"Nové NT"

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Opravdu si myslíte, že větama "Starý dobrý časy.. teď jde NT do H(Domyslete si to)" něčo změníte? Nadáváte na Českou komunitu, jaká je, co dělá a tak. Přitom dělate to samý! :D
    Většina lidí co na NT znám jsou pokrytci.. co napíšou jen když po mě něco chtějí.
    Zadalší, krádeže.. Taťka mi kdysi říkal.. Lidi jsou svině, svět je svině. Tak to je a bude. Ale mě by nebavilo žit/hrát s pocitem, že to co mám jsem sebral na úkor někoho, že se mám skvěle a ten druhý zažívá opak. Ty vaše repra.. Achh škoda slov. Hádáte se o H(Kdo má fantazii a slovní zásobu, napadá ho tucet slov..). Nenechte se okrást, neklikejte na odkazy..to že nějaký Hacker vlezl zrovna vám na účet, to si povídejte někde jinde..
    Taky se mi děsně líbí, jak máte v oblibě slovo "Kid", tedy výraz pro dítě.. Co je špatného na tom být dítětem?? Pokud se nemýlím, každý jím jednou byl. Někdo i je.. (A zůstane/chce zůstat). Hrajete si na dospěláky, ve hře a káráte druhé. Hihihihahaha :lol:

    Pokud něco chcete změnit, začněte u sebe. :)
  • kenzabijak wrote:

    Opravdu si myslíte, že větama "Starý dobrý časy.. teď jde NT do H(Domyslete si to)" něčo změníte
    Ne, jenom si dalo by se říct "připomínáme", jak to dřív bylo. Osobně bych se asi zpět vrátit nechtěl. Každopádně s ostatním souhlasím, hlavně s poslední dobou oblíbenou nadávkou v aréně kid (ale alespoň říkají alespoň jednou pravdu)
    Tato věta je nepravdivá.
  • mistina wrote:

    kenzabijak wrote:

    Opravdu si myslíte, že větama "Starý dobrý časy.. teď jde NT do H(Domyslete si to)" něčo změníte
    Ne, jenom si dalo by se říct "připomínáme", jak to dřív bylo. Osobně bych se asi zpět vrátit nechtěl. Každopádně s ostatním souhlasím, hlavně s poslední dobou oblíbenou nadávkou v aréně kid (ale alespoň říkají alespoň jednou pravdu)
    Ahoj,
    nejsmutnější je, že většinou "kid" je rozumnější.

    Lidi si to připomínají, protože současné NT je už jen pouze o vztazích mezi lidmi. Jsou čím dál větší potvory, protože je to baví a proti nim jsou ti, kteří tento styl nemusí (suprový příklad caligora). Bohužel o tom to teď je.
  • Teď se tu zase šíří repra těch sráčů..(Sprosté slovo? Ano, jsem si toho vědom. Ale je to sprosté slovo mířené na lháře, zloděje co tuto hru ničí) - využívají stránky co posílá kontakty o vás.. Vypadá jako web nostale.cz - Přitom je to jen obrázek. Zadáte údaje, které se dotyčnému pošlou do schránky, a váš účet=jeho účet :) NEKLIKAT!
  • Zajímalo by mě, proč vůbec vzniklo toto vlákno. Nu dobrá. Proč píšete, že krádeže jsou především teď? Spousta z Vás tu nebyla mnoho let, tak těžko ví, co se dělo v letech minulých. Možná to nebylo v dnešní úrovni, ale vždy se nějaký člověk, který znepříjemňuje ostatním hru najde. Takže vlákna označená jako "Nové NT" popřípadě "Staré NT" jsou naprosto bezpředmětná. :pinch:

    I desire everything about you, I desire it so much that I'm shaking.

    The post was edited 2 times, last by geluska ().

  • Já vím, že se kradlo i dřív.. Ale prostě se mi to nelíbí. Dřív jsem neměl možnost se vyjádřit.. a když se tomu tak děje i nadále, tak jsem tu.
    I teď tu potkávám milé lidi.. až jsem se dnes divil. Založil jsem si prcka(s nickem neznáámým), a co nevidím. Nějaká mágině - co má sama málo mi dává vybavení.. druhý mě nabídl exp a bylo jich víc. To mě fakt udělalo radost.
    Myslím si že to není tak zkažený jak si hodně lidí myslí.
  • Vy si pořád stěžujete že vás někdo okradl,okrádá či chce okrást :D ale když mu k tomu nedáte možnost,neudělá to a utře :D Musíte se řídit jednoduchým pravidlem..nikdy nikomu nevěř :D před 5 lety,když jsem začínal hrát,jsem si kvůli časové tísni nemohl dovolit destra.Samozřejmě první věc co tě napadne-dobít si..tak jsem si dobil,koupil jsem držák a sehnal prodejce který mi ho nabízel jen z ten držák.Samozřejmě já,důvěřivé pako to vezme,dá mu držák bez jakýchkoliv obav a co se nestalo,block,odhlásil se a konec.Tohle bylo poprvé a naposledy za mojich cca 5 her hraní co mě někdo "okradl".Nelituju toho,dřív či později se to stane "každému".Mám tam opravdu pár skvělých přátel kterým mohu věřit,a když něco potřebuji tak mi půjčí,pomohou-Samozřejmě je to i z mé strany :D.No..prostě nikomu nevěřit :D
    Boj se životem vždy prohraješ. :whistling:
  • Čuchám čuchám post-hunt vlákno. Nuže dobrá, já bych se k tomu vyjádřil asi jen takhle: Souhlasím s mistinou v tom, že si ty "staré dobré časy" jen připomínáme, protože to v té době bylo fajn a pro lidi jako já a spousta dalších, kterou tuhle hru hrajou takřka od jejího počátku je to nostalgický a celkem i rádi zavzpomínáme, jak to dříve bylo. Je ale fakt, že doba se mění a kdo nedokáže jít s dobou, zahyne. CZ NosTale se změnilo, lidi jsou svině a tak to je. Dle mého názoru už nemá smysl tuhle hru hrát, ale každý dle svého. Ve světě je mnohem více závažnějších problémů, dělat povznesení kvůli hře, která je už napůl v hrobě mi přijde hloupé. Ale s tvojí poučkou "Jestli chcete něco měnit, začněte u sebe." plně souhlasím. Konečně něco opravdu moudrého na tomto hloupými-příspěvky-zahlceném fóru. Ale post-hunt je post-hunt :D. Né, že bych se o to teda ještě zajímal :D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Upřímně, nějaké číslíčko pod jménem s počtem příspěvků mi je opravdu volný. :D
    Ale co mi volné není je fakt, že se mi nelíbí když se přihlásím s dobrou náladou(Chci si užít hru) tak se pořád někdo hádá, pomlouvá..(Už i ve hře..?!)
    Prostě mě to štve. Na okam chci já,nebo kdokoliv jiný někomu pomoci(dostane stum) ----> a hned je cit. za pí*use, přirození, vyžírku a dalších tucet pojmů.
    A to že CZ komunita byla dřív v poho, a teď to jde "do hoven'.. neberu. Né všichni jsou tak špatní, házíte je do jednoho pytle a podle toho to tak i vypadá.
  • Není to snad takhle s každou hrou? Téměř každá hra kam přijdou děti, se začne ihned a bezmyšlenkovitě pomlouvat, ty děti potom pomlouvají ty starší, pak se v tom udělá hašiš, za rok už ani neví nikdo kdo je kdo a prostě toxic chat se nese celou hrou. Ještě víc směšné mi přijde když v aréně někomu vyloženě ze srandy začnu říkat ty urážky ze kterých si nikdo nic nedělá (dokonce danou osobu mám většinou ve friend listu) a dotyčný se asi u monitoru rozpláče a chytne rage (ano mluvím o věkové kategorii 10+/12+). Já už se na NT z velké části taky už vykašlal, chodím tam prakticky jen na pokec s lidma co tam pro mě něco znamenají a to je asi to jediné co mě tam drží. Chat a celkově CZ/SK komunitá upadá rychle už asi tak 2 roky a je to vidět na známých hráčích co odešli a přestali to hrát. "Staré dobré časy v NT"... tím je myšleno co? Ty staré dobré časy jsou pořád tady a teď, bohužel jen v některých lidech ;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)