, případně i potrestán.
      Vše jde, když se chce. ;) :veloce:

      The post was edited 1 time, last by Havirumi ().

    • Toto bude můj první pvp turnaj, takale bych se Vás chtěl zeptat. Vzhledem k široké kategorii 90+ pro mě je zbytečné se s 92 účastnit, ale uvažuji o vybavení prcku pro další dvě kategorie. Chtěl bych vědět, jaká bývá účast ve zbylých kategoriich, co muzu očekávat za soupeře (přibližný equip minulých vítězů) a jaké byli přibližně ceny(pro různá umístění), jestli se do toho vyplatí i investovat skrz ceny, či to je hlavně pro požitek z výhry. Děkuji.
    • Vždy jsou 2 typy hráčů, ti co si chtějí vydělat a ti co si to jdou užít a chtějí ostatním ukázat co v nich je. Ceny se snažíme vybrat tak aby potěšily. Nemyslím si, že je zbytečné jit s 92lvl do kategorie 90+. Neznamená , že když má někdo 95lvl, je automaticky lepší. Samozřejmě můžeš jít do jiné kategorie ovšem zúčastnit se můžeš pouze jednou. Pokud při kontrole hráčů před turnajem zjistíme, že se hráč už účastnil jiné kategorie, bude automaticky diskvalifikován a vyřazen( Zřejmě si nečetl pravidla). Počet účastníků loni byl pěkný, do každé kategorie se přihlásilo kolem 40- 50 lidí(někteří pak zůstali jako náhradníci kvůli velikosti pavouka). :thumbup:

      Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

    • Děkuji moc za odpovědi, ano pravidla jsem tak nějak přeskočil, to se omlouvám. Jinak ohledně té mé hlavní, vím, že bych mohl někoho zabít, ale proti "topkam" kteří to už hrají nějaký ten pátek si stejně neskrtnu a skončím někdy na začátku.. tudíž je pro mě přijatelnější/zábavnější jít tam s prckem a usilovat o horní příčky.

      The post was edited 1 time, last by LordOzak ().

    • Rád bych zkusil navrhnout nějaký předměty..který by se vyrovnaly cenám z minulých eventů, co třeba akt6 rezisty / tak jako minulý rok byly vala/kerty, tak teď by šlo nebeské/pekelné reze..případně roh erenie který jsme ani za boha nemohli z těch raidů co jsme odchodili dropnout, nebo nějaký takový předmět ?:-)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Zdravím dost mě naštvalo že se neotevřela kategorie 40+ neznamená že minulí rok nebyla velká účast, tak že letos to tak bude taky kdyby jste to mohly aspon zkusit tak by jste pár lidí určitě potěšily ne jeden hráč má pvp prcka. Rád bych za všechny chtěl aby měli možnost se i malé lvl předvést když mají možnost i ostatní tak proč né všichni ?
    • do kategorie 40+ se v 99% hlásili jen prcci velkých postav a to se nedokázali 2 roky za sebou pomalu poskládat ani do 16 lidi , proto opětovně tuto kategorii máme zrušenou. Co se týče odměn. Ještě se nechte překvapit co vymyslíme ale děkujeme za návrhy. čas přesně neřeknu bude se to konat bud v sobotu nebo v neděli. přesný čas bude zveřejněn vždy při uzavření dané kategorie.:)

      Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

    • Ne že bych to plánoval, nicméně pokud by se někdo přihlásil, a po uzavření registrace mu vlastně nevyhovoval datum,čas případného souboje, dá se odstoupit i v pozdější fázi registrace?

      Ohledně ''Jinak doplňovat HP'' jak je nahlíženo na plážový kostým, případně jak je nahlíženo na přirozený HP regen z brnění, kde stačí nebýt v boji (Takže vlastně popoběhnout od někoho kdo je proti vám) a hp vám začne přibývat, řekněme po tisícovce, kdyby někdo neveřil, můžeme se na toto téma pobavit v aréně :D

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Tak jestli nemůže být vrah v invisu.. tak je to 100% diskriminace, protože má bonus dmg z invisu u jednoho skillu dokonce kolem 2500. Dále pak by musel být zakázaný kostým iluzionisty a nic takové v pravidlech nevidím.. Tak poprosím ještě o vyjádření k mé předchozí otázce některého z GM (ne že bych ti nevěřil *ßloody*, ale příjde mi to jako blbost.
    • Chci vidět třeba pvp mágů, kde jednomu z nich vyjde třetí blesk:D přijde o manu nebude si moct ani na sekundu sednout, a tím si teda nedoplní manu, takže rip , ale tak každý na to může mít svůj názor no, ani ten invis není dlouhý teď..ale dřív by se mohlo stát že vrah prosedí 2minuty v invisu a může si naklikat cokoliv když ho nikdo neuvidí

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao