Návrhy na nového mazlíčka.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Panda by bola super(tiez ma napadla :D).Bez elemntu by sa dalo ale mohol by to byt taky trochu lepsi tank by sa hodil na busa tk zas rychlo nenasetrim xD.Ale panda by bola super resi - 50% voda,60% ohen,65% svetlo,65%stin.A ta strata pameti suhlasim a ta panda ma podla mňa velku sancu ;)
    Lukostrelec:Lv.85
    Ranger: 51+7
    Assasin:lv.47+7
    Gunner:Lv.22+0
    WlidKeeper:Lv.99+10
  • Yees panda by byla super akorat bych ji nejaky element dala protoze pak by byla castecne k nicemu :thumbsup: a este mne napadlo neco jako rychla housenka utocila by z blizka kousanim anebo magickym kouzlem plivat kyselinu :thumbup: davala by 10% omracko a 15% strnuti :thumbsup: a reziky na vse by mnela treba 50% a vysoke hp treba by se delily na velke a male velke nosmal (lepsi rezist este vysi hp a lepsi utok) a male jedlak bo podzemni tunel bo jak se to menuje kde sou pijavice :pillepalle: a mneli by atribut vody nebo ohne podle toho jake by byly jestli magicke co plivaji kyselinu nebo utocici z blizka kousnutim :phatgrin: :altr: :altw: :altq:

    The post was edited 2 times, last by Kajinka1 ().

  • Kajinka1 wrote:


    Yees panda by byla super akorat bych ji nejaky element dala protoze pak by byla castecne k nicemu :thumbsup: a este mne napadlo neco jako rychla housenka utocila by z blizka kousanim anebo magickym kouzlem plivat kyselinu :thumbup: davala by 10% omracko a 15% strnuti :thumbsup: a reziky na vse by mnela treba 50% a vysoke hp treba by se delily na velke a male velke nosmal (lepsi rezist este vysi hp a lepsi utok) a male jedlak bo podzemni tunel bo jak se to menuje kde sou pijavice :pillepalle: a mneli by atribut vody nebo ohne podle toho jake by byly jestli magicke co plivaji kyselinu nebo utocici z blizka kousnutim :phatgrin: :altr: :altw: :altq:
    Wiggy Tanker? xD
    Točím LP : youtube.com/hekosik (GM nevim jestli dávat li sem je zakázaný kdyžtak se omlouvám x( )
    Ve hře : karelkarlík
    LP nick : hekoLPsik

  • Rozhodne som za aby panda pls NEBOLA z NOSMALLU.Alebo pls ked tk sa rozdeli mala panda - chytit hra. Velka panda NOSMALL.Velka panda by mala trosku väčšie resi a spôsobovala by s väčšou pravdepodobnosťou krvacanie ako som povedal :D. Element svetla by podla mna mohla byt a ked nie tk element stín.Utok zblizka.A este chcem dotat sa mi paci od Gluttony GREENBUSH :thumbsup: .
    Lukostrelec:Lv.85
    Ranger: 51+7
    Assasin:lv.47+7
    Gunner:Lv.22+0
    WlidKeeper:Lv.99+10
  • takze panda takle by sedela ale bez ty travy xD
    utocit bude jak yeti akorat nebude tak velkej plos jen pred sebe
    Element : světlo
    Level: 55
    Výskyt : Západní Mt.krem
    Rezisty : 60% ohen 50% voda 65% světlo 65%stín
    Healt před chycením : 5768 HP
    Mana před chycením : 1420 MP
    DMG : 800-1500 v normálu
    Točím LP : youtube.com/hekosik (GM nevim jestli dávat li sem je zakázaný kdyžtak se omlouvám x( )
    Ve hře : karelkarlík
    LP nick : hekoLPsik

    The post was edited 1 time, last by karelkarlík ().

  • Ahojky2 wrote:

    Hahaha supr soutěž takže ehm mé nápady... je to ďáblík(Devil)


    POPIS:Šťastný slabí,malí ďáblík-ďáblík,Vypadá jako Turyk stínová víla ale fijaloví,Velký ďáblík - Zuřivý silný velký ďáblík Velká Turyk! Temný Ďábel-Boss Obří Velká Turyk Lv 32 (Všichni stejný útok jako Imp ale černý)
    Šťastný slabí malí ďáblík(lucky devil little weak)lv 43

    Slabí malí ďáblík(weak little devil)lv44


    Malí ďáblík(little devil)lv45


    Ďáblík(devil)lv46



    Velký ďáblík(Big devil)lv47


    Silný velký ďáblík(strong big devil)lv48


    Zuřiví silný velký ďáblík(Furious powerful "devil)lv48


    Temný ďábel(Dark Devil)lv32 BOSS!!!
    Snad se vám to bude líbit it :phatgrin: :alti:
    HAHAHA tak to se mi líbí sem to celí já mwhehehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Tak zase na popsanou! :altw:



    Boss???? to neni mazlicek ten nejde chytit !
    Točím LP : youtube.com/hekosik (GM nevim jestli dávat li sem je zakázaný kdyžtak se omlouvám x( )
    Ve hře : karelkarlík
    LP nick : hekoLPsik

  • Ahoj :) Me by se libilo kdiby bylo nejke zvire co by mnelo napr kejtru a mohlo by s ni hrat a takove blesky by padali na nepritele nebo by se mi libilo kdyyby ho s kytarou bouchal :D nebo by mohlo byt zvire co by mnelo bubenicke palicky a by s nimi bouchalo do nepritele :D
    Anebo by mohlo byt neco jako SONIC a behalo by to dost rychle a kdyby to mnelo na neco zautocit tak by se zacalo tocit a udiralo by ho to :D
    Anebo by mohlo mit nejake zvire pistole a strilalo by to do nepritele a ako utoky pri ktorich by pouzivalo manu by mohlo vitahnou M4A1 nebo bazuku nebo neco takoviho :D Mohlo by to hadzet neco granat napr :D
    Anebo nejaky papagaj mel by neco oceloviho na kridlach a kdiby utocil by lital a kridlami by udiral do nepritele a kdiby by ste chodili mohl by vam sedet na ramenou anebo litat za vami a kdyby by ste sedeli tak by pred vami spival anebo tancil :D a v mini zemni by mohli mit klec :D
    A ty psi kdyby bili kazdi v jinem elementu tak podle druhu psu :D ohnivy by mohl byt jezevcik :D element svetla by mohl byt treba nejaky pitbull :D temny by mohl byt Neapolsky Mastin :D a a element vody Retriver :D Kdiz sou zachranarsky :D
    To je vse co me napadlo :) ^^ :altw: