Trolling/Kazení kalendáře

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Trolling/Kazení kalendáře

    Čest práci soudruzi, teď mě tak nějak napadlo, co když na tom adventním kalendáři schválně zadám jméno někoho jiného a odpovím špatně? Tím bych mu měl teoreticky zkazit možnost hrát. Zajímá mě jestli je to nějak pošéfené a nebo to je #naklouba. Teda né, že bych to zkoušel, ale je zajímavé, že mi taková věc došla až takhle pozdě, většinou bývám s takovýma kravinama první :altr:
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Dobrý večer,pochybuji, že znáte ke každé postavě jejich mail. Jestliže ano, pak jsme zase u toho, co Vám pořád tlačíme do hlavy a to:
    Nikdy, nikomu nesdělujte, mail, ID a heslo!


    PS: Myslím, že je to zajištěné, pokud tam tedy nechcete psát více údajů, které Vám zabrání v čas změnit špatnou odpověď (ID, heslo, bydliště, rok narození, kolikrát jste 1.1.2016 koukl na forum). :P ;)

    S pozdravem,
    TGM Havirumi
    Vše jde, když se chce. ;) :veloce:
  • Je to tam napsané

    • [quote]Ujistěte se, že zadáváte správná data (email, název postavy, server), v opačném případě Vám nebudeme schopni odměny odeslat. Také si uvědomte, že odpovědi se budou sčítat pouze [/quote]

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • jasně, tak můžeš tam zadat i svůj bankovní ''účet'' třeba, snad logicky by všechno mělo souhlasit společně.. ale co se sakra divím, když se 98% nt loguje přes id který jim ani nepatří... (Myslím tím že se logují malými písmeny.)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Správná data "email" může být myšleno, aby jsme zadali opravdu svůj a né omylem špatný. Používal jsem jiný, protože na můj starý email se nemůžu přihlásit. Vadí tedy, když jsem si email od účtu změnil na ten který jsem zadal až teď?
    Dobrý den,
    takže znovu pokud neumíte číst, když Vám šéfová vypisuje informace!
    "Vyplňte odpověď a další políčka s emailem svého účtu, názvem postavy a serverem."
    Pokud děláte opět něco jiného, riskujete, že Vám nebudeme schopni pomoct s možnými potížemi a nahánět Vás na hře....to fakt nemusíme a navíc vše nejde řešit in-game. Takže znovu si zapište za uši, abyste četli zprávy a instrukce pro VŠECHNY události a předešli tak problémům a otázkám ražení tohoto tipu. Doporučuji znovu přečíst pro jistotu Adventní kalendář 2016 ať se vyhneme dalším dotazům. :S

    S pozdravem,
    TGM Havirumi
    Vše jde, když se chce. ;) :veloce:
  • "Dobrý den,
    takže znovu pokud neumíte číst, když Vám šéfová vypisuje informace!"

    Toto mě celkem dodělalo, šéfová... :D Už jsem slyšel a viděl různé obdoby ale toto je tu prvně :D

    Pokud si nevyplníš pravdivé informace související s tvým účtem, je to jen tvoje smůla. Rovněž pokud budeš chtít někoho trollit tak ti to nevyjde, krom toho jsem přesvědčen, že i kdyby tu nebylo pravidlo kolem e-mailových adres, GMka pořád můžou zkontrolovat IP adresu, což je největší důkaz v dnešním světě :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Když někoho nemáš rád a reportuješ jeho příspěvky, atd, tak tady se to dá taky..prostě odpovíš jakoby za něj a špatně, ..ale když těch odpovědí bude víc..tak se asi počítá i ta správná těžko říct :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Má to přímo z úvodního textu..:)





    Milí hráči!

    Blíží se nám kouzelné období Vánoc a to znamená, že opět nastal čas pro náš tradiční Adventní kalendář!
    Znova budete mít možnost vyhrát skvělé ceny!

    Takže, jak se můžete zúčastnit?

    Jednoduše kliknete na následující odkaz: KALENDÁŘ
    Každý den od úterý 1. prosince do středy 24. prosince na Vás bude čekat nová otázka na téma NosTale. Vyplňte odpověď a další políčka s emailem svého účtu, názvem postavy a serverem.
    Každý zúčastněný s dostatečným počtem správných odpovědí bude odměněn! Až Advent skončí, spočítáme množství uznaných odpovědí a podle počtu poté získáte svou odměnu.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao