Okamžité bitvy 80+

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Stal se mi nějaký bug nebo se opravdu Aaronovi povedl quadra-post?
    Jinak jasně že okam je taky o nahánění, ale o to prostě zájem není, stojí to stopráky, je tu risk stunu (tzn. vlastně smrt, pokud to není na začátku), a hlavně spolehnutí na ostatní na okam. Když to naženete na tu skupinu tam dole, a ona se rozprchne tak se mobové tracknou na ty, co do nich něco hodili a tak vlastně umřou ty co se snažej alspoň o něco.
  • Pomaly internet no. Kliknes nic se nedeje… tak kliknes jeste nekolikrat a mas z toho 4 posty.

    Stejne lidi nebudou spolupracovat, takze je to jen o tom jestli se najde par lidi kteri to zabiji.. A jestli vam nevyhovuje ch1 tak si udelejte skupinu a chodte jiny ch.. Nejlepsi reseni
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Ta ob se dá i ve 4(wk, holly, poseidon/vulkan/ice(už nwm co, prostě mág, jiná sp než holly, red a dg), war) a slyšel sem že to kdysi někdo dal war + wk + postava čistě do počtu (ale za to neručm....nicméně když sem je pak viděl tak myslím že by to možné bylo)

    To že se nedává v 30ti lidech je problém toho že není domluva...a často chut, ono když má člověk z ob 500k-1kk(když sme chodili ve 3 a pírka byly vysoko) tak nevadí že se vyplácají eliky na 4. kolo (s tím že 5. je oproti tomu v pohodě), ale když někdy ta odměna není skoro žádná tak jít do - kvůli odměně za udělanou OB (max 100k) je dost blbý...ještě když není odměna jistá
  • no já chodím OB 80+ a dost často se dává taky obětují sem tam pár 100% ale aspoň tam něco dělám narozdíl od těch co jsou afk a berou drop ale když je poslední drop tak několik lidí jde rlg jinak často chodím OB a také se davájí na win
    jsem rád že se zapojují na OB a aspoň něco dělám a mám čistý svědomí než afkovat
    jsem SineXi war 85lv
    sp1:+5j66
    sp2:+2j44
    sp3:+2j80+
    sp4:nemám
    sp5:+3j36
    sp6:+5j80
    sp7:nemám
    sp:8 nemám
    jája: j20 neplusují
    pajama +9
    pirát: nemám
    budu rád že s warem/sp1-dělaný na tank=aspoň stahují všechny kola
    nechcu být populární jsem jenom člověk kterej hraje pro zábavu a ne jako hazard
    jsem hráč SineXi
    hlavně hrajte pro zábavu a nebo z nudy neštvěte se kvůli lidem co nemají pravdu pravda výjde najevo

    The post was edited 2 times, last by SeM02 ().