Lidi z 4Story

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Jáááá ^^,no takže abych to shrnul,4s je moje první MMO co sem kdy hrál,sice už moc nehraju,někdy kouknu ale mám : 42luk,42war,27stin,28zarik,mel sem stina 32,priest 32,mág 31(bez věcí), a momentálně expím valor wara,toho mám 18 xD,ale asi mě víc baví NT,protože na 4s se opravdu expí jen na pečetích,které se stále opakují,jste na nich závislí,jako vyžší lvl tak chodíte td... je to podle mě nespravedlivá hra,protože lukostřelec je luk+
      war+priest(bublina),je to prostě nefér vůči warům,páč vám luk dá fear,ostostřelce,jed,vy se proberete z fearu,odhodí,dá bublinu a běhá okolo vás jak splašenej kůň a šije do vás 1 čep za 2.
      A taky je tu ta nespravedlnost že war nemá KLASICKÝ AOE!! každej char ho má, i stín,sice malej rozsah ale dlouho, a má malej cd a má 2,jakto že war,má jediný 2(rozšíření pekla a krvavý tanec nebo něco tkovýho nepočítám,páč to je obraný, a těžko byste s tím nějaký dmg při exp dali) aoe,jedno trvá 1 sekundu a ubere jen 1x a řev,jen může missnout a než se vám obnoví ste pod drnem,musím říct že vývoj byl opravdu na wary zlej...,.mohl by mít třeba rozštěpení země,že se okolo něj rozbije země a několik sekund to bere 50% škody... fakt nwm ale podle mě je to nespravedlnost,za wara se nedá hrát pokud nejste člověk co si každej měsíc dobíjí MK za 2 tácy

      Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
      Takže protentokrát se s váma loučím x)
    • 75 Kněz,víla,Derion:Xhandra,Přestal jsem hrát ,pečet +24,hulka +23 sss, :offtopic: ! NosTale :-)4ever
      Nick:Arabica
      Povolání:Lukostřelec
      Level:41+
      Práce:27
      SP1~Ranger+3,Job 21
      SP2-
      SP3

      SP4~Wild Keeper,Job 16
      Rodina:°Ikensis° :sniper:
      Kec:Musím mít u levelu +,protože bych musel často Aktualizova
      t :veloce: