Pinned Zpětná vazba Glacernon

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zpětná vazba Glacernon

    Ahoj,
    nedávno jsem slíbila, že zde bude anketa ohledně posledního vylepšení. Ta bude muset teď ještě chvíli počkat, protože Gameforge ve spolupráci s Entwellem nyní sbírají podněty pro vylepšení Glacernonu obecně. Mají na nás/Vás několik otázek. Odpovídejte tedy věcně podle bodů a prosím žádný spam a offtopic a pokud možno jasně a stručně :) Výsledek bude poté třeba sesumírovat a přeložit, čili nějaké romány by byly jen na škodu.

    1) Baví hráče PvP během raidu Caligora (přestože se nepřičítá ani neodečítá pověst)?
    2) Účastní se PvP po zabití Caligora na mapě raidu dostatek hráčů?
    3) Bojují mezi sebou hráči i na ostatních mapách? Pokud ano, na kterých a na kterých nejvíce?
    4) Když dojde k otevření raidu, bojují hráči kolem vstupu do raidu (míněno rodinné raidy)?
    5) Pověst během raidu Caligora je nyní vypnuta. Chtěli byste ji zapnout zpět?

    Své názory můžete vyjádřit do úterního večera (24. 11. 2015).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • 1) Některé jedince ano, ale já bych je za to zapleštil.
    2) Většinou ne, ztráta pověsti není pro slabší hráče a ani pro top hráče výhodná ( slabší mohou za ní nakupovat rez a prodávat)
    3) Podle mě se to nejvíc mlátí uprostřed u telepeortu ke Calimu
    4) Proti strana brání ostatním v průjezdu, strana s raidem se snaží pouze projet
    5) Rozhodně ne, akorát by jistí hráči získali zadarmo spoustu pověsti
  • 1) Někteří to pvp chodí ale je to podle mně akorát na škodu
    2) Ano
    3) Ano většinou Tundra... ale pořád to je malá česká komunita takže se to nedá nějak srovnávat
    4) Spíš ne, jen většinou se stane že někdo někoho odchytí...
    5) Rozhodně ne, to by akorát způsobilo to že by Caligora nechodil nikdo a místo raid mapy by se z toho stala only PvP mapa
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • 1) ne

    2) nevim jak je to ted, ale dost lidí asi uteče aby neztratili pověst

    3) ano - tundra

    4) spíš akorát strana co nemá raid se snaží povraždit lidi, co jdou do/z raidu

    5) ne

    Spíš by to chtělo něco co přiláká víc lidí na glac každý den.. třeba nějakou formu denních Q.
  • 1) Baví hráče PvP během raidu Caligora (přestože se nepřičítá ani neodečítá pověst)? Ano baví
    2) Účastní se PvP po zabití Caligora na mapě raidu dostatek hráčů? Nevím málo kdy sem tam po zabití caligora
    3) Bojují mezi sebou hráči i na ostatních mapách? Pokud ano, na kterých a na kterých nejvíce? Bojuje Tundra Bitoren
    4) Když dojde k otevření raidu, bojují hráči kolem vstupu do raidu (míněno rodinné raidy)? Moc ne :)
    5) Pověst během raidu Caligora je nyní vypnuta. Chtěli byste ji zapnout zpět? Ne akorát by se všichni řezali 2× tolik

    Edit Magrat: nebude přidáno, bohužel tato zpětná vazba přijde na řadu později
    Chybí mi tu body:
    6) Líbí se vám že Prvním třem v příčce to odečítá takové množství pověsti? Ne nelíbí za ty roky hraní si tu pověst nahráli a teď za půl hodiny na glace o ní mají přijít(Nesmysl)
    7) Líbí se vám nový systém pověstí? Ano líbí až na to že prvním třem hráčům v žebříčku to nedává patřičné množství v přímé úměrnosti k té kterou ztratí.
    Tak toť vše
  • 1) Nebaví
    2) Pokud se domluví hráči a dodrží úmluvu, tak ano. Pokud jde o caligora, který trvá 40 min a stav je pořád stejný, případně pořád někdo bije 90% lidí z nepřátelské frakce, tak ne
    3) Ano. Když už tam přijdou lidi, tak tundra bitoren (kvůli výhodě portu a hlídačů)
    4) Ano
    5)NE (bez pověsti je důvodem PvP oslabení nepřítele, případně pokažení nálady a raidu)
  • 1) Baví hráče PvP během raidu Caligora (přestože se nepřičítá ani neodečítá pověst)? ne nebaví
    2) Účastní se PvP po zabití Caligora na mapě raidu dostatek hráčů? Nevím málo kdy sem tam po zabití caligora
    3) Bojují mezi sebou hráči i na ostatních mapách? Pokud ano, na kterých a na kterých nejvíce? Bojuje Tundra Bitoren
    4) Když dojde k otevření raidu, bojují hráči kolem vstupu do raidu - ne :)
    5) Pověst během raidu Caligora je nyní vypnuta. Chtěli byste ji zapnout zpět? Ne akorát by se všichni řezali 2× tolik
    Chybí mi tu body:

    Edit Magrat: nebude přidáno, bohužel tato zpětná vazba přijde na řadu později
    6) Líbí se vám že Prvním třem v příčce to odečítá takové množství pověsti? Ne nelíbí !!!!!za ty roky hraní si tu pověst nahráli a teď za půl hodiny na glace o ní mají přijít(Nesmysl)a ti co do ted na to pip .... jsou s povesti tam kde my za x let hrani .
    7) Líbí se vám nový systém pověstí? NE Nelíbí ......kor kdyz top 3 nemaji povest ani za raidy jako ostatni ...ani za pts ...jen za glac ktery je nedomysleny ....
    8) jedine co je fajn vetsi inv a rozsireni friend listu
    hezky zbytek dne ... :jezisek:
  • 1. Baví, pouze pokud mi 2. strana dá k PvP podnět
    2. Ne
    3. Více méně, zhlediska toho že za posledních 5 dní nebyl ani 1 raid se boj soustředil především na Tundře a neznámce
    4. Pouze pár jedinců tam jdou do sebe (Nijak významné riziko pro 90+)
    5. Osobně bych ji nezapínal, došlo by to opět k situacím před pár měsíci, kdy byla mapa prázdná a Caligor tam by

    Edit Magrat: nebude přidáno, bohužel tato zpětná vazba přijde na řadu později
    :altr: Dáme rande ? :altr:
    6. Ohledně pověsti legend, zastávám názoru, že je to velice neefektivní a neetické že Entwell přišel s tímto patchem který prakticky nastavil obtížnost získávání pověsti TOP 3 na zřejmě nejhorší možný level.
    7. Osobně ano, ale chce to upravit některé věci jako to že by se mohla z glac raidu dostávala pověst jako z mobů v Tundře a v Neznámce. To by mohlo platit i pro Legendy
  • 1. ne
    2.no mohlo by jich tam zůstat víc, ráda se tam po bossovi mlátím :)
    3.ano a záleží to na tom kolik je lidí zrovna na glace když jsou strany vyrovnané tak v tundře a když je na jedné straně jasná přesila tak jsou u v vstupu do citadely soupeřící strany a čekají
    na nešťastníka co od tama vyleze :)
    4.záleží na hodině kdy se raid otevře a kolik je zrovna lidí na glace pokud je atraktivní hodina a lidí je tam dost tak ano strana co nemá zrovna raid bráni v průjezdu těm co se chtějí do raidu dostat
    5. ne po bossovi je to ideální

    Edit Magrat: mimo téma:
    6.nelíbí je to vůči ním nefér
    7. ano líbí, jen těm 3 prvním by to měli upravit ať můžou jak ostatní získávat pověst i mimo glac a na glace to mají s odečítáním jak ostatní legendy.
  • Magrat wrote:

    Ahoj,
    nedávno jsem slíbila, že zde bude anketa ohledně posledního vylepšení. Ta bude muset teď ještě chvíli počkat, protože Gameforge ve spolupráci s Entwellem nyní sbírají podněty pro vylepšení Glacernonu obecně. Mají na nás/Vás několik otázek. Odpovídejte tedy věcně podle bodů a prosím žádný spam a offtopic a pokud možno jasně a stručně :) Výsledek bude poté třeba sesumírovat a přeložit, čili nějaké romány by byly jen na škodu.

    1) Baví hráče PvP během raidu Caligora (přestože se nepřičítá ani neodečítá pověst)?
    2) Účastní se PvP po zabití Caligora na mapě raidu dostatek hráčů?
    3) Bojují mezi sebou hráči i na ostatních mapách? Pokud ano, na kterých a na kterých nejvíce?
    4) Když dojde k otevření raidu, bojují hráči kolem vstupu do raidu (míněno rodinné raidy)?
    5) Pověst během raidu Caligora je nyní vypnuta. Chtěli byste ji zapnout zpět?

    Své názory můžete vyjádřit do úterního večera (24. 11. 2015).

    1 ne
    2 ano
    3 ano- tundra
    4 ano, když chtějí zabránit vstupu do raidu protihráčům
    5 rozhodně ne
    "Jestli budeš vyvádět
    takové věci, přijde víla a sebere ti všechny zuby," pohrozil mu
    Mrakoplaš.
    "Ne víla, elfové," vmísil se jim do řeči Vaverka, který
    stál na toaletním stolečku. "Zuby trhají elfové. A taky nehty na rukou a
    na nohou. Elfové jsou občas hrozně popudliví." :D
  • 1. PvP? tím jsou myšleny nálety na spawny a hlavně do lidí,kteří se aspoň pokouší mlátit do "bosse" ? nejspíš ano.
    2. ne-e.
    3. někdy v tundře,ale spíš ne.
    4. moc ne.
    5. jenom to ne.

    .. jestli bylo tento víkend něco jinak,tak se omlouvám,ale neměla jsem čas se raidů zůčastnit. tohle sepisuju podle předchozích víkendů.
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Hnutí za starý glacernon

    :altr: Hopa heja ej so fůůůů nostaláčci :)
    Koukám že problém s Glacernonem :) no mám návrh :) vraťme to jak to to bylo dřív pvp po všech mapách + pověst a Caligora nechte jako klasiku RAID ! Hold nebude 40 hráčů jako u Laure ale třebas 80 na cala :) a pověst ? Opět jako dříve kameny okamžitka ! Proč má mít v pověsti žebřík takovou výhodu na glacernon získat můj status který si buduji 5 let? A ted ho mám dávat do glac raidu nebo přímo po úmrtí ho cpát žebřince :( nesmysl
    1. Nebaví (vždy kdy je více na protější straně nepustí ke Caligorovi) nehledě o orientaci!
    2. Zůčastní se ta strana kterých je více (druhá strana jen skaláci)
    3. Proč by se měli účastnit ? Stačí že maj rohy Caligora + sp karty 8 proč by to měli mít ostatní ) stačí prudit na raidu Caligora ! Co dál dodat !
    4. Ano bojují získávají a snižují hodnost :(
    5. Nikdy ne zapínat vrátit vše jak bylo dříve !
    Je to pouze můj názor kamenuj te mě a děkuji předem :D
    S pozdravem hnutím za starý glacernon Geor :P