Pohyb cen a zavzpomínání na starý dobrý časy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Pár cen co si pamatuju: před rokem a 2měsícema: pírko za 4k, upl za 12 duše kolem 36k(zelená) obič tak 6kk kobe/skůtr 6,5kk držák 2kksvitek na EQ myslím 600k.....

      A když sem začínal? tak to bylo cca takhle: kobe nebyl, buše sem nikde neviděl, pírko kolem těch 50k, upl 20k, duše byla myslím nejdražší červená a to bylo přes 150k(ale viděl jsem ji jednou za x let) držák 1,5kk <-----tyhle ceny nejsou přesný, je to jenom jak si to pamatuju a jak z jinej threadú víte rozhodně nejsem neomilnej :D jinak kdby se někdo divil jak tak tyhle ceny sem si zapamatoval protože sem dělal + lovce a místo zel. sem koupil červ no.... :)
    • Wutchi ale kdy tys začínal? :D např zesilka sem si všiml když stálo 50k a perly....to fakt nwm, takovou pamět nemám. Taky cny snižuje dost podle mně nosbazar a některý individua který když je třeba pírko za 18k daj 6x99pírek za 12k nebo když upl za 10k daj celou stránku po 99upl za 6,9k/ks....takhle bych mohl pokračovat

      Edit: ok oprava: Wutchy.....(1věta prvníí slovo :D)

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Jen doplním když jsem z jednoho důvodu pal ticket tak mi jako odpověd napsali zě je dobré se orientovat v cenách nosmall věcí jako př. dali Perlu nosmata 300-600k a držák 1,5-2kk no tak to sem se hodně zasmál takový ceny možna budou ale za hodně dlouho. A nestěžujte si vždy se najde někdo kdo musí něco rychle prodat tak to šoupne nejlevněji. Pak příde za 15min. někdo další a dá to ještě za míň ... Tak co chcete ceny dou dolů pořád jen když v NB došly držáky tak se toho využilo a ceny se opět zvýšili. (to jsem přesně viděl 1 držák za 5kk před měsícem a teď 3,7kk :dash: ...) :crazy:
      The legend reborns ^^
    • achjo, zase tu začíná spam

      ano Done nebo jak se tvoje jméno skloňuje, jak si sám napsal, je to příklad... jako příklad může být i pírko za 10KK, držák za 500K nebo ancell zadarmo. A ohledně těch 15ti minut, tohle platí jen u některých věcí, u věcí co padají pořád a zároveň se pořád používají... semena, pírka, nebo třeba i ty držáky a perly... ale není to každých 15 minut, zkus si sehnat pár levných držáků, zjistíš že zvládneš max 2 denně ;)

      A ne každej chce ceny dolů. Někdo vydělává rovnou ve zlatě, někdo prodává dropnutý pírka. takže je jasný kdo co chce. Ten co dropuje je chce vysoko, ale já protože jako odměnu nejen na OB dostávám rovnou zlato mám radši ceny dole. Konec pohádky, nevím co se tu ještě řeší xD

      Abych nebyl od tématu, pamatuji, kdy držák stál 1KK a perla 500K. Ty časy se mi líbily víc,na dělání karet se dalo vydělat (WK tě s držákem stálo 4KK, prodal jsi za 6KK...) nebo ancelly 100K/ks. Njelepší pro mě byly pírka 5K/ks :DDDD ale to byla krátká doba :(

      EDIT: s držákem mě předběhl PSY D:
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • Nový Server? :D
      Za chvilku by sa tam nahrnuli Nosmalisty.. ktorý by založily 1rodku která by sa zrejme volala : ,,Nosmalisty,, :D
      a za chvílku by boli lv 90 a ony by si stanovily ceny :done:
      Ale asi to bude museť časom prísť ten další server ale ja zostanu na : Aeros :)
      Ceny stále idu hore,dole.. :P

      PS : Ja ked som hral asi pred 1rokom cca.. tak krídla andela,démona stály asi tak 250k ted už 1kk-1,5kk .. DG sem vtedy koupil za 6kk takže to se moc nezmenilo.. :P Dopravné prostriedky.. : Koberec... Boli dosť jedinečné.. LOD už bývala v poho.. Toto si pametám.. :) [felipe]
      Áno patrím medzi tie nafukané Lamy čo si kupili Wk a nechaj se expit na LOD :evilgrin: Čo už 8)
    • v průběhu mého hraní se cyny pořád mění pamatuji si jak jsem ještě nahrával úplňky kolem 30k kus a ted ? 9k ? ne fakt díky pírka ty se aspon drží kolem tech 20k až na to jedno období kdyz kus stal kolem tech 5k :D co byla faaakt dost uboha cena :D
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • jn bylo ale třeba i svitky na + sp ted stoji kolem 230k nedavno jeste 150k pomalu :D nebo svitky chranici vybaveni ted nejlevnejsi kolem 700k a nedavno jeste 500k nebo ted guma fakkkt diky vcerejsimu eventu hooodne moc klesla cca z 1.7kk na 300k :D jen jsem vykupoval gumy za 100k a nahazel je do bazaru za 800 a 600k :D to budou zase vydelky :D nebo ancelky koupit za 90k prodat za 165k :D
      Solar WAR 86
      Rodina: TCHO
      PS: mám novej účet :D takže si prosím vymažte Solar:D z přátel díky :D
      :altt:
    • Pamatuji si jak Pajama +13 stála 90kk natož ted max 10,11kk :)
      Sice je to z důvodu toho eventu o vánocích ale lidi co to koupili a vylepšovali vela prodělali :)
      To je asi důvod proč už lidi moc jáju nevylepšujou mno
      čekal jsem jáju ++ na velikonočním eventu jako spousta lidí ale marně :)
      Snad to tu dají no .. Když už je chicka,pája :) zbývá jája a pirát D:
    • No... dát event se svitkama na Jajamaru a Piráta... to by bylo oničem.

      U chicky a pajamy se to jakštakš dá pochopit a to z toho důvodu že jsou to karty na boj z blízka.

      Např. když vidím lítat Paru stím jeho pirátem, krom toho že může měnit víly :evilgrin:

      a taky když sundám s jajou +5 ( Práce 25) a lvlem 85 bersekra lvl 75. :thumbsup:
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • Nevím jestli se sem můžu přidat ale přidám se, pamatuji si tohle. Loni v létě pírka cena 8k duše zelený 14k, Držáky 1,5kk normálni cena byla ted 4kk a vejš.
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.