Nový launcher přináší skvělá vylepšení

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.  • Nový launcher přináší skvělá vylepšení

   Nostale hra wrote:

   NosTale dostává vylepšený launcher, který s sebou přináší zlepšení a výhody. Launcher bude dostupný od 11. února.

   Přehled novinek:

   • Nový update Ti umožní spustit najednou více instancí NosTale, za předpokladu, že mášHlavní účet. To umožní hraní za více účtů bez nutnosti používat náhradní řešení.
   • Způsob patchování byl značně vylepšen, aby byla zajištěna hladká instalace aktualizací.
   • Kontakt s naší podporou bude nyní také snadnější: jediné kliknutí Ti umožní přepnout se z launcheru na stránku podpory bez nutnosti opětovného přihlašování.
   • Naposledy použitý účet bude zobrazen na začátku seznamu účtů, aby bylo jednodušší jej najít. V minulém roce jsme zjednodušili správu Tvého účtu NosTale pomocí Hlavního účtu Gameforge.
   • Abychom zajistili, že budeš o všem včas informován, poskytuje nový vzhled také všechny novinky o Tvé oblíbené hře, NosTale.


   Hlavní účet pro NosTale
   Chceš využívat všechny tyto výhody, ale nevíš, jak si vytvořit Hlavní účet NosTale? Žádný strach, vše je vysvětleno zde: https://cz.nostale.gameforge.com/news/show/nostale-tvuj-hlavni-ucet-prichazi

   Jak fungují multiúčty:

   Je to skutečně jednoduché. Aby ses přihlásil s více účty, musíš udělat následující:

   1. Přihlas se na svůj hlavní účet a vyber jeden z napojených účtů NosTale. Použij jej k přihlášení do hry a launcher Gameforge zůstane otevřený na pozadí.
   2. Pokud nyní klikneš na název svého účtu vpravo nahoře launcheru Gameforge a zvolíš další účet, můžeš jej pak použít k přihlášení. Stačí jednoduše kliknout na „Hrát“.
   Source: cz-blog-nostale.gameforge.com/…prinasi-skvela-vylepseni/
   Don't panic!

   -> noswiki.cz <-

   Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.