Instant Battle 80-99

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • za to já nemam ani 180k :D :closed4: a to sem myslel že to bude lehčí ta okam měli nechat starou okam tak jak bylo.. mě to tak vyhovovalo .. né to takhle zkazit .. :o) bohužel tohle nemá řešení a vybavko a rezi a + karty bez vyhraných okam se protáhnou na pěkně dlouho když třeba jen boty s5 60% stoji +- 8kk :o) takže by se s tím mělo něco udělat a dokud se s tím něco neudělá tak se okam dávat tak či onak nebude :o)
      :rofl:a ne každý chce sáhnout po nosmallu aby mel výbavko bo Eq :o) s Pozdravem Foogy
    • A nebylo by lechčí spíš zlechčit okamžitku než si vyrábět brnko a neulehčovat hru.. Takže si radši brnka budu vyrábět kvůli tomu, že někdo skazí okamžitku? Přece nebudu plusovat a dávat do toho nespočet peněz, když sem si dříve mohl koupit vybavení už vyplusované a nedávat do toho více financí a doufat že mi to vyjde...
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Maguo o tohle nejde + si klidně udělám sám, ale změna "r" je pěkně těžká.. vyhodíš třeba 10kk za to, že chceš brnko o 2"r" lepší", abys tam mohl dát mušli, která ti zlepší jeho účinnost, ale problém je v tom, že za 10kk mám to brnko třeba v legendu, tak se jim nediv..
      A druhá věc, tohle jen nutí hráče, aby se zlepšovali a dali okam čili nejrychlejší zlepšení => nosmall a jsme u toho.. proč asi?!
    • Lvl 90 se dá bez nosmallu pěkně udělat a sehnat vybavení i karty taky není těžké... já sem živoucím příkladem. A když okam nedáváte nechodte a nestěžujte si, stejně s tím nic nenaděláte musíte se jen snažit.Jinak je tu plno jiných věcí jak vydělat... různé raidy, tska, ptska a nevím co všechno ještě ska xD
    • teď tu krásně vidím lidi co si neumí vydělávat... nevím jak vy, já se prostě naučil nechodit na OB, musel jsem hledat způsob jak si vydělávat bez ní, a teď vydělávám za stejnou dobu co trvá 1 OB 2x tolik... musím uznat, že na mě ta nová, nezvládnutelná OB měla jedině dobrej vliv ;)
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • Já, už nevím co se tu má řešit :D. Ale tak napíšu k tomu co vy všichni. Upřímně, už vím proč lidi nemají rezisty. Oni jen furt sledují obchody a snaží si naplnit kapsu a navíc, dávají přednost nějaýmu blbýmu WK :rofl: a pak s ním lehaj na 2 rány :rofl: no pak si ete seženou equip a pak zjistěj něco o rezistech, ale to zase očumují jen obchody. :D :D :D :rofl: Lol upřímě já jsem si všechny SP co mám udělal a vyplusoval. Meč sem si vyrobil a dal + a teďka s bavím s kýmsi ze Speranzi a prej "kolik tě stál ten meč" jako kdybych ho kupoval :rofl: Rezisty taky a upřímě, chápu, že někteří lidi to chtějí mít z fleku a nechtějí se o nic starat a nevrazit do × Pokusů × Peněz, ale upřímě mě když něco vyšlo je z toho vždy dobrý pocit a ete lepší když neprovozujete NosMall :D. Všechno se dá získat a jak psal Heshi sou i jiné způsoby jak si vidělat, nejspíš mě za to budete všichni kritizvat, ale já si prostě už od jak živa vše dělal a nehodlám s tím přestat :D. To je ode mě vše. Navíc s financema ted problém nemám jelikož se mi podařil prodat Malej Rudla za 1,750kk :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Jen k OB.Jen pro srovnání,na CZ serveru je 73 lvlů 90+(z pár jedinců nehraje) a na DE serveru je 1014 lvlů 90+,takže takhle no ?(
      Jo k vydělávání,jak řekl El,je tu spousta možností jak vydělávat bez nosmalu,jen to chce chvíli přestat brečet,a raději se pustit do hledání nějakýho adekvátního způsobu vydělávání co vám bude sedět :)
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)
    • jestli byla OB vaším jediným příjmem tak vás celkem lituju :D vidělat se dá i bez ní, zvlášť když se chce a o tom EQ.... je lepší ho kupovat ale skuste si udělat WK +9(příklad) a pajk koupit WK+9, z té udělané budete mít větší radost... věřte mi a stejně je to s EQ. Na co je hra když koupím věci r7+7 a pak kilím menší lvl nebo chodím na holuby?? nanic udělej si to, prachy ber z obchodů a jiných věcí, nejenom z OB a pak budeš mít radost ze hry. jinak už nwm kdo to říkal ale věci na PvM sou 90tky a 85 taky nejsou k zahození, a co vím 90tka meč seženeš do 3kk - o luku se radši zmiňovat nebudu :D a 3kk bez OB v pohodě. jinak kolik stihnete za den OB?? já 2-3 když u hry vydržím : 3x70k + drop nějakejch 50 =260k za den a to je na denní příjem fakt málo, když chcu dám to jiným způsobem za hodinu . na tohmle se ukazujekdo je línej a kdo umí aspoň tohle trochu hrát
    • Tak, ale že bych neuměl vydělávat, to jde trochu mimo mě :).. Nicméně beru vaše názory, ale tyhle okam. dávají pověst i sp navíc což jsem předtím hodně využil, takže nevím proč se tu takhle dohadujete, protože jste to už dlouho nevyhráli, tak nevíte co je za odměny..?!
      Občas je lepší mlčet než blbě kecat.. :) Berte si z toho ponaučení..
    • Já zas takovou krizi nemam (peněžní) ten kdo nemá peníze tak at si je vydelá !! Proste jak už se tu zminovalo i blbý cuby raid vám dá nějaký ty penize + k tomu svitek mocníka raidu !! (ktery prodate za 12k ) sice to muze bejt jen 1 denne ale i tak zajdete vícero raidu a máte hned 100k v inventáři navíc. Nebo si zajdete pts nebo ts lov atd ... z nejakych vam padne 33k dokonce i více a o dropu nemluvne zajdete priklad 1 pts 30 az 40 a hned vám tam padne asi 20 gilionu nebo nevim kolik presne. A gilion prodate se mi zda za 500 tak to pts zajdete 5krat a hned máte dost penez. Nechapu takovy lidi co si furt stezují a je to tak jednoduchy sehnat si pár desítek tisíc.
      Cuuu ZZZZZ :DDD

      SPERANZA THE BEST !!! :D
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • pár takových malých rad: ts lov 65-70 dává kolem 45k za ukonření(strávíte v něm kolem 12min.), ts 73 (sice po dokonření laborek ale za 10min máte 50-58k + celkem pěknej drop - semena, aliky apd.) PTS - skoro všechny (dle druhu ale do 15min zpravidla dost gili,písek něco kvbalitního a kolem 30k) pak tady je obič drop na holubech, ještěrkách apd. kde padaj pírka( cena se pohybuje, nebudu psát jak je to teď ale je to asi 10-20k/ks) a padaj i samotný goldy (mám dojem že 800-1,1k) pak drop v mortazu (obič věci + pečet na ibra ta je kolem 80-150k) a Q v moprtazu, raidy( namaju a ibra po kilnutí bnose padá 13 a 19k, v glacu z bose po kilnutí padá 20k krom světla kde padaj ještě šutry celkově v hodnotě kolem 2kk??- jenom odhad, jinak na světle ještě obič drop většinou kolem 200k). všechny tyhle věci dohromady jsou cca na hodinu(jednotlivě, ne všechno co jsem napsal) na OB se můžete vykašlat, je to sice hodně pro lvl 80+ a menší v lepší rod ale pod 80 se bitvy dávaj celkem na pohodu si myslím a i kdyby ne nějak se už uživíte. Takže stačí trochu chuti a bez OB přežijete i dnešní "krizi" :D co se týče těch + tak když budete vydělávat tady tímhle tak po pár dnech si sami dáte vybavko klidně z r0+0 na r5+5( já sem to dal na kuši a meči, vydělával jsem na to asi tejden). a ještě rame nwm pro koho jsi to psal ale odměna je tuším 75k, 1,5k pověst?? nějaký to SP(nejsem si jistej ale je to taky pár k) a to je asi všechno když nepočítám drop kterej je i bez vítězství a ještě jesli někdo fakt chce na OB a je 80+ a chce to dátvat tak zapřemíšlejte a můžete chodit na OB 50-59, 60-69 apd....
    • Psy más pravdu vse se vyplati a k tomu kdyz zajdete na ibrahim ktery trvacca 45 minut a tašku prodate mate hned cca 500k jistejch mozna i vice pokud ji date do bazaru takze podle me zadna krize neni :D ja osobne mam 7kk a nestezuji si :DDD

      Takze cUUUzzz

      Speranza je nejlepší :)))

      WAR 82
      :)
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • Ale jde o princip někde si dají okam a my se s tím štvem a musíme si chodit ptska,tska ,raidy a co já vím ještě. Já sem si nepovšimnul, že by někdo měl finanční krizi na úrovni že by si nevydělal bez okam. Už jen stačí ten drop hodinový a máš apoň blbých 200k. Ale já chodil pravidelně tska, ptska, a ty kraviny co tu říkáte- minihry atd i když se okamžitka dávala. Ale ty penízky furt za okamku chybí- byl jsem schopen vydělat 150k za okam. Spočítejte si asi o kolik člověk za ten měsíc přišel. Já vím, že někoho okamžitky nebaví. Ale prostě když přícházím denně o 300k. Tak to naštve a ovlivnuje to i rozpočet. A ceny itemů. Dříve bylo přibližně takto: hodina na pírkách 300k, dneska již 200k s cenami, které zavinil nosmall. Úplňky si pamatuji za 20k 10 úplnku tedy 200k. Dnes za 9k- může za to co? Okamžitka dříve nejměně 70k. Dneska ste rádi, že máte drop na okam,za který vás většina hráčů hned zkritizuje. A proč asi?
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • njn, sice to takhle nedáme nikdy ale co.... lidská blbost vítezí :D(asi jí začnu fandit, to že ji podporuju mi nestačí) a shalime, jak jsem psal o těch výdělcich tak vím že je ztráta těch 300k/den --> pokud dobře počítám 9kk/měsíc ale já sem psla na to že kdosi sem psla tkovej příspěvěk jak kdyby bez OB zkrachoval...
    • Soudě podle vašich názorů, kdy už okamžitou bitvu házíte do šrotu a hledáte si finanční rezervu. Usuzuji, že uznáváte, že se dát nedá. Takže by možná nebylo na škodu zkusit naše názory poslat někam, kde by se s tím něco dalo udělat. Jinak je tato debata bezúčelná. :done:
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !