Zdání klame -.-"

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zdání klame -.-"

    Brý den,erm .. baví vás pořád urážet mě kvůli jménu ?! -.-" Třeba teď,tak před minutou,příjdu glac první co slyším :“Kamikadze ?” “Člověk kterej krade je tady ?! VYPADNI!” Ste vůbec normální ?! Myslíte si,že sem věděla,že měla to jméno předemnou nějaká čorka ? A navíc,Kamikadze je moje přezdívka už od 6ti let :love: Táákže nevím,o co vám de .. A kdyby vás to tak ohromně zajmalo,tak pár lidí na nt a celá Konoha vám klidně dosvědčí,že sem holka.
    A když už chcete začít urážet,zkuste toho člověka poznat nebo se s ním skámošit.Pak se s ním třeba pohádejte nebo něco (nepíšu,že musíte,dávám příklad -.-" ) a to je aspoň důvod,proč by ste toho člověka měli nenávidět/proč by ste ho měli urážet.
    Neznáte mě,tak si moje jméno radši neberte do klávesnice a dělejte že mě nevidíte nebo si mě prostě obejděte,néé ?! :lol:
    (A ještě sem chtěla dodat,já kvůli vám hrát nepřestanu,to si moc věříte :love: .. a nechci vás všechny házet do jednoho pytle,ale mluvit v množným čísle sem zvyklá :rolleyes: )

    A pardon,jestli sem to napsala jinde,než sem měla :closed4:

    //edit: magua: přesunuto z "Herní aktivity"
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    The post was edited 1 time, last by magua ().

  • Bohužel, takoví lidi tu jsou a je jich poměrně dost.
    Ale zase si myslím, že opravdoví přátelé by kašlali na to, co o tobě řikají ostatní. ;)
    Takže být tebou, hodím ty ****** za hlavu. Ono je to jednou přejde, a vezmou si do pusy zase někoho jinýho.

    //edit: magua: vulgarismy ... warn




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

    The post was edited 3 times, last by magua ().

  • Podle mě je Lusíí dobrá holka, i když jí neznám, už jen podle toho, že "vyzerá ako Otaku" :love: (Nejsem si jistý, jestli jím seš, ale myslím, že jestliže si v Konoze tak asi seš :D) A pokud myslíte toho složitýho Kamikadzeho, tak si teď nejsem jistý, ale myslím, že je to ArcIDetův war, a sice nevím, co provedl, ale bezdůvodně by jste neměly nadávat ani jemu, už jen kvůli tomu, že je to v pravidlech.. Nevím co to je za módu, že všichni všechno řeší nadávkama, a bitkama, vzpamatujte se, JE TO NESMYSL! :D Je to stejně s Kamim (tím, na kterého jsou vzpomínky ve zlém) a s Kamíí (Neboli Lusíí :D), když se vám nelíběj, tak si jich nevšímejte, fakt, že všici co tě urážej budou jak mi říkala 1 kámoška 10 - ti letý... a dál by to bylo sprostě anglicky, takže to psát nebudu :D. Fakt, že je to od nich hnusné, a je divné, že tu takoví lidé jsou..
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Tokyho z jedním k znám,tebe samozdřejmě taky .. :rolleyes:
    A to si mě fakt pleteš,páč já ani krást neumím .. :D :D


    A Sasů,nevím,kterýho Kamikazde myslíš ty,já myslím *-Kamikadze-*,kterýho taky znám,ale z jeho dalších postav jako Yok-no-Shi/Datik atd. .. a to opravdu nejsem já,protože já sem byla jedna z těch,kteří mu naletěli (ano,kdysi mě okradl o držák,ale já sem to neřešila,byla sem tak lvl 20~30,takže sem to tu pořádně ani neuměla hrát :D )
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    The post was edited 2 times, last by Lusíí ().

  • Lusíí - fujtajbl :D
    Ječet, a ještě k tomu na plyšáka?! X( To je proti přírodě! .. Teda, aspoň proti mě, protože já miluju plyšáky.
    Jsem na ně jak ujetá... Ale to je zas něco jinýho... Ehm... :X
    A na ječení mám svého staršího bratra... ^^




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.

  • Jasný, jasný. Chňápu ^^ Jen mi to prostě nedalo a musela jsem se toho chytit. :chinese:
    Ohledně těch plyšáků ještě... Moje matka to už pestala řešit. Mám dva pytle ve sklepě, plný plyšáků, který se mi do pokoje už fakt nevešli. Bohužel mi drásá srdce, že je tam musím nechat, ale to bych musela asi potom do sklepa jít já, což se mi opravdu nechce. ^^
    A hlavně já se o svoji matku moc nezajímám, a ona se nezajímá o mě, pokuď to není něco důležitého.

    A proti jedináčkům nic nemám. Teoreticky jsem jím i já sama.
    Znám spousty lidí, kteří jsou jedináčci a jsou to perfektní lidi. ^^ Takže tohle nehraje vůbec roly. :rolleyes:

    Mimochodem... Vůbec nemluvím k tématu, shit. :pinch:




    • People never remember the milion times you've helped them,
      only the one time you don't.