Instant Battle 80-99

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Takže dlouho tady o okam pořádně nic nepadlo, tak vám přiblížím situaci ze dne 25.2.2011 přesněji v 16.00 a nejbližších minutách..
      Začalo to normálně, jako každá okam. sešla se řada hráčů někteří lepší o druhých radši nemluvě..
      V 1. a 2. kole jsme se potýkali s minimálními problémy, ale ve 3. kole přišla nečekaná věc, nedali jsem všechny mobky hlavně díky některým co si raději vzali jajamaru místo pořádné sp tohoto jedince raději nebudu jmenovat, když jsme se tedy dokulhali do 4. kola a přišlo poté na odměny banda chamtivců se rozběhla a utrpěli jsme značné ztráty což zapříčinilo definitivní konec 50% lidí na okam.. A na závěř taková perla zbytek co se vrátil nahnal zbytek ze 4. kole ( takovou půlku co jsme nezabili) a s bossem a mobkama z 5. kola jsme úspěšně našli klidu ve středu nosville..
    • No takže. Já bych měl návrh na tokový systém k té okam. A jinak rame ten "nejmenovaný hráč" o tom ví asi každej kdo na tý okam byl :D. Ale to je tak trochu od věci. Můj návrh zní takto: Okam, která proběhla asi hned po té co jsi popsal ty zafungoval můj návrh, ale také jsem se dočkal nečekaného vtipného repra - Měl sem celkem dobrý návrh jít nahoru a on prej,že kdo vymyslel rozdělit se přitom o rozdělování nepadlo slovo :D. Takže k věci. Jelikož víme, že nám Kertos dělá problémy zvlášť svým plošným útokem nechápu, proč sou všici lidi dole :pillepalle: Podle mě by jsme místo dolu měli chodit nahoru, kde se neoběvuje Kertos. Buď už od začátku a nebo kvůli zbytečným afkerům tam jít až na 4. / 5. kolo. Museli by tam jít ale všici, né se rozdělit. A Výsledek - jak jsme koukal jedinný problém by mohl být čas. Jelikož 4. té kolo dáváme poměrně na pohodu toto by bylo trošku odolnější a silnější, ale myslím že by jsme to daly. A Kdyby někdo zvládnul i náhon který by se dal 5. kolo by bylo cajk. Pak už jen zabít Kertose a Hurray vítězství. A překvapuje mě, že lezeme dolů, jelikož když bylo 70 - 99 a byl boss DH taky se lezlo nahoru nikoliv dolů. No je to můj návrh a souhlasilo se mnou celkem dost lidí, mylslím, že stojí za zkoušku ;). Ete kdyby tak lidi občas kašlaly ty dropy a bojovaly.. To by bylo boží. Toť můj návrh :)

      Edit:// Ještě mě napadlo jak efektivně sundat 4 - té kolo. - Všici by šli na 4 - té kolo dolů - jen asi 5 lidí by byli nahoře. Byli by to ti nejodolnější s dobrými rezi na oheń a vozítky, které pokud možno blokují stuny. Když by to nahánělo víc jak 1 člověk a jely by pohromadě dojeli by dolů a náhon jak vyšitej. (Napadlo mě to při tom když se lidi rozeběhli dolů pro dropy :love: ) Pak by se to killnulo a bylo by to. Chce to jen schopné lidi málo afkerů a lidi co se chtějí aspoň pokusit to jednou dát a né jen soustředit se na to, aby si co nejvíc nakradly :) Ode mě vše.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~

      The post was edited 1 time, last by Sasuke556 ().

    • Tak podle mě by to nahoře bylo lepší, ale mě spíše napadlo to, že by mágové místo holy (ne všichni) sundali karty a dávali by auru, protože kolikrát prostě mají cd anebo nestíhají odklikávat lidi co řvou heal, tak by 1-2 mágové hodili auru a aspoň by zredukovali počet mrtvých..

      K tomu tvému editu..
      Není to špatný nápad, ale tohle asi moc nehrozí pokud by to nebyl někdo z darkness anebo parazit..
    • Nevim, na jake bitvy chodite, ale co ja si obcas zajdu s herni postavou (ted hlavne asi kvuli pozorovani), tak nedame ani prisery z druheho kola. Hlavne hlaska "Prisery se objevi za 40 sekund" funguje jako magicka formule na to, aby vsichni prestali bojovat a jen tam tak stoji a cekaji na odmeny... A cuci... :D Ale jeden mag s aurou je vyborna vec, ten by tam urcite nemel chybet. Kdyz bych to mela shrnout, tak ano bitva je moooc tezka, ale fail je porad na strane hracu.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • člověk pár dní nejde na komp a hned se zasměje :D jinak magrat asi narážíš na blbý okam protože 2kolo je to nejlehčí z celé okam a v 99,9 se dává na pohodu, ale 3tí kolo kde je hodně odolných stunerů je nanic, o 4tým nemluvě. OB se bude dávat až se bude stíhat a ve 3tím kole se chytá ten skluz. Jinak sasu není žádný vozítko pro 100% blok těch stunů co tam dávají, ani drak a rezi 120+brnko 90 normal r a + na wara ti taky moc nepomůže protože daj jeden debuff a najdenou berou o x k víc.... takže jenom když se najde hodná duše které nevadí vyplácat pár 100%.
    • Nojo, tyto problémy těžko vyřešit, musí prostě míň lidí afkovat, ale můj názor je ten že okam i s těma afkařema by měla být dobře zvládnutelná i pro lv 80. Ano i na okamce lv 70-79 jsem zpočátku nedal skoro žádnou kvůli nízkému lvlu. Ale když vidím jak lv 90 leží na pár ran. Tak co si mám myslet. A predátory sem dal jen na eliky, rame :) Nic jiného asi na okamce tak velice nepomůže než zlaté eliky z nosmallu :) Takže dobíjejte a okam dávejte :) :)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • magua wrote:

      ten kdo jede na drakovi tak nedostane stuny, ale musí použít zesilovač rychlosti (pouze s použitým zesilovačem rychlosti jste na drakovi imunní vůči debuffům)


      Mam draka nahanam so zesilovacom a stun dostanem. A ked nie stun tak ten debuff na spomaleni ktory ta furt hazde dozadu, viem ze mam klikat malo pred seba ale to nejde ked su okolo mna mobky :minigun:
    • Ta okam jde dát, ale musí se sejít lidi s lepší výbavou takže ne styl r1+2. O víkendu jsem byl okam, Para umřel ve 4. při náhonu, ale zbytek jsme domlátili a 5. jsme skoro dali bez nějakýho wara po částech. Bohužel zbyli asi 3 mobowe s půlkou života, když to skončilo. Nejspíš by stačilo rozšířit časový limit na to poslední kolo, aby se to takhle stíhalo. Rozšířit ten limit by nemuselo být tak těžký a asi by to i dost pomohlo tady unás.
      Tak když už mají podpis i ostatní... :D
    • Můj názor na tu okam je ,že je to spestření hry pro všechny hrače 80+.
      Jak jsem byl poprvy na tý okam tak jsme byly všichni v šoku jak je to 1 kolo těžký. Ale příde mi že kazdou okam jsme čím dál více k vítězství.
      Podle me stačí trpělivost, žádní afkeři a pár lepších hráčů. To je vše takže ČuuuzZZZZZ

      :altw: :altw: :altw: :altw: :altt: :altt: :pillepalle: :pillepalle: :pillepalle:

      WAR 82
      war +9
      ninja +1 :DD
      crus+6
      berse nemam :DDDD :altw: :altw:
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • S tím bohužel nic nenaněláme . Proste by to chtelo nejakou novinku :D ze treba kdyby nekdo byl dele nez 1 minutu bez pohybu :D tak ze by ho to kiknulo z okam :D sice se to nezavede ale bylo by to dobry a zbavily by jsme se afkujících lidi. :D
      CuuuzZZ
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • Tak mně se kolikrát stalo, že jsem si potřeboval nutně něco vyřídit, takže jsem na 2 minuty odběhnul třeba, ale já bych dal odměny dle aktivity.. Protože je nespravedlivé, že afker dostane to co hráč, který vybije celou okam.. Na tohle, ale GF s entwellem měli myslet ne na to, aby dali dalšího buše do nosmallu a zničili lvlům 80-99 na CZ serveru okamžité bitvy..
    • jako to jo :D bylo by treba kdyby jsi zabil moc příšer tak dostanes treba maximalni limit priklad 70k a ten kdo bude afkovat a nic nezabijet ze by dostal prikladem 35k za to ze nic nedelal.Ale i tak zase ti afkeri jsou obvikle mazani a afkuji kdyz se bojuje a kdyz se objeví prisery se objevi za 40 sekund :D tak hned vstane a jde si pro odmeny proste nespravedlivy. Ja osobne bych asi vratil okam 70-99 to byly časy no :D ale tak časem se doufam uroven ceskych hracu posune a budou si to v pohode davat lidi jako tehdejsi okam 70+
      CuuuZZZ :D :D :D
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt: