Instant Battle 80-99

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Instant Battle 80-99

      Chtěl bych se zeptat zda by šli udělat nějaké změny v okamžité bitvě 80-99, jelikož lvly 90 si nedají pomalu ty mobky co dáte na okamžitou bitvu a my jich máme zabít kopu do pár minut a většina má lvl 80-89 čili a 90+ jsou třeba 3 lidé, což mi nedává moc smysl. Je jasné, že Němci anebo Korejci si to dají, ale taky kolik oni mají lvlů 90+ a s jakým equipem, proto bych byl rád, kdyby s tím šlo něco dělat a zjednodušit to, rozhodně nejsem jedinný, komu se to nelíbí..

      Z druhé strany to beru, protože afkerů je minimum, ale OB jsou i tak jedním z mála dobrých způsobů, jak si rychle vydělat pár desítek k..
    • mně je to jedno, za dorp mám stjně jako z okam minulé a líní se mi tahle kvůli spolupráci jaká se na to musí vynaložžit --> spokojenost, a nwm co byste chgtěli, je to dělaný na ty věci za 5-2 (např brnko 96 mágovi +8k HP, zbraně vypisovat nebudu) a te´d už si to luky cwelkem dával s EQ 90 tkže tomu jenom dejte čas
    • Tak kámo,ono to má plus a mínus,to plus to minimum afkeru jak si řikal,ale zase to že je těžká...
      Ono je to těžký,když se předposlední kolo nažene půlka mobu a pak tam zbytek vtrhne pro keše,to chce spolupráci;) Ne předposlední kolo prostě vzít půlku mobu a tu druhou půlku vzít přímo když je BOSS! To je holt demence některých jedinců.. Timhle stylem se to nedá xxx tejdnů.. chce to spolupráci:)
    • Upřímě mě okam nevadí.. jsem naprosto spokojený!! :thumbsup: Jak už se zde psalo, okam už se dala (I když já na ní nebyl :D ) to značí jenom to, že to není nemožné :). Chtělo by to nabrat a slušosti a poprosit některé jedince z rodiny Darknes o pomoc, jelikož je to zřejmě nejlepší rodina. (Nejlepší neznamená, že by byla bůh ví jak úžasná to netvrdím každý proti ní něco má a někdo třeba zase ne to neřešim, ale je nejsilnější..) Jinak kdyby se někdy nedropovalo, tak by se i dalo.. ale to je těžký. Když my jsme na okam a nějaký lukové a mágové tam křičej náhon!! Ať si to jdou nahnat samy když sou takový borci já to upřímně zkoušel, ale s tim dmg co je na aktu pár stunů jak psal Psy a takovej war se skoro 30 k Hp je dole jak hruška. Neříkám, že je to lehké, ale zajímavé to je a mě se to líbí , i když si nan í nevidělám pomalu ani halíř baví mě a těším se na to, až to začnm dávat :) nestěžoval bych si.. navíc za odměnu je prej 70k. Není to zrovna moc, ale s takovejma dropama jde našetřit 100k za okam. A až budem na takový úrovi, že budeme dávt okam ve 3.. pane jo. :) Za starou okam jsem si vydělal ve 3 aji 120k což znamená, že 65k dropnuto. Tady by pak ebyl problém vidělat si 200k a 1 okam :P chce to čas.. holt jak se vše vyvyjí.. je to jen hra tak klid ;). Jinak, abych byl upřímný každý z nás se teď jakoby stal lamou a jedinná možnost jsu expy...Jak ironické a pro mě i smutné :D. Můj Největší nepřítel - Expy se musí stát mým spojencem tragédie :D :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • já už jsem s pár lidma okam ve 3skoušel, drop kolem 100k a eliků nespočitatelně, ale ani nemusím dodávat že jsme nedali, jinak sasu kde jsou ty dobry kdy jsme si chodili na "svůj" ch, hezky ve 3,4 max. 5lidehc tu starou OB, jo to byla nádhera než na to ch kde jsme byly začala chodit speranza a pak už se to akorad.... domyslete si sami, bohuzel poslední okam ve 3 lidech sem byl někdy v listopadu - tu starou
    • mě třeba okam taky vyhovuje. Lidi jen musí spolupracovat. musí si uvědomit, že drop bitvu nevyhraje. Mágové si musí uvědomit, že pokud za tahajícím warem jich pár nepoběží tak žádný war tahat nebude protože to je jinak sebevražda. WK musí pochopit, že bez elementu se ten náhon nedá. Konečně to nutí lidi na okam:
      1) neafkovat
      2) nebýt vyčůraný a neodbíhat dávat buffy bokem jen sám sobě
      3) nebýt chamtivý a chtít drop jen sám pro sebe pač si brzo každý uvědomí, že když odběhne sám pryč od skupiny pro drop tak když se objeví mobové tak to pro něj znamená jistou smrt.

      P-S-Y: ve 3 ráno byla stará okam pravidelně ve 3 lidech. někdy se i stalo, že ten 3tí chyběl :rofl:
    • heh, mně ta OB nevadí, i když se nedává, znám lepší způsoby jak si vydělat i víc za stejnou dobu. jediný co mě štve je jak si neustále jen všichni stěžují. a když se takhle denně pošle 10 a víc repráků, tak už mě to štve.
      magua: ono se stejně najdou 3+ lidí co to nezajímá, a stejně si afkujou nebo si jdou posbírat drop i když ví že umřou.
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • magua, ve 3 ráno nepůjdu na PC jenom kvůli tomu abych šel OB na nostale, většinou ráno musím vstávat a když ne tk do 3 sem vydržel jenom asi 4x protože jinak byly kámoši off a mně to nebavilo, jinak s těma mágama máš pravdu, stejně jako s ele. nejlěpší OB sem zažil včera :D když ve 4tým kole mně jeden holly "poprosil" abych nahnal, nahnal jsem a holly co udělal jako první?? no tipujte. šel k náhonu a hodil tam kladívko, ty jeho "hřebíky" a pak odešel, já jsem si sedl protože sem měl 1HP kvůli efektu toho pavouka a on na mně ještě křičel at neafkuju že jinak nedáme... pro podobný případy se OB nedává, kdyb holly healovaly ostatní kteří mají ve většině případů větší DMG než oni tk by se to stíhalo - neříkám že se tak chovají všichni holly, sem rád že už jich je tak 1/3 co pochopila co je heal a umí to. hold je to jako ibra, musí se potkat dobří holly, odolní tanci a silný WK,lovci,icové a prostě všechna pakáž na nostlae :D
    • no okamžitka se nezmení jelikož to nejde nebo si to aspon myslím jak tu už kdosi psal chceto spolupráci dostal sem se nejdál k bossovi ale proste to zatím nejde ale časem se to podá
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • Tak v budoucnu možná ano, ale do té doby je to holý nesmysl tohle se hoši z entwellu trochu zmýlili, že CZ/SK server si to bude dávat na pohodu.. Chápu, že kdysi afkovalo dost lidí, ale aspoň byl normální progress.. Kdyby ta okam šla zvládnout, tak ve 20- ti lidech v rozmezí 80-97 tak ok, ale počítejte s tím, že to budou lvly spíše 80-89 a ve 20 ti nemají šanci.. minimálně to časově stihnout.. Jasně stará okam 70-99 šla dát ve 3 lidech, ale tohle je čirý nesmysl a nejsem jedinný hráč, který má stejný názor na tohle, jen narozdíl od nich neplácám reprákem blbosti, ale snažím se s tím něco dělat.. A upřímně není tak docela pravda, že s tím z CZ týmu nemůže nikdo nic dělat aspoň napsat do Německa by někdo mohl.... :evil:

      A upřímně kdyby ta okam šla dát normálně tak ve 20 ti lidech 80-89, tak třeba z 30 ti lidí by 20 něco dělalo a 10 afkovalo, což není nejhorší..
    • Ano, to muzem a stalo se tak hned druhy den, kdy k nam prisla nova okamzita bitva. Podle naseho nemeckeho QA je vse v naprostem poradku, protoze Nemci si s okamzitou bitvou radi docela dobre.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Já jsem stou novou OB spokojen , už jsem ji dal odměna parádní 72-75K (nevím přesně) . Ta nová OB co nás potkala , hlavně lvly 80-99 tak berte to jako dar z nebes :) . Ceny klesnou , a jak klesnou tak to bude fajn , protože vybavení na Wara a Mága je o 3x levnější než na Luka . A doufám že to někomu dojde at se sníží ceny , protože bez dobrého EQ jsem v ....... . ^^