Pohyb cen a zavzpomínání na starý dobrý časy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • A co čekáš? (Nejspíš důvod proč si dopřávám tak dlouhou pauzu s NosTale) Už v době kdy jsem s tím dočasným koncem s NT začínal ceny všech dropů a itemů klesaly, jenom pírka šli nahoru a Epicky šel nahoru NosMall. Okamžitky 80 - 99 se po updatu moc nedávaly a klesla celková Ekonomika a poslední dobou furt převládá NosMall.. Vrátit ty časy, kdy jsme měli malý lvl, ten s 1. Sp byl borec a NosMall prakticky nebyl, chápu, že víc vylepšení stojí víc peněz, ale tak sakra už ten NosMall tu hru už úplně zkazil, už ani nevím jestli má cenu se k NosTale vracet, a co se týče nových okamžitek nevím jestli se dávají. ( pokud by byl někdo hodný a informoval mě zde pomocí PM byl bych vděčný :D ) Ale od doby, kdy ta ekonomika tak klesla už nebyli pomalu na nic neše, jedinný prachatci byli nosmallisti nebo nebo někdo kdo zvládl nějakej ten drop z akt 5.2. :D. A co se týče vozidel, tak si myslím, že ty to zkazily nejvíc, jelikož je tu spousta vozidel co by do světa NT patřit neměla a kdyby byli tak 3 vozidla - 1 normálně, 1 Glac, 1 Poušť tak by to podle mě stačilo. No prostě já už fakt nevím jestli má cenu zas hrát..
      S pozdravem Sasů :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Ne okamžitky se nedávají :) teda já jí aspoň nedala dokonce ještě ani jednou :D
      už stoupla i cena modrých svitků na 500k... jsem zvědavá co přijde dál, jelikož ty svitky se bude každý zdráhat kupovat a k čemu bude lidem aby kupovali pírka když je to vyjde tak draho... tudíš se sníží cena pírek... je to hnus... ti nosmallisti spíše chybí Sasí, jelikož je všeho tak nějak nedostatek víš :)

    • Nosmallisti hru nekazi, mne osobne teda nevadia....
      Radsej nech si ma nosmallista karty +15 a veci +10, jak aby som ja kupoval modry svitek za 500k a drzaky za 5kk... Karta +13 ide urobit v poho aj bez nosmallu ale nie ked su tieto ceny ja by som uvital keby nosmallisti zacali poradne nosmallit a dali tu ekonomiku doporiadku, a sasu ver mi ze horsie je to bez nosmallistov ako s nimi
    • No tak s tamtím máš pravdu Ele :D Je sice v některých případech dobrý, že tu sou Nosmalisti, ale když sou ty ceny tak vysoko tak se nedá nic dělat :D. Za chvíli tam budem vést protesty, aby ty ceny snížily jinak jim to zboží nekoupíme, ale to se zas najde nějakej pracháč co ty věci potřebuje rychle, koupí jim to a oni to zas zvednout :D. Normálka už fakt.. :D No a to co říkal Psy.. na tom taky něco bude. Bojim se, že s pádem naší republiky (Pod vlivem těch našich chytráků) upadne i CZ Nostale :D. Ale doufejme že to snad ne. :thumbsup:
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Ekonomicka kriza hm, tomu neverim to je vymysel aby mohli spojit vsetky staty dokopy vsetko to smeruje k imperializmu.
      Vidite to ludia su vymletí z penazi ale je to fakt ze v tejto dobe sa ludia dru jak kone a ledva z toho vyziju ale hlavne ze ty nasi chytraci si ziju dobre zejo. Tyvole toto bolo dobre offtopic :P

      Ale tak myslim ze trh sa hybe a zachvilu to dufajme klesne :D
    • Tak sasuke, ceny nemůžou letět až do astronomických výšin, to je jasný že pak nikdo krom pár lidí nekoupí a co se stane??bud budou nosmalisti zvyklí prodávat jenom té úzké skupině, nebo to sníží, nebo už nikdo kupovat nebude a oni se vykašlou na to cpát do hry prachy...

      Jinak ele, vymysleli nevymysleli...ceny jsou dražší, výplaty menší a člověk je rád že má nějakou práci aby mohl vklidu žít a když mu zbejvá třeba jenom tisícovka na měsíc na zábavu, tak to dá do zábavy v realu si myslím (i když tisícovka to už je ten extrém si myslím...nicméně jako příklad...)
    • Tak co se týká okamžitky 80-99, tak tu jsem také nikdy nedala. Občas mě někdo překecá ať to zkusím a dopadne to tak, že jsem akorát vytočená. Ne že jsem to nedala, ale že si z žádného kola nic nedropnu, protože se tam biju a wk tam lítají a sbírají. A už mám pod prsty spousty sprostých slov ................ :cursing: :sniper: :rocketlauncher: :minigun: :missilelauncher:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Mě když ty WK naštvou tak si vemu buše + požehnání strážného anděla + buff vlk + speed od wara. A věř nebo ne ty WK už si nedropnou ani elik :D
      Jinak co se týče těch cen tak svitek na výbavko, který stál 500k i míň už lze dnes najít za 1,3kk. To se nevyplatí koupit, když to člověk koupí akorát podpoří ty přežraný prasata aby to ještě zvedly...
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Včera už tu okamžitku dali u nás v rodině dvakrát za sebou.Tak můžeme jen doufat že se ta okamžitka zase začne chodit..Lidi na ní nechodí protože se nedává,ale až se začne dávat,začnou tam chodit i ty lidi..tak to bude čím dál lepší :)...Já osobně si ted vše dropím a na + karty momentálně kašlu ( stejné je to i u EQ ) , protože kupovat něco (jak už psal Shalim) podpoří ty lidi co to tam mají aby ještě zvedli cenu...už měsíc kašlu na nějaký kupování věcí a trpělivě vyčkávám než se to zlevní.. :D on to časem začne takhle dělat každý..a pak ty ceny půjdou dolů
    • Stěma bušama to taky není 2x Extra...Ano.. WK braly snad nejvíce dropu, ale na té Okamžitce nejsou jen WK... např. holy.

      Jinak ty svitky jsou opravdu hrozně zdražené... nemluvě o těch držácích. Zachvilu stímhle zdražováním uvidíme DG job 0 + 0 za 13kk :lol:
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • No jo no, si pamatuju držák 2,5kk svitek na EQ 600k a míň nebo svitek na Sp byli snad doby kdy se prodával i ks 30k (Ale tim si nejsem jistej to už bych lhal :D) a teď posledně když sem hrál stál už i málokdy 200k spíš 300k + a kdo ví jak je tomu dneska (vy ano, ale já ne :D) a co se týče toho DG apod. tak job 0 +0 kdyby to bylo opravdu za 13kk (někdy) tak si myslim, že by se lidi vyprdli na kupování karet, ale hezky růčo by si je udělali jako za starých časů, ale to se i kupovaly, protože WK job 0 + 0 stejně jako Bers nebo DG cca 6kk což se rovná dvojnásobku ceny, když si tu Sp děláš. Fakt že to NT je už ekonomicky na výškách srovnatelnýma asi i s Mount. Everest a stále roste! :D Moc se mi to fakt nelíbí :rofl: :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • No maš pravdu Sasuke ale i přes to ja mylsim že u přiležitosti eventu ceny klesnou protože se ldii budou hlavně zajimat o ten event a pridavat věci z eventu a zbytek normálních věcí snad klesne

      PS: Tyhle ceny jsou šílenééé :pillepalle: :pillepalle: 8| :doofy:



      S pozdravem

      Theo01
      Když ho miluješ,není co řešit. Nostale radost spustit