Event na glace styl Millamber

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Event na glace styl Millamber

    Ahoj dnes sem dorazil z venku a v rodině píšou ať jdeme na glac že millamber slíbil odměny. Přišel sem na glac a millamber chvíli po té napsal že odměnou bude raid. Takže odměnu dostanou jen démoni a andělé ne protože andělům byl raid přerušen. Myslím si že ze strany žádného GM není vhodné, aby něco sliboval pro obě strany a přitom to pak nedodržel. Není to první věc co millamber takhle udělal a nejsem sám co se mu tento "event" nelíbil. Neštve mě ani tak to že nemáme raid, ale to že millamber něco slíbí a pak to nedodrží. A pak se GM diví že tu nikdo nehraje když děláte tohle...
  • Bez práce nejsou koláče, já bych osobně nedával ani odměny těm co seděli celou dobu v citadele a chtěli se přiživit nějakýma balíčkama který čekali, ale to bys chtěl určitě taky.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Velmi se omlouvám, že raid nebyl pro obě strany. Odhlásil jsem se hned, jak se objevil Lord Mukraju, doufaje v to, že raid si v klidu spustíte. V té chvíli to tak i vypadalo, Andělé kontrolovali střed Tundry a na zabití Mukraju zas tolik času potřeba není.
    Během celé doby, co jsem byl na Glace, jsem házel v Tundře bedny s náhodnými efekty, které celé PvP docela si myslím zpříjemnily. Celkově se mělo jednat spíše o povzbuzení hráčů, aby chodili více na Glacernon.
    Odměnou jsem myslel spíše to, že spustit raid není takový problém, když je dost lidí a odměna pro všechny hráče byla mnou vyhlášena na víkend.
    Jestli jsem někomu tímto uškodil či způsobil nějakou újmu, mrzí mě to. Snad Vám to víkend vynahradí. Více info na foru již brzy.