Pohyb cen a zavzpomínání na starý dobrý časy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Praavda tie ceny su zodna na den horsie- chcel som kupit wk+10 za 20 kk, namiesto toho sa mi ozvalo 10 ludi ze chcu 30. Kam tento svet speje? Ani sa nenazdame a uvidime drzak za 10 kk. :cursing: No kazdopadne fandim nosmalistom aby to tu zase rozbehli. Ked si zavzpominam drzaky ludia pomali nechceli za 1,5-2 kk.. je mi z toho na :puke: :whistling:
      :phatgrin:
    • Nemůžeme se rovnat s němci. Jejich ekonomika je úplně jinde než naše :-/.

      Nevím jak ted, ale za mých studentských let jsem tam byla na "exkurzi". Jejich učni v obchodě brali tolik peněz, že si za měsíční plat mohli koupit 10 jejich obyčejných triček, naši učni brali tolik peněz, že si mohli koupit 1 stejné obyčejné tričko u nás.
      To byl nepoměr a myslím, že za ty leta k žádnému velkému srovnání nedošlo.

      Já jsem okno Nosmalu neotvírala několik měsíců, ale někdo říkal, že nosmal podražil. A pokud ho nikdo nebude kupovat, nebo skoro nikdo. Tak cena v nostolarech poroste - cena věcí ve zlatu poroste 2x rychleji - zaprvé protože to bylo dražší a za druhé protože je to zatížené poptávkou.

      Přes prázdniny nepočítám, že se tu objeví nějaký záhadný a bohatý nosmalista, jsou dovolené a bude letní event :)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Nosmal si myslím že nepodražil a ano, v němekcu je to fakt jiný než zde, když si tam náctiletí mohli dovolit kupovat cigarety za 6euro...:) - pozorování před 2lety, ale zase třeba jídlo ap. mají levnější a hlavně je to o dost větší země než my - ted nwm v obyvatelích jestli 6x nebo 8x, takže víc nosmalistů... a jinak, věci nenosmalový o dost levnější (tady kolem 100 90+ tam přes 1100 90+) a tady si myslím dost hráčů před jelo na 90tku s nosmalem a jestli i tam....

      Jinak když už tak moc chcete porovnávat, 3tejdny z5 na UK 450svitek, 110ancka, ale třeba rezi...magmarosky s5 60kk, karty +14 190kk a držák myslím kolem 2kk perla za 450



      PS: TOHLE NEJSOU CENY ZDE....tam kde je jenom číslo u cen tak je to v tisících :)
    • Myslím že by byylo fajn po 2 letech obnovit toto téma, jednak jej zviditelnit aby si někteří nováčci mohli přečíst jak to bylo dřív (a ještě předtím :D) a taky aby bylo kde si zastěžovat na upadek hry :)

      Když si to tak pročítám tak mám pocit že jediný co zustalo stejně drahý(zhruba :D) jsou čisté karty +9/10, bez držáků, prootže ty se změnily jak... :) Zbytek je celkem hnus jak se to mění ty ceny :)
    • No, jak to říct.. tahle hra nemá dost nových prvků, aby se hra mohla rozvíjet. Novými prvky teď myslím např. nová classa než je war luk a mág, i když toto celkem řešej SP karty, tak dobře fajn :D. Ale mohlo by tu být víc raidů, popř. nějakej úplně novej prvek od raidů apod. Tím, že se hra nerozvíjí, popř. strašně ale fakt strašně pomalu nutí míň a míň hráčů ji hrát, jelikož se prostě stává stereotypní a nic novýho nás tu nečeká. A když je to potom tak, tak s hráči, kteří odejdou odejdou i Nosmallisti, což vede i k cenový krizi ve hře a díky tomu se ta hra nechutí ještě víc lidem. Dle mýho názoru už tuhle hru nemá cenu hrát.
      Edit:// No a jelikož jsi byl rychlejší anciente, tak to editnu ať tu na tebe reaguju :D. Cruss za 4,5kk bylo z pravidla dvojnásobek ceny questu = 2kk, + držák = 2kk, a to když sečteš máš hned 4kk, pak se tam hodnotila ještě práce, cos do toho vložil, takže těch 4,5kk není od věci a jestli byl ještě +5 tak to jsi ho sehnal dost levně. Co se lovce týče... well ceny šly nahoru a to obzvláště co se věcí na luka týče.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~

      The post was edited 4 times, last by Sasuke556 ().

    • Jen upřesním cenu Q na sp3 - je to 1kk, na sp4 3kk.

      Já dělala berse na zakázku, ale nebyla po něm taková sháňka jako po wk, to je jasný. Prodávala jsem ho nového za 4,5kk (3kk poplatek, 1kk držák, 500k práce + elíky). Dnes by mě výroba vyšla na 10,5kk min. Alespon to ale donutí lidi, aby si karty dělali. Pokud tedy hned od počátku nechtějí koupit kartu už s prací a křídly.

      Pamatuji si že perla na nosmáta stála 500k. To mě teď mrzí nejvíc :(

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Já mám pocit, že stála 25nt. Teď stojí 99NT a za tu cenu už koupím buš býka třeba. Potřebovala jsem si přendat jednoho buše na druhý účet na prcka - mám dva stejný ... a jako fakt se mi nevyplatí kupovat perlu ... ale propustit ho taky nechci :-(((( Ten buš nemá ani hodnotu k obchodování - je to takovej ten maličkej z nějakého eventu.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

    • Neboj ted jeden boháč si dobije :D a dává mi 70k nt za EQ :D takže bude levný nosmall ^^ na konci srpna by to mělo být.
      Jsem optimista a překupník: Koupím vše co se dá, ale ne blbosti. Všemu se rád směju, když chce někdo pomoc a mám čas, tak stačí se zeptat. ^^
      Hlava rodiny Ancelloan~
    • Nestěžoval bych si drahé perly.. proč?

      Perly sice zdražili, ale podívejte se na eventy..

      velikonoční .. inferno, seraphim, chick norris, marco
      jarní .. jarní víla
      pirátský .. pirát buš oheň voda světlo stín
      haloween .. dýně, dýně EX
      vánoční .. santa, santa EX

      Celá řada bušů je dostupná jen z beden při eventech a po poslední změně bez perly nejdou prodat..

      To je důvod proč jsou drahé perly.. perly +- stejně drahý jako kdyby tam naházeli buše a při eventu by se nedali získat.