AirRivals

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahojte chtel bych se zeptat kdyz tu mame uz metin2, 4story a nostale tak jestli a kdy se tu naprogramuje i AirRivals nebo Cabal online.

      Diky.
      PetrSaksa- 74lvl,80 prace

      Rodina:TheChosenOne

      -red mag - 26 prace, +3

      -holy mag - 78 prace, +7 (konečně)

      -ice mag - 27 prace, +5

      -jajamaru - 20 prace, +0

      -pajama - 18 prace, +0

      -chicky card - 2 prace,+11

      -DG - 23 prace,+2
    • No.. dneska jsem narazil při náhodným googlováním po netu na stránku Cabalu,vypadá to jako dobrá hra,takže ji asi zítra stáhnu,jinak tky sem teď kouknul na Air Rivals a tky to nevypadá špatně ;),jinak pro ty co hrajou Cabal,jakej char byste mi doporučili,četl jsem chary a asi nejvíc mi sedí Blademaster,ale jelikož mám rád střelný zbraně,takže asi Archera.. ;)

      Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
      Takže protentokrát se s váma loučím x)
    • no nevim jestli se to hodý na tohle foru ale pokusim se tvou otázku zodpovědet.

      Warrior je klasický war který použivá oboustraný měc a ma hodne hp.

      Blader použivá 2 meče a ma rychlé útoky.

      Wizard pouzivá hodne útoky plos ale musís s nim používat combo.

      Force Archer je lukostřelec který pouzivá luky v bm2 pistole ve hře je to healista.

      Force Shielder použivá meče ale jeho hlavní zbran je štít.

      Force Blader je kombinace meče a magie může útocit zblíska i s dalký.
      Elfidor lv 87/lv práce 80

      Pajama lv 21 +5
      Red mág lv 43 +7
      Holy mág lv 99 +12

      Chicket card lv 21 +5

      Jajamaru lv 23 +5
      Modrý mág lv 53 +9
      Dark gunner lv 56 +11
    • Caw lidi,no stáhl sem si Cabal(US),nainstaloval sem,šechno se stáhl v poho ale nejde se mi připojit na server,nevím jestli je down,nebo jestli to tam pustí jen lidi z US..

      Jó,tak to sem momentálně já ;),samozřejmě se každej druhej den lvl zvyšuje,ale kdo má čas si každej den chodit a měnit sigy ^^ mám red mága a Hledám rodinu ^^ co nevidět budu mít holyho( počítám max tk 0,5-1,5 měsíce odstup) takže budu vymakanější :P
      Takže protentokrát se s váma loučím x)