Problém s Nosbazarem :/

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Problém s Nosbazarem :/

      Proč musí být Nosbazar tak velkej? jsem teď na malým notebooku a ani ho nevidím celej... Nemůžu si vyzvednout prodaný věci co mi do pár týdnů zmizí, a nejsou to žádný levný odpadky, nemůžu ani nic prodat :( ... Ono by úplně stačilo kdyby se dal nastavit třeba počet věcí na stránku :)
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • skus si hodit hru do režimu okna možná se ti to pak zobrazí víc k tomu neporadím jedině snad připojit externí monitor :)
      mě spíš štve, že je bazar u některých věcí "case-sensitive" a u některých "case-insensitive" ... nechápu proč pro není hledání "case-insensitive" u všeho ... není jedno jestli hledám "červ" nebo "Červ"? mělo by mi to najít vše a ne pod "červ" mi to najde červené duše a pod "Červ" červa :D a tohle je u více věcí :D
    • nic z toho nepomohlo, žádný rozlišení ani v okně ani ve fullscreenu, ani ten monitor, prostě je to na tenhle notebook velký xD
      a ten červ mě taky naštval. jednou jsem myslel že nikdo červy neprodává xD spíš mě štve že to nevyhledá některý věci, když jich je hodně, třeba perla nebo bedna tuším :D
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • taky sem třeba chtel neco koupit a nevedel sem jak se presne menuje vedel se jen 1 slovo a prostě nenašl mi to --- taky mě to štve. Jinak veselaj novej rok :s4553: jo a moje mamka ma taky netbook a kdyz si necham v Praze svuj notebook tak kdyz prijedu tak proste nemuzu nic koupit a taky nejen Nosbazar ale i zprávy... :grumble:
      The legend reborns ^^