Pohyb cen a zavzpomínání na starý dobrý časy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Kingu nepřebral jsi? Můžeš mi to přeložit do češtiny .... to co jsi v té jedné větě nasmolil za patlaninu?

      Možná jsem pochopila, že mám smazat historii prohlížení? .... hm ... Jen se trochu obávám, že na to mají naši pánové IT nějakou zálohu ... jestli je to možné :dead:

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Ari o záloze neví male na historiji je nejlepší CCleaner ten zálohu nenechá. Jako jeden z mála poctivců sem na nosmálisty nadával ted nedávno sem si dobil za prachy který sem si vydělal a měl sem na víc, když si chcete vydělat nosmál není třeba ale když chcete plusovat karty výbavko atd tak se levnej nosmal hodí, Prostě nosmálisti ubili a ted bych byl za to kdyby se sem někteří nosmálisti vrátili. Nemám rád takové ty nosmálisty mám wk 99+12 protože choděj fuirt se tim chluběj a maj to jen díky nosmalu, za kterej to vyměněj. Jak říkám jednopu jedinkrát sem si dobyl jen abych měl na amulety, 2 sem použil 6 prodal, Na nosmalu se dá vydělat, ale někteří nosmálisti by si m ěli uvědomit že ty ceny sou hodně vysoko a mohli by to snížit sice se to nestane ale ted by se to hodilo.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • "Prostě nosmálisti ubili" jinak řečeno už ty Nosmalisty ubili :-))))

      Nepočítej s tím, že se sníží cena. To by se muselo hooodně lidí naštvat a začít kupovat Nosmal a prodávat ho - tzn. předhánět se v prodeji. I když jsem začala chodit do práce, má finanční situace není o tolik lepší, abych vážně zauvažovala, že si dobiju alespon pro vlastní potřebu.
      Stále čekám na ten správnej drop :D .... nějak cítím v kostech, že mi padne zlatá duše, která mi vyhodí křídla na +16 a vybavko alespon na těch +10 :-DDDDDDD


      jdu domu, pa ve hře

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Zlatá duše? +16? No jo ariadno, Máš pravdu nosmál dolu nepujde obvzlášt ted. Je léto, krize.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • ari, musím tě opravit, zlatá duše háže EQ na +11, ne +10 :D jinak taková malá rada abys nemusela žehlit manželovi košile je, přinutit ho nosit trička :D, dále ty výplaty...neměl jsem namysli GM (i když chlastačka v dnešní době přijde draho, navíc na 3dny..ale chápu, teambuilding je důležitej :D)

      Jinak, ten nosmal...pamatuju si, že kdysi sem koupil asi 125nt (to za hovor, nwm kolik to blo přesně) a hodil sem z toho jednu věc r6+5 a další r5+3 a zbylo mi na plusnutí SP z +7 na +9... ale to jsem ještě hrál za luka, to je...skoro rok no, cen nebyly dole vždy :D i když, tohle je fakt extrém
    • PSY jj pravda, však já jsem tam napsala "alespoň na +10" :D

      Tak manžela jsem přinutila nosit trička již před osmi lety (jsme spolu skoro 9) :D Ale podotýkám, že ten rok si žehlil sám :-DDDD

      Svitek na vybavko se dal sehnat za 450k, svatební bedna za 500k, iniciák za 750k, perla na nosmáta za 450k, parfémy za 20k, krmivo na lv up za 15k, fialové krmivo za 450k, ale třeba obyč buš za 6kk, vozidlo 6kk

      dropy: obal na knížku jsem kupovala za 400k, ale jen po známosti, jinak cena byla 700k, zkažené plody nebo tyhle věci z kraba? stáli 700k, špinavá hromada 10k, shnilá kůra 20k .......... na dropu se dnes nevydělá
      dnes si už opravdu vydělají jen nosmalisti s těma nadcenama :-////

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • To není tak úplně pravda Ari...i na dropu se dá vydělat dost peněz, a to platí pro všechny lvly.Těch způsobů jak si vydělat tu bylo posáno už několik desítek a každej si z toho určitě vybere to svoje.Rozdíl mezi člověkem co dobíjí NT a tím co ne je prakticky jeden jedinej.Ten kdo dobíjí si může v klidu sedět v nosville a jen čekat až se mu věci prodají.Člověk co nedobíjí musí hold zvednou zadnici a jít něco dělat, ne sedět a stěžovat si.A upřímně by mě to ani nebavilo, kdybych měl vše naservírováno pod nos jen díky NT.Člověk tu hru pochopí a naučí se jen díky tomu, že si vše projde a vyzkouší.A zaplať pán Bůh, že tu nosmalisti stále ještě jsou.Bez nich by nebyli svitky na SP, na výbavu, nebyly by svatby atd.Já osobně si dobil NT jednou jedinkrát a to jen kvůli skladu, abych měl kam všechen ten drop dávat a i bez NT si dokážu slušně vydělat a můžu se porovnávat s lidma co dobíjí.
    • Pamatuju, že jsem od Raidena kupoval držáky za 1kk/ks..Věechno to je jen díky tomu, že v minulosti nebylo v oběhu tolik peněz co teď.Moje bývalá manželka mohla prodat WK+13 za 25kk a říkala si kolik to je peněz, že to prodá.Největší borci měli u sebe 30-40kk, dneska za to v podstatě nic pořádnýho nekoupíš.Dneska maj lidi u sebe běžně přes 100kk, tak se pak není čemu divit, že ty ceny musí jít automaticky nahoru, protože to co bylo 1kk před dvěma lety už je dnes 3kk.
    • až bude modra zase za 1,5kk budu štastnej:)

      a pokud vím adminovaní je odmeneno aspon na ostatnich MMo hrach je..nevim ale od jakyho postu ...jestli to maji vsichni nebo jen vyssi
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Ale prd...predtim nebylo nic tak lehky...naco kupovat duše teď když koupím celou sp +10...+10?? co to tehdá bylo?:D nikdo tu téměř neměl ani SP....ja osobně bych zakázal nakupování sp...kolik z dnešních lidí ví že se vůbec dají dělat...natož kde..
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • jo, ale logicky by měl NB ceny spíše snižovat...ale např pírko se drží, uplnky vyletěly, nosmal nahoru jako prase (a divte se, ale může za to i real, hromadný propouštění lidí z práce atd. - nějakýho nosmalisty kopnou z práce, má mín prachů a nedá je do hry ale do realu na jídlo oblečení aby měl kde bydlet ap.) navíc každej chce zisk :) a každej asi taky známe mareho a jeho cen v shopu že? :) když byl u nás v rod...období kdy dal 90 nwm přesný datum tak mi říkal, že mu to lidi z toho jeho předraženýho shopu kupujou a tenkrát se to dalo sehnat i laciněj, takže doporučuju kupovat věci přes NB pokud cena vyhovuje ale až po tom co obejdete celou OZ a napíšete tak 1 repra (pokud se jedná o koupi dražšího itemu, kvůli zelené dduši repra psát je blbost :)
    • Captaine, no tím chceš říct, že sedím na prdeli v Nosvil a nedropuji? :D Hehe. už jsem to tu psala 2,5r je můj drop na nule. Jedině kdy mi něco padá, tak je to při eventech - jako písmenka, zajíci, dorty :-DDD. Víš že mi třeba nikdy nepadl obal na knížku? Nebo Amir potisk tkanin mi padl za celou dobu asi 4ks a to jsem na Yakách lítala docela hodně. A co se týká vulkánu ... mno, jelikož se u nás lidi na 90lv vyexpili a pak šli do pr...le, tak s nějakým pravidelným chozením tam nemusím počítat. Zatím jsem přibitá na LoD a pomáhám malým lv (jen doufám, že po vyexpení zase nepůjdou do ...).
      Ale víš co, nějak to fakt neřeším. Teď do hry chodím tak na 2-3h denně a během té doby musím stihnout pár bodu na glacu, nějaký raid, LoD a něco udělat na prckách (jako například ted tu sp3).
      Opravdu nebudu 6 hodin ve vulkánu .... to už je na psychárnu :-)))

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04