Hezkej theme

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Smígle dyť jo, dej to třeba na strop že?:D
      Jinak:
      Ty tlačítka se 100% zobrazují v prohlížeči Opera.
      Ještě k smíglovi: Ono na tebe vypustěj psa a budeš rád že na stropě ty tlačítka jsou, že se máš čeho chytit :lol:

      //edit: magua: začni se chovat jako člověk ... tvé příspěvky jsou zamyšlení hodné ... příště tě odměním týdenní pauzou. warn
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • oujeacekxml wrote:

      Smígle dyť jo, dej to třeba na strop že?:D
      Ještě k smíglovi: Ono na tebe vypustěj psa a budeš rád že na stropě ty tlačítka jsou, že se máš čeho chytit :lol:
      Takhle se nemůže vyjadřovat 22letý muž... 8|

      Jinak... mě už to ani nepřekvapuje že s námi GF takhle zachází :) Hold je tu moc inteligentních lidí, kteří nechtějí do hry investovat svoje peníze a radši je využijí lepším způsobem :)

    • nemyslím si že za vzhled fora můžou ta GM, které na naše dotazy musí odpovídat(kdo z těch zahraničních, kteří za to doopravdy můžou, by se obtěžoval s překladem a odpovědí?) takže v tomto případě mi je jich spíš líto, když čtu ty vaše "úžasný" reakce na stranu našich GM :dash:

      nedělala bych tuhle práci ani za brambůrky.. lidé jsou jsou různé, hloupé a pi*omé a nedá se zavděčit každému
      :s1895 putko
    • No on ten "začarovaný kruh" moc dlouho už trvat nebude.
      Jestli sledujete hru, tak každý měsíc je min o 1-3 nosmalisty méně.
      Za rok to mame okolo 36 lidí dolů.
      Aha? a 36 lidí je už celkem dost když si každý z nich objednává ALESPOŇ 200nt měsíčně :)
      A sleduji to i na jiných hrách, ne jen zde :)

      Mellody: Mě ten konec toho příspěvku.... no řekněme že mi začali cukat koutky a neodolal jsem :phatgrin:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • no spíše když se podíváte dobře tak nosmallistů právě přibývá ... akorát to musíte posuzovat podle toho kdo jaké má vybavení a ne podle toho jaké jsou v bazaru ceny. jediná změna je ta, že ubývá nosmallistů, kteří kupují více než sami potřebují, aby to mohli prodávat a bez dropování rychle přišli ke goldům a proto ceny v bazaru nezadržitelně rostou. :)

      nicméně tímto bych ukončil slepou větev diskuse a věnujte se opět nadávání nebo chválení vzhledu fóra. úbytek nebo příbytek nosmallistů si řešte tam kde to patří. :)
    • Magua poslední :offtopic: :)
      Ano tak jsem to s těmi nosmallisty myslel, samozřejmě že je hodně nosmalistů ale ti si objednávají málo NTček = jen pro vlástní potřebu, výbavko, karty atd...
      Jinak NosMalistů co to prodávají a kupují nadbytek NT, stále a stále klesá (viz. výše můj příspěvek).

      Maguo i tak, jak už jsem zmiňoval, GF si ani nevšimne že si odtaď přestali lidi kupovat NT a budou dál těžit z výše postavených her.
      Kdyby jste sečetly itemy z inventářů všech hráčů tak by jste zjistili že tu je tolik itemů z NosMall že by nám to vydrželo bez nosmalistů tak čtvrt-půl roku.

      (Ehm, jenže takoví blázni jako můj kamarád, jim rupne karta a hned si jdou kupovat z NM svitky (pozor to mu rupla na +1 a +3 :D) )
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • CO?!!!!!
      TOHLE SE TOBĚ LÍBÍ???!!!
      Pane bože, další komu bych do "pusy" dal dinamit, odpálil ho na měsíc a odpálil dinamit. :missilelauncher:
      Tohle pozadí je moc.... jak to říct aby se 12- děti neurazily.... MOC DĚTSKÉ :phatgrin:
      Já sem zastánce černé, a víš jaké to je ozáření pokoje?
      Mám tu 2 křečky v pokoji, zapnu fórko a už zdrhaj před světlem.
      Z tohodle světla by se dala nabíjet celá planeta včetně úhořů atd...

      Jinak k tamtomu foru: Docela good, myslím si že půla fora by to ocenila kdyby tu byla aspoň taková černá s hallowenem.
      Když chcete světlo tak se večer dá šetřit elektřina, zapl jsem si Notebook a donesl ho do obýváku... dá se více-méně říci že to osvětlilo celou kuchyň + chodbu + to svítilo sousedovi do oken.. prostě brutus xD
      Jinak na tohle pozadí vám kašlu :miffy: , já si forum otevírám přes černobílej prohlížeč a je klid^^
      Jinak zkuste to: zmenšete kontrast na monitoru, hodit si prohlížeč do černobílého (v nastavení formátu a barev) a máte tmavé fórum (nevýhoda když někdo píše smajlíky, není to skoro vidět :D )
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • No já si na monitoru musím snížit jas, protože jinak brzo bych z toho taky oslepnul a nenapsal bych ani příspěvek ... Ale tamta barva se mi faktyš nelíbí, je moc taková (teď najít to správné slovo) ... umělá :D

      Ale to je asi věc názoru, prostě mě se nelíbí ani jedna chci tu starou černou :done:
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Podle mě by tohle měli zničit (ani to nesundávat xD) a dát sem něco v tmavších barvách.
      Jak magua říkal, tky celkem mám svoje oči rád a nechci si je zkazit NT fórem jen proto, že nějakému inteligentovi z GF se to nelíbilo tak sem dal tuhle hrůzu.Absolutně nechápu proč jako jediní nemáme volbu změny (nebo na ostatních sem to tedy aspoň podle mého viděl tu možnost).
      Za chvíli tu budeme mít takovéhle oči: 8|
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)