Vozidla - Návrh

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Vozidla - Návrh

    Ahoj všichni, dostala jsem nápad co se týče "vozidel".
    Mohlo by se udělat něco takového jako ve 4 story.
    Ale o 4Story teď nejde.
    Mohlo by se udělat že každý hráč by dostal skůtr nebo koberec.
    A pak by GF mohlo udělat že by byla pomalejší než ta z nosmallu a GF by mohlo dát do NosMallu zrychlovače (1-7-30 dní - permanentní).
    Teď to jen střelim třeba 1 denní by stál 5-10NT.
    Podstata zrychlovačů: podstata zrychlovačů by byla že ty pomalejší vozidla by se zrychlila jako normální na určitý čas(PS: výše^^).
    Ale aby GF na tom mohlo (na NT) bohatnou tk by nešli prodávat,vyhazovat ani vyměňovat.
    Maximálně by mohli jít prodávat 1 denní.Aby GF na tom nějak nezchudlo.
    (PS: chyták by GF mohlo udělat ten že by to bylo do KONCE TOHO DNE.Tkže kdyby jste to koupili v 16:00 tk by vám to v 0:00 zmizelo a vozidlo zas zpomalilo).
    Já si myslím že by to bylo supr a hráči co si nemůžou dovolit vozidla že by to ocenili.Ale aby na tom hráči nějak nebohatli, tk by nešli ty pomalejší vozidla dát do perel ani vyměnit. :monster:
    KDO BY TO BRAL TAK AŤ SEM NAPÍŠE KDO NE TAK AŤ SE TKY OZVE - 1 HRÁČ= 1 HLAS!
    CHCI TO POSLAT GAMEFORGE.
    Díky skarletka325


    EDIT: 1 hlas pozitivní pište 1+ a negativní 1- nebo 1x.


    ///Hledám někoho kdo by mi pomohl se SP3 jsem u Qestu: Krvavé kameny
  • Je to blbost, většina z nás co NT hraje ho hraje pro zábavu ani jeden hráč prostě nechce tady podporovat v GF, aby si na nás nahrabávalo do kapes..!! A pak třeba nevím, který mamlas nejspíše z entwellu vymýšlí ty bonusy pro ty vozidla jeden se zesilovačem má sníženou šanci na obdržení efektu, jeden si může prolítávát texturou a další mají kulové, protože si nechcou co update kupovat nové vozidlo.. J to nám někdo v Koreji či Německu asi dostal po hlavě, ale je to nevyvážené a ty jim chceš ještě dávat peníze.. za to, že ničí hru každým dalším updatem.. Kdyby dali třeba, že vozidlo ti přidá 3 místa v inventáři v určitých lokacích ti přidá různé bonusy, ale nerozlišoval bych to zda skútr, koberec, drak, lyže, snowboard, obl :done: áček.. snad až na velblouda, prostě tohle by měla být záležitost vzhledu ne bonusů..!!
  • Nechapu navrh. Kdyz uz jednou mam koberec z NosMall, tak by mel byt zpomalen vuci ostatnim vozitkum? Abych ho pak mohla zrychlit zase necim z NosMallu? To se mi nezda jako dobry napad...

    Ale vozitka pro vsechny hrace? +1 :thumbsup:
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Povím ti jedno NEPROJDE TO :) jelikož vozidla jsou z nosmalu a myslíš že ti někdo dá něco zadarmo ? v dnešním světě asi těžko jediné řešení je našetři si 3.5kk a kup si skutr nebo koberec peníze schrastíš a pokud neumíš vydelavat tak si dobij nosmall a más to :)
    Solar WAR 86
    Rodina: TCHO
    PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
    :altt:
  • DALŠÍ MAMLAS Z MAMLASOVA.
    NA TY VOZIDLA BY V NosMallu BYLY ZRYCHLOVAČE NA 1-7-30DNÍ A PERMANENTNÍ.
    JEŠTĚ DODÁM K TĚM ZRYCHLOVAČŮM:
    1 DENNÍ BY MOHL STÁT 5-15nt 7 DENNÍ 25NT 30 DENNÍ 60NT A PERMANENTNÍ 100NT.
    Samozřejmě že by si GF udělalo vlastní ceny ale příjdou mi tyto ceny tak na úrovni.




    MÁM OHLASY JEŠTĚ NA MŮJ EMAIL(PROTOŽE NĚKTEŘÍ HRÁČI NEMAJÍ ÚČET NA FORKU):


    + 4 HLASY :minigun: :dash: - 1 HLAS


    EDIT: 1 čerstvý hlas z emailu:



    + 5 hlasů :minigun: :sniper: :dash: - 1 hlas :dash:


    ///Hledám někoho kdo by mi pomohl se SP3 jsem u Qestu: Krvavé kameny

    The post was edited 2 times, last by skarletka325* ().

  • Rozhodně 1-, ale uklidním tě, chápu to. Princip by byl ten že pokud bych chtěl jezdit normální rychlostí vozidla, musel bych platit denně za zrychlovače za herní goldy, nebo za určitej čas za zrychlovače nosmalem. Tohle mi přijde jako blbost, skus se na to podívat s odstupem času, předpokládám že kdyby se to fakt uskutečnilo, 1-denní zrychlovač by byl kolem 40k(hrubej tip, záleží kde byb ylo možný jej získat popř. aza klk koupit v NM) 3 000 000 : 40 000 = 75dní což je jestli správně počítám 2měsíce a půl, poté by byla cena za užívání normální rychlosti vozidla vyžší každým dnem. Já mám vozidlo od 65lv lukostřelce a koupil jsem je, ANO ZA 6,5KK, a to sem hodně smlouval, normalní cena byla 7,5kk, což je víc jak dvojnásobek dnešní ceny vozidel, na to není problém našetřit.

    Na druhou stranu, vozidlo pro všechny je podle mně pěknej nápad, kterej se ale nikdy nechytí. Jak to dopadlo na 4story nevím(každej tam má ze začátku koně - vozidlo), když sem před nějakejma 3-ma rokama 4story hrával(úspěšně do 12lv - pochlubit se musím :D) nebylo tam pro každýho, tak snad za 3roky zde, i když, jak já sem psal nezchytí se to.

    Poté, ty zrychlovače, proč by se to nedalo prodávát? jakej je pro GF rozdíl když si někdo koupí např. 10držáků za 990nt a pak to rozprodá ve hře nebo když si koupí 10 lidí 10držáků a pak si je nechá, pořád je to 990nt - kolik vyděají záleží na formě objednání NM ale to už je zase někde jinde.

    Takže moje konečné rozhodnutí je NEGATIVNÍ, které je i nahoře aby bylo jisté že to není omil :D, je 1-
  • P-S-Y TAK ZA 1.
    JE ROZDÍL KDYŽ SI KOUPÍ LIDI DRŽÁKY OD NĚKOHO JINÝHO NEBO Z NOSMALL.
    KDYŽ 1 ČLOVĚK KOUPÍ JA NWM NAPŘ.: 2 DRŽÁKY A NĚKDO JE BUDE CHTÍT KOUPIT ALE NECHCE SE MU SMLOUVAT CENA TAK SI JE KOUPÍ Z NOSMALL.


    A NA 4Story TO S TĚMA KONĚMA DOPADLO TAK ŽE GF SE TO VÍC ZAMLOUVÁ A I HRÁČŮM


    + 5 hlasů :minigun: :missilelauncher: - 2 hlasy


    Edit: čerstvé hlasy:


    + 8 hlasů :minigun: :minigun: :dash: - 2 hlasy


    PS: hlasování ukončím a pošlu to GF až bude celkem alespoň 50-100 hlasů.
    Můžete mi také psát na tento email: nostalehra@seznam.cz
    Nespamujte mi emailem ani vlákno nespamujte


    EDIT: a už tu jsou spamy, no nic další hlasy:
    + 12 hlasů :minigun: :minigun: :minigun: :dash: :dash: :dash: - 3 hlasy


    ///Hledám někoho kdo by mi pomohl se SP3 jsem u Qestu: Krvavé kameny

    The post was edited 3 times, last by skarletka325* ().

  • Našetřit na vozítko při současné cenně není opravdu problém. Já měl štěstí, že mi padnul koberec z 5. bedny :D. A našetřit jak řikáš i ten lvl 40 má z okamžitky výdělek větší jak 40k a když si každý den něco odloží, tak má našetřeno za nějaký ten čas =).

    Na takovou změnu ti nepomuže GF, ale Entwell a pochybuji, že bude Ent předělávat něco pouze pro nás, když jsou servery GF společný se všemi updaty. Předělávat kvůli 100 lidem něco, co hraje tuším něco kolem 2 milionu lidí se opravdu nebude :D.

    A ještě nosmal u nás by se dal zařadit mezi jeden z nejdražšších a i tak tady máš koberce/skůtry za 3kk. Pokud se ti nelíbí tyto ceny navštiv Německý nt a tam by tě ani něco takovýho nenapadlo =).
    Tak když už mají podpis i ostatní... :D
  • -20 :D tohle je totalni nesmysl ... jestli se ti nelibi nostale jake je a chces ho jak 4story tak si bez na 4story a nesnaz se nam tu hru kazit.
    Vozitko pro vsechny? a k cemu mi bude to vozitko kdyz uz vozitko mam? budu za to mit nejakou kompenzaci ceny co jsem za vozitko kdysi dal?
    dalsi totalne nedomysleny a nesmyslny napad, ktery nedela nic dobreho pro hrace, ale pouze pro GF.
    PS: pokud chci chodit rychle tak si dam Rychle boty - ty mi zvedaji rychlost o 30% myslim (mag kdyz si je nasadi tak chodi stejne rychle jako war). :D ... pokdu chci byt rychlejsi nez je rychle tak si koupim vozidlo :)
  • Myste rychlé boty +10% speed :done: a ano, taky jsem se o tom zmiňoval, že je to blbost, protože jako hlupák si opravdu nepřipadám a musel bych jim býti, abych ti na tohle řekl ano navíc, jak chceš doložit, že ty hlasy co ti přišly na mail myslíš, že GF taková "petice" bude zajímat, když jim pošleš pár screenů a pro mě není problém, ale nejde o mě udělat další e-mail a poslat ti "Ne" či "Ano", tak jak tomu má proboha někdo z GF věřit, navíc opravdu myslíš, že s tebou souhlasí lidi, že chceš přidat do kapsy GF, pokud nebudu pracovat pro GF (protože z takových nápadů bych mohl mít přilepšeno), tak na tohle prostě nikdy nepřistoupím, protože by to pro mě byla nevýhoda..!!

    Nevím, jakou metodou či, jak jsi přišla k 16 ti hlasům, ale to radši udělej Fanclub GF na facebooku, než takhle ztrácet čas, protože tohle ti zpochybní každý a tím, že to pošleš se jen ztrapníš..
  • magua wrote:

    ať to pošle kam chce. stejně si to ani nepřečtou. pochybuji, že když jim dělá problém přečíst naše návrhy, tak že budou číst návrhy hráčů :rofl:
    No tak ja jsem myslela, ze treba slecna vi neco vic (o nejake tajne schrance na navrhy) a ze se treba necham inspirovat :rofl:
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • XDD jako návrh je to dobrej pro ty lvl pod ten lv 60 kde se dá efektivnějc bohatnout, je fakt jak zde zaznělo že kdo vozidlo koupil bude mít nevyhodu prodělání(cena kterou dal, i když bude o něco rychlejší než vozidlo pro všechnyj jak jsem ochopil z tvýho návrhu) a dál jak zde bylo že 100lidí zmení hru těm odharuju 100tisícům hráčů??(2kk se mi zdá moc velký číslo)
  • CZ nostale má přes 90 000 registrovaných postav
    DE (server 1) přes 250 000
    UK přes 220 000
    RU přes 50 000
    SPA přes 160 000
    TR přes 60 000
    FR (server 1) přes 210 000
    PL (server 1) přes 230 000
    IT (server 1) přes 130 000
    ---------
    celkem přes 1 400 000
    pokud vezmu v úvahu, že každý hráč má na účtu vytvořeny všechny 3 postavy, tak se dostaneme na 466 000 pokud by každý měl 2 účty tak můžeme odhadovat, že nostale po celém světě hraje něco kolem 250 000 lidí. :)