Kalendář Skloňování Dotaz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Kalendář Skloňování Dotaz

    Ahoj, chci se jen zeptat jestli odpovědi stačí aby byly v 1. pádě nebo to musí být přímo vyskloňované podle otázky, aby tam pak nebyl nějaký zmatek, prosím odpověď POUZE od těch, co se o ten kalendář starají nebo jako vedou to, nechci od hráčů, že si myslí a nebo že oni to napsali v tomto a v tomto, NE, jen od týmu prostě a píšu to sem aby potom i ostatní hráči viděli, kdyby měli stejnej dotaz tak ať se jich několik neptá DÍKY :koule:
    :veloce:
  • Bude ti tohle stačit? Protože advent je konán GF...a vše je v tohle řečeno (viz. Gluttony)


    Několik dní nebyly rozesílany odměny jelikož jsme neměli možnost se na stránky ani prihlásit.
    Manipulovat s kalendářem nelze. Vybere se správná odpověd u jednoho hráče a všichni kdo mají naprosto stejnou odpověď jsou automaticky označeni také. Jediné co můžemě, tak je rozhodnout zda je správná odpověd např. Ocelovej křeček (Což je správně ale není správně česky. U takovýchto odpovědí jsme shovívaví a pokud se nejedná o zkomolená vlastní jména postav, tak to uznáváme.) Jak je otázka pro daný den uzavřena a všechny odpovědí jsou rozřazeny, tak se klikne na JEDNO tlačítko a zobrazí se ze správných odpovědí 20 výherců.
  • Mno, ne že by velbloud dopravní prostředek být nemohl...

    Spíše jde o to, že loni byl problém se jménem NPC. Spousta lidí napsalo jméno NPC tak, jak bylo uvedeno v textu (kde bylo skloněno) Aurelia Roshu, přičemž samotná NPC se jmenuje Arelius Roshu. Skloněné jméno bylo špatně, jelikož tak se postava nejmenuje.
    Veškeré otázky v kalendáři jsou přeloženy z angličtiny, takže by všechny odpovědi měly být ideálně v 1. pádě jednotného čísla (případně množného, pokud je takto formulovaná otázka).
    Nicméně pokud je otázka formulována jako pádová (kdo/co, koho/čeho, komu/čemu....), , není problém odpovědět odpovědí ve správném pádu.
  • Kabát
    Má ji motorovou a občas na tom sjíždíš gumy takže je to taky dopravní prostředek ne ? :D Když to bude dromedár přejdeš sklamaně po zebře :altr:
    Když vezmu v potaz npř: otázka co padá z dvouocasé lišky ? Z mého pohledu ocas nebo ocasy ! Je to to samé ne? Ale jde o to jak je nastaven program pro odpovědi. Měl by brát obě varianty možná i třetí cigaretové pouzdro :D
    Berte kalendář jako hru bez emocí je to opět jen zpestření dlouhé chvíle pro zabití nudy a z části provětrání závitů a to že jednu odpověď mam správnou ale napsal jsem odpověď s malým písmenem a ne velkým na začátku slova,moje chyba-nikým jiným neovlivnitelná je k zasmání a ne k vyrválu k nadávání na GM + Gameforge a pravidla :)
    PS: dnes ráno do práce abych nějak se radoval z vánoc jsem si koupil čokoládový Adventní kalendář u větnamce ,po obědě jsem otevřel dvířka s no:1 koukal na mě jen obrázek s prázdnou formičkou! Po práci jsem nelenil a šel reklamovat že tam není čokoládička :) pan Vhun Van Vei vzal kalendář vzhůru nohama , zatřásl sním otevřel rozpečetěné okýnko no.1 a řekl památečnou větu : tam malo čoko pane?
    No nezabili bys te ho? :D takže v klidu 8o
    :ozdoba:

    The post was edited 5 times, last by Bl!zZ ().