Monitor

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahojte,
      mam takovou menší otázku ohledně hry a monitoru.
      Stáva se mi to ted když mám nachvíly půjčení od strýce notebook.
      Skoro pokaždé když jdu na okamžitou bitvu tak mi to po 10 sekundách ukáže černou obrazovku a bohužel nic se nedá delat.Taky se mi to stáva na raidech a to už chodím ty cennejší (spider,slade) tak když mě to vyhodí , mám průšvih.
      Mám Windows 7.
      Budu rád za každou radu.


    • tohle je problem u ktereho zatim nikdo neprisel na reseni... ale porle priznaku ktere vsichni pisete to nejvice vypada na slabsi grafickou kartu popripade gr. kartu ktera neni plne kompatibilni s hrou. Skus treba v nastaveni hry snizit FPS na minimum jesti to pomuze nebo ne. :)
      Pokud mas gr. kartu ktera podporuje OpenGL ovladace tak skus v tom nastaveni prepnout z DirectX na OpenGL. Pokud jak sem rikal ze ja gr. karta slabsi muzes skusit prepnout i na 16bit barvy.

      Pozn.: u prepniti na 16bit se ti bude zobrazovat 65.536 barev, u 32 bit se ti zobrazuje 4.294.967.296 barev. Takze barvy ve hre nebudes mit dokonale syte, naketere ktere nejsou obsazeny v 16bit budou nahrazeny odstinem nejvice se blizicim puvodni barve z 16bit. (tohle nastaveni je prinosne opravdu jen pro starsi typ gr. karet. ---> Pokud tvuj strejda nema notebook starsi jak 4 roky tak se barvama nezabyvej.
    • K problému

      Hele co tu pišeš mi jeden čas dělalo taky..pak sem si nainstaloval program kterej kontroluje ovladače..Zjistil mi že mam zastaralej ovladač na grafickou kartu..Nainstaloval sem novější a od tý doby z tím problém nemám..Mimoto nostale by mělo jit spustit bez problemu i ze slabou integrovanou kartou..
      Pokud by ste cokoliv potřebovali a nezastihly mě zde na foru.
      Stačí mi napsat na email : castiel1@nostale.cz



      Každá akce.Má i svojí reakci!