2 účty najednou

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • No v pravidlech to právě v poslední verzi není (pokud vím), a proto se ptám, na UK to vedlo k dlouhé diskuzi končící vyjádřením GM, že to tolerují i s použitím určitého programu. Teď jsem rychle prostudoval pravidla, a neviděl jsem tam větu, že 2x NT na 1 pc je zakázané, proto ta zmatenost :D . U multiúčtů je pouze napsáno, že existuje sdílení IP, aby se předešlo nechtěným perma banům, kdybych s někým hrál na 1 IP adrese. vyjádření GM nebo někoho výše by pomohlo ^^
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • lucy asi myslí, že pravidlo 5 tě odkazuje na to že nesmíš použít nic co by ke hraní nevytvořilo GF, prohlížečová verze je produkt GF tudíž můžeš mít spuštěné obě, pokud t ohra sama neblokuje, 9pravidlo říká že nemůžou hrá 2lidé na stejné IP bez nahlášení a nemůžou hrát 2 na 1účtu, což se tohoto netýká, jen bys měl nahlásit že budeš mít 2účty na 1IP....

      rekapitulace: dle pravidel můžeš hrát za 2účty přes klienta a prohlížeč pokud to neblokuje hra, ale toto "double-hraní" musíš nahlásit přes ticket
    • Jak už jsem psal, to pravidlo 9 mi přijde trochu zmatené, protože je to souvětí "Pokud je více uživatelů připojeno ze stejné IP, Je nutné tuto skutečnost nahlásit, aby se předešlo zbytečným banům", kvůli tomu "aby" to vypadá, jak kdyby to zakázané nebylo, ale jenom aby jste třeba s kýmkoliv jiným nedostali ban když 1 z vás nic neprovedl.
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • stručně řečeno, máš bratra který hraje také nostale a když GM vypustí fail hacky(nic jinýho mně nenapadlo) on to použije a ty ne, dostanete ban oba, pokud nemáte nahlášení sdílení, pokud sdílení nahlašené je tak tuším že ban nedostanete

      ještě...neplést si sdílení IP(2lidé na 1PC) a sdílení účtů(2lidé na 1 účtu), IP povolena účtů ne....
    • P-S-Y wrote:

      ještě...neplést si sdílení IP(2lidé na 1PC) a sdílení účtů(2lidé na 1 účtu), IP povolena účtů ne....

      sdílení IP neznamená 2 a více lidí na jednom PC, ale 2 a více lidé v jedné domácnosti. I kdyby jsi měl doma 10 počítačů tak v tvé lokální síti budete mít každý jinou IP (tu ovšem nikdo nevidí), ale do internetu vystupujete všichni pod jednou stejnou IP a tu GM vidí.
      Sdílení IP je potřeba nahlásit ticketem. Sdílení účtu není povoleno vůbec.