Pinned Udělej si svůj screenshot

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Udělej si svůj screenshot

    Kdyžuděláte screenshot ve hře, klikněte na Print Screen / SysRq



    Poznámka: Některé modely notebooků, tak, aby snímek, musíte stisknout kombinaci kláves Fn + Stamp na klávesnici.

    Po stisku tohoto tlačítka vlevo od monitoru by měla zobrazit zpráva, jako je toto:

    C:\Nostale(CZ)\GameCapture\20091208-1-Username.jpg

    20091208 je datum screenshot; (year-month-day)
    1 = Počet screenshotů Daily
    Username= Jméno vaší postavy

    Nyní je Váš snímek bude v adresáři hry.
    Můžete host na internetu pomocí volného místa, jako jsou:
    www.imageshack.us

    tinypic.com/

    The post was edited 2 times, last by Lucyana ().

  • Skus: Nabídka Start > Tento počítač > Místní disk ( C : ) > Nostale (CZ) > GameCapture
    tam by to mělo být ty screeny, aspoň já to tak mám ^^

    E: Pracuju na postupu jak se to vklada z pocitace na ten net tak ne ze mi to nekdo vyfoukne :D

    Takže..

    1. Nejdřív si najedeš na stránku: imageshack.us

    2. Budeš tam mít tohle:

    Klikneš na Browse ( Procházet ) a otevře se ti nové okno.


    3.

    Klikni na: Tento počítač > Místní disk ( C: ) > Nostale ( CZ ) > GameCapture
    teď si vyber obrázek, který tam chceš nahrát / pokud si nepamatuješ jaký screen to byl a máš jich tam hodně, klikni na ikonku v modrém kroužku a vyber možnost " Miniatury " / a potvrď tlačítekm " Otevřít "


    4.

    Teď stačí kliknout na tlačítko " UPLOAD NOW " a počkat než se ti to načte... ^^


    5. Objeví se ti toto:


    Zkopíruj CELOU adresu v červeném rámečku vedle " Direct Link " a s tou adresou teď mmůžeš pracovat. Například vložit na forum.. ↓


    6. A to uděláš takto:

    To se dělá, jako kdyby jsi normálně psal do threadu.... akorát klikni na ten obrázek jakoby zapadajícího sluníčka a otevře se ti okno " Sdělení stránky.... ". Tam do toho bílého rámačku vložíš tu adresu klikneš na OK a máš tam ten obrázek :thumbsup:

    O vkládání na net a z netu na forum snad všechno... tak to dělám já ^^



    ~ Added it, thanks Mellody, by Wellina ~

    The post was edited 5 times, last by Mellody ().