Můj příběh..... (nostale)

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Můj příběh..... (nostale)

      Někdy před rokem mi řekl kámoš o nostale... Znáte to... zkus to je to super hra! Tak jsem se registroval
      (trochu mně zarazilo velikost hry a že se musí stáhnout :) ) stáhnul jsem si nostale do počítače a po první
      přihlášení jsem založil postavu bradto. Odkoukal jsem si příběh a přečetl uvítání Mimi Mentor ve vesnici Nosvile. Plnil jsem questy expil jsem se a jakmile jsem dosáhl levelu 18 a práce 20 tak jsem se změnil na lukostřelce. Poté jsem plnil dále questy (některé i s potížemi - ďáblové podsvětí :D) Až jsem se dostal na level 27 kdy sem se dozvěděl o sp kartách a o pajamě. Udělal jsem si pajamu a pak jsem si asi 3 levely expil jen s pajamou. Dozvěděl jsem se ale že 1sp karta je lepší, má více schopností apod. Kámoš mi nabídl že mi jí udělá a dá mi jí. Když mi jí dal tak jsem s hrůzou zjistil že jí NEMŮŽU nasadit kvůli malé práci. Tak jsem šel expit,expit a expit... Když jsem po dlouhé době udělal práci na 1sp tak pak teprve začlo to správné NOSMALAŘENÍ. Vyexpil jsem si práci 21 na sp a našetřil na +1. Pak jsem tak pohodově už plnil questy, expil se až pomalu nadešel level 46 (velice jsem chtěl vraha) jelikož kámoš mi 2sp už neudělal tak jsem to zkusil sám, nakoupil jsem si elíky,kuřata a šel jsem. Dělal jsem to na 3x s videem až to konečně vyšlo! Byl jsem rád že už tu kartu mám, ale ne úplně rád. Protože jsem měl práci 29 :( Tak jsem běžel na kometovou louku. Tam jsem strávil asi 3lvl a v levelu 49 to nadešlo nasadil jsem vraha a expil ho, ale bohužel (brzo přijde smutný konec :( ) jsem nedoexpil ani na práce 20. Protože jsem dostal ban, vím za co a i vím že je to moje vina. Rok jsem strávil u počítače na nostale a po roce až do roku 2038 zábava končí.
      Účet mám zablokovaný až do 1.1.2038 čas 00:00.


      Chtěl bych poděkovat hráčům: František1,New**angel,Silma,Silme,LeonorValera,staňka,Bella:),peta9 a i všem ostatním :)


      Dále patří mé velké díky rodinám které mně vzali a pomohli mi.


      Všemu je konec, znovu už nezačnu a v roce 2038 už ani nebudu věděl heslo :) Na tož abych zasel hrál.


      Ban mám jako trest a tresty se nemůžou rušit, stejně jako bany :( Takže odcházím. Dal bych cokoliv za zkrácení mého trestu (banu) nevím co,ale asi ani modrý z nebe by mi už nepomohlo.Prosím aby jste všichni věděli že bych zase moc rád hrál, ale ban je pro mně stávka do roku 2038. Nový účet zakládat už nebudu. Rád bych si ještě dohrál pár levelů na bradto ale s tím je konec. Rok 2038 je moc daleko. :altx: :altx:


      Jen je mi trochu líto mé práce. :altx:
      S posledním pozdravem bradto :altw:

      The post was edited 3 times, last by bradto ().

    • no,hzký loučení ale lvl 49 je celkem nic.Mnoho hráčů dostalo ban na mnohem vyšším levelu,navíc třeba kupovali z nosmalu.Nevím,řekl bych že kdybys začal znova,a užíval si hru a nedělal blbosti(za což máš ten ban) tak bys v kidu dal 49 znova.
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)