Instant Battle 80-99

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • magua wrote:

      mě třeba okam taky vyhovuje. Lidi jen musí spolupracovat. musí si uvědomit, že drop bitvu nevyhraje. Mágové si musí uvědomit, že pokud za tahajícím warem jich pár nepoběží tak žádný war tahat nebude protože to je jinak sebevražda. WK musí pochopit, že bez elementu se ten náhon nedá. Konečně to nutí lidi na okam:
      1) neafkovat
      2) nebýt vyčůraný a neodbíhat dávat buffy bokem jen sám sobě
      3) nebýt chamtivý a chtít drop jen sám pro sebe pač si brzo každý uvědomí, že když odběhne sám pryč od skupiny pro drop tak když se objeví mobové tak to pro něj znamená jistou smrt.




      [b]Jak řekl magua, okam 80-99 není těžká, jenom si lidi musí uvědomit, že pokud nebudou sbírat dropíky mohli by to taky vyhrát... oni v to nevěří a radši vběhnou přímo do skupiny příšer pro dropy něž aby čekali dole na další kolo. A je tu ještě jedna věc. Okam se Dá dát. Jenom je potřeba nějak to těm lvlům 80+ vtlouci do hlavy. Pak podle mého očekávání by se měli okamky začít dávat
      :thumbup:
    • Ta okam se jeden čas dávala hoooodně moc!! to byly časy kdy na ní chodil dražka... si dycky vzal do skup dve holy a vzdycky si v nouzi pouzil i ten zesilovak rychlosti na koleckovejch bruslich nebo 100%elik.. a dycky se to nejak sundalo ten jeho nahonek.. ale pak prestal chodit a co vim už se ta okam nedava.. protože jsem slišel že údajně chodí s nějakou rodinou na jinem ch... a já myslím že pokud by se tam opravdu lidi zapojily tak se okam dá v poho... jen sehnat nekoho a ty nahonky no :D ja si myslim ze vetsina lidi smyslis takto.. kdyz do toho zautocim tak mi uberou hpcka a zemre tanker a vsici pudou do mne a umru a sem bez dropu... což je pitomost.. :D a i kdyby tak nesmislely tak si reknou je to okam jako kazda jina lidi je tu dost si zajdu na net a pridu si na drop... :D jednou jsem to taky tak udelal ale prislo mi to divne a to jeste kdyz sem holy tak sem se citil provinile :D:D a když si stěžujete na drop.. mám pro vás jedno.. kdyby vám to opravdu tak vadilo tak to udělátě jako vychcaná menšina.. koupíte rychlého bušíka a dáte mu DHA.. sice pak lidi nadavaji ale je to jejich problem nikdo jim nezakazuje si ho koupit tez..
      Mág 84lvl :)
      red mag 78job +7 :thumbup:
      holy 87job +0, 65job +0 :D neptejte se proč mám dva.. ^^
      ice 50job +4
      dg 35job +3
      :minigun: :chainsaw:

      aktualizovano dne 14.7
    • Důkaz že se dá okamka dát tu byl těsně před chvilkou... zašel jsem si na okam a řekl aby každej dělal něco... naháněl nám saso s bruslema. holly healovali, prostě krása. a dokonce jsme i dali :) jak krásná okamka. Takže jde dát i bez twinkýho.. parazita. Jen to chce naháněče, tankera a nějaký aktivní holly. se spoluprácí se ta okam dát lehce. I když nám zbývala minuta do konce... :gamer:
    • těm co se nelíbí, že to nedávají bych doporučil expit ať mají vyšší lvl a tím i lepší vybavení. když z 10 hráčů lvl 80 bude najednou 10 hráčů lvl 85 s vybavením na lvl 85 tak to zase bude o něco lehčí to je první věc. druhá věc je, že spoustu lvlů 80 má ještě vybavení na lvl 70 pač se jim zdá, že to nové je buď drahé nebo jsou leniví si ho vyrobit - to stejné platí i o některých lvlech 85, že ještě stále mají vybavení +-80 lvl atd.
      je to diskuse na hodně dlouho a dokud hráči budou jen fňukat místo aby s tím začali něco dělat bude to stále stejné. :)
    • Maguo :D Já si nestěžuji, ale štve mě to.
      Nabalím na sebe moby, začnou padat dropy a ty ****** mě tam nechaj - všichni do jednoho. Běžím s mobama v zádech, abych si také něco ukořistila, což je beze smyslu, jelikož mi to vyčorovalo nějaké před nosem wk. Přiběhnu do hloučku na kraji a nedostane se mi ani healu. Ten ******* holík tam stojí na kraji a healuje sebe. Pak dá ploch, který nepokreje ani celej houf. Další moby, držím se pozadu, jelikož se musím dokrmit. Ale z houfu nevyběhli ani holíci. Jsou tam schovaní a čakají až to pozabíjíme. Jdu boj. Začínají padat dropy. Akce se opakuje, ale teentokrát mám na sobě mobů míň, nic si neseberu, jdu do houfu. ......... Poslední kolo, chcípáme ve velkém už od začátku, protože ti srabi holíci, nevzednou ani tu hůl v tom houfu. ....

      //edit: magua: vulgarity ... warn

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by magua ().

    • Ari,máš mít časovej odhad,když bude drop cca,pak bys nenaháněla 5s před dropem. nedivim se že tě tam nechali
      a to,pořid si buše s DHA,a hned máš nějakej drop;) Sám DHA mám,zajdu si s dýní ex,dropnu vždy v každym kole min 3goldy a ještě něco k tomu a v poslednim tak 12pírek mám celkem. to máš cca 500 za okam:)
    • co to plácáš? Já se nikdy nevrhám do velkých akcí? Já nenaháním, ale prostě doběhnu k tomu kdo si nahnal a pomáhám mu to zabíjet, a když vidím že mu jde o kejhák, tak to stáhnu na sebe. Buše s DHA mám, ale neumím ho použít, a navíc se mi to zdá jako podraz a sviňárna. Ono je to fuk, wk jsou rychlejší, tak je to jejich.
      Já se narozdíl od tebe a ostatních snažím všechny moby zlikvidovat. A ty se tu ted chlubíš dropem za 500k, já tam nechám tak akorát 50 elíků a hromadu zmrzlin.

      Raději chodím OB s prckama, tam je to na jistotu. A jsou tam na sebe lidi nějací hodnější :-).

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Tolik pírek? Další problém je že je nás hodně lidí na okam a tak každej má málo dropů nebo dokonce nic... zato kdyby nás tam bylo bohatejch 85+ jenom 10 mohli by jsme si dát... a mít i good dropy- jenže to by se stalo kdyby všichni měli zbroj a útočný předmět na svůj lvl... jenže to nemaj... oni si třeba koupěj 5 bušů... naco? stačí jim 1 ne? :sniper: