Mág

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Dobrý Andrejo tvůj názor s tím drakem a kritem je hezký, ale dg to může zahrát na stun či zpomalení na chvilku se vzdálit a dotky ti uberou mezitím dost.. A navíc mág nemusí mít vždy 10k hp a taky i sebe lepší kritické poškození nemusí procnout, když má mág šanci proti krtiickému zásahu ano jsou vyjímky u kterých to jde špatně a luk je na to obzvláště expert, ale říkat, že war s 30k hp nesloží mága s 10 k hp je blbost.. Ono většina warů na lvlu 80 30k hp rozhodně nemá, pokud nemají body v hp (většina má 15-25k hp) a to je na útoku oslabí, protože hp má bonus na útok, ale ne tolik a z toho plyne, že mág by měl větší šance navíc snížit poškození z dotky nejde, to lze tak akorát velkou regenerací, když si sedneš anebo z kremu přirozené uzdravení, ale to je na dlouho, takže většinou se téměř plnému dmgi z dotky stejně nevyhneš a jak jsem říkal mág je na efekty.. Luk na dmg a war na výdrž.. Takhle by to mělo fungovat a řekl bych, že až na vyjímky to, tak je, pak také záleží na volbě sp apod, ale převážně tohle je základ.. Ačkoliv to lze lehce popřít, že blade občas i 1.sp a bers jdou hrát na útok, tak stále jsou to karty od wara, který má velkou výdrž..
    • No já bych to asi shrunul takhle(budou tam i ostatní povolání by byl přehled)

      Bojovník s mečem: ideální povolání pro začátečníky, velký HP, dobrá obrana a v pozdějších lvl i velkej DMG - nevýhoda je že v pvp musí jít až k protivníkovi(vyjímka u cruse kterej střílí na vzd. 7polí).

      Lukostřelec: taky pro začátečníky, ale je trochu složitější ho expnout protože světelnou kartu má až 4tou(od 65lv lzde udělat, na nošení 55práce) jinak dobrej do pvp a je to ten typ na DMG

      Mág: je dobrou volbou až když hru znáte a můžete mu za $ z druhých postav koupit nějaký to slušnější vybavení. Je klíčovým charem kvůli podporám(buffy, heal...) má hodně málo HP a obranu taky mizivou ale jak se sežene rez, brnko od toho 74/78lvl r5 +7 už je to lepší a celkem se to zvládá. DMG má největší do toho +/- 50-55lvl pak má výraznější DMG až od 79lv(průměrně, najdou se silní i slabí mágové).
      Je hodně na špatný a dobrý efekty.

      Tohle je můj názor na postavy celkově, zkrátka war na tanke, luk zabije mág "umožní" warovi ten tank a lukovi to zabití. Dost to bývá v pvp tak že: war-->luk-->mág-->war(ale zase jde o EQ těch lidí a jak to umí)


      JEDEN CHAR BEZ DRUHYHO SE POZDEJ NEOBEJDE
    • Já osobně podporuji luka a na 2. místě wara.
      Mága vyřazuji protože je k ničemu (až na buffy a holly).

      Lukostřelec: Má rychlé útoky :minigun: takže než mág dá 1 skill lukostřelec ho mezitím zabije asi 30 skillama a to jen proto protože mág má pomalé útoky.

      Bojovník s mečem: Má nepatrně pomalejší :missilelauncher: útoky než lukostřelec.Viděla jsem že se i warovi sekly útoky ale to je teď jedno.War je rychlý a silný je to taková kombinace lukostřelce a mága.Ale jak už tu napsal P-S-Y tak útočí (kromě Crusse [Křížáka]) na blízko, což je docela na prd.


      ///Hledám někoho kdo by mi pomohl se SP3 jsem u Qestu: Krvavé kameny
    • jak te tak sleduju tak absolutne ponizujes mága mám náhodou není vubec pomalý dg je rychly holly jen dobrej healer amá dobry buffy bez něj by jsme byly víte kde :D já jsem war takže vám povím že mě dá dost mágu ale jen s dg s icem redem popripade s holym jsou bez sance :) ale dg to je proste drtička :D
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • skarlet hrála jsi někdy za DG? že se nám tady takhle vytahuješ... DG má u mága kartu dělanou absolutně na pvp, má to stejně rychlý utoky jako wk a mnohem lepší efekty. Buff na snížení dmg o 40% asi není k zahození co? =). Jestli chceš mužu ti klidně v areně dokázat, že lukoš je až na vraha na pvp nic moc =)
      Tak když už mají podpis i ostatní... :D
    • Já vám nevím, teorie je krásná,..
      DG na 85 super sníží DMG od warů o 50% posedlost, requiem, nápoj zla a to všechno je hezký, dává ještě ruku smrti,.. jeden by řekl že DG by mělo wara udupat, ale,.. není to tak, DG dělaj problém od 90 víc ale war stunner většinou porazí.

      DG na 85 v porovnání s vrahem, to už je docela jiný,.. já jsem na vrahy docela zaujatej takže to asi nebude zrovna objektivní :D Ale myslím že vrah vyhrává podle toho jak se mu to prostě podaří, nemusí to být žádný silák aby se porazil kdekoho, i já s vrahe na 48 porazil 85 takže to o něčem bude, ale tak ve hře jsem potkal plno lidí co stím strašně umí nebo mě nechávaj vykrvácet, takže je nemám rád :DD Ale k věci - bylo by to vyrovnanější,DG má výhodu v obraně a pokud nebude slepě nabíjet tak vyhraje
      Každopádně teorie nic neřeší, vše řeší PvP :D berte to s jistou nadsázkou ,.. Každej má jinej EQ, jinak stím umí,..Ale bohužel,..což mě docela mrzí, mág kterej není nad 90 tak já ho jako war docela neberu jako konkurenci, souhlasil bych s Elem.
      Je pravda že každej char countruje jinej char a každej styl hráče countruje jinej styl. tz. že stunner je silnej proti mágům, ale wara nedá zatímco ten war třeba nedá zase mága ,.. čist příklad.
      Jak jsem říkal mág je ošizenej,..ale tuším někdo říkal že na Korejským serveru je to uplně jiný,.DG má morálku :rolleyes:
    • Je zbytečný sem plést Korejský nt.. je uplně jinak stavený než evropský.(už důkaz eq 92,93,95,96-korejci dmg,my bonusy)
      ono,když vrah ví,že třeba to dg neporazí,je nejlepší je nechat vykrvácet,to samý u zbytku karet,a pokud.ten mág s tim dg umí(třeba gewíček) tak je dobrej i na tý 85tce nebo kolik to má lv:D a stejně,dá se trvdit že pvp s vrahem sou o lucku jak nabijou,nedá se to objektivě posoudit,a to samý u dg,nikdy neni žádnej debuff 100%,jednou se mu povede všechno=pěkná šance,nebo jedna osmina debuffu=šance klesá.. :D
    • Ano, mag je urcite oslabeny. Daval som si pvp so spicka magmi a nikto okrem Sporaka ma nedal na lvli 82. Ale nemal som pvp s dzerym, myslim ze by som zle skoncil. Ale ako povedal honza ja napriklad za wara drtim luky aj 90+ pod 90 ma nesunda nik. Ale warov pod 90 ma sunda dost. Priklad> ja sundam Enni, honza sunda mna a enni honzu. Kazdy na ine stavany
    • Tak pvp je založený u wara aj natom jak vyjde moral, nemluvě u stunů u lovce(nedokážu si představit enni s jinou SP). Mág má výhodu že missne jenom ty co maj mušli a je to max. sem viděl 10% takže na glac dobrý (ta moral je fakt hnus pro wara/luka). Nebo třeba když se to dá dohromady je to nej(standa bess a bobr na glace...)
    • Ještě je dobrej mág bez SP, ale až ve větším lvl kdy už má nějakou tu obranu. Dá si aury a protivníkovi dává mráz(na 8s každých 5s...40%) oslepnutí, spánek... Viděl sem pvp yakuza(88 mág) vs L33T(92luk) oba bez SP, lee byl pořád ve stunu než si vůbec vystřelil tak to dost trvalo a když už stihl 1-2skilly což hravě doplnila aura, nakonec yakuzu dal protože nevyšel chlad ale bylo to hooodně dlouhý pvp
    • Co tady resite? Kazda karta je necim dobra. Myslim si, ze mag neni vubec v nevyhode. Videla sem par pvp Dzery proti ostatnim a docela sem cumela.
      Red:docela dost dobra karta, ale skoro nikdo si ji neplusuje takze si vetsina lidi mysli, ze je naprd.
      Holy: skvela jak na lod tak na pvp.. na lodi bysme se bez tyhle karty neobesli + na pvp je dost dobra
      Ice:skvela karta na glac, ty stuny sou bombovy
      DG:na pvp hodne dobra, ma spoustu silnych skillu a efektu
      Mag bez karty: taky silny na pvp, ty stuny a efekty sou skvely
      Jedina nevyhoda maga je podle me malo HP, ale tak nemuze mit prece same vyhody ne? :) Navic kdyz neni slabej, tak ho nikdo na 1 ranu nezabije takze se muze vyhealovat (pokud ma holy)
      A ten kdo rika, ze nejlepsi na pvp je luk nebo war, tak ocividne bud nehral za maga nebo jeste nepotkal maga, co by si ty ostatni daval. Ja uz takovych par pvp mag vs luk,war videla, a kdyz ten clovek za maga hodne umi a ma ho aspon trochu vylepsenyho nema problem si je dat :) Taky jde hodne o rezisty na ktery spousta lidi zapomina a jen plusujou a plusujou karty. Hodne dulezite je pak naucit se za tu kartu hrat.
      Btw: nerikam, ze je mag nejlepsi. Jde o to jaky ma vybaveni, + karet, rezisty a hlavne jak za tu kartu umi hrat a jakou ma taktiku! Myslim si, ze vsechny povolani jsou na tom v pvp stejne a nezvyhodnovala bych tu nikoho.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • No to nevim jestli si je da... Kazdopadne si da dost lidi z nasi rodiny. Jinak o magach moc prehled nemam ale kdyby Jana00 nemela ban tak si troufnu rici, ze by te mozna i dala. Jeji EQ na 85 fakt luxus, rezi taky skvely a karty taky dobry :) Bohuzel ma perma takze si to asi nezkusi.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Ele v glacu sem dostal max. s kritikem a navýšením 15k dalekou střelou asi na 10polí a bylo to od noxe(102%rez voda), jinak je pravda že luk s navýšením a kritem dává pecky jako prase ale koukni se klkrát tě trefí když máš moral, a pak na mága dokážu si tipnout že mág se trefí víckrát a když mu vyjde navíšení i s rezem hodí DMG nad 4k - není to 15 ael v porovnání s těma zásahama to je +/- vyrovnaný a jdyž ti hodí efekt tak to je taky dost HP dole
      • Kritik ignoruje rezisty a myslím že i obranu ale nejsem si tím jistej,..takže asi tak Ele.
      • A jinak, kdyby byl mág chytrý a dal si na wara holly, dá si war na holly blade, teda pokud bude chytrý :)) 2x vezme manu a holly pápá

      Jak se na to koukám tak když chcete karty mága posuzovat
      Red : PvM karta, na různý TSka, vodní moby. PvP asi ne a na Glacu by to mohl být docela DMG záškodník
      Holly : PvM na LoD, PvP néé, a na glac na vysokým levelu a nesmí chodit sám, jelikož jak je proti němu stuner, nemá šanci
      Ice : PvM ne, PvP taky ne, Glac super plochy proti někomu bez rezistů má i páru, ale teda jinak lechtaj
      DG : PvM ne, PvP nejlepší, Glac tam se dá využít dost dobře,..rychlý střely, nejvíc doráží,..nemám je rád
    • Zazvonil zvonec a pohádky je konec.. Co to má za smysl? Každej si žvaníte svoje... Co takhle přejít z teoretické debaty na praktickou?
      EDIT honza080: Kritik ignoruje rezisty? :D Jak mi vysvětlíš, že když dostanu krit za 20k.. vezme mi to jen 8k hp..?
      ..kritik, stejně jako všecko ostatní prochází přes rezi a brnko..

      Kdo se bojí, se*e v siňi.