Tradiční únorové PVP víkendy pro hráče s EQ r0-r4

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Tradiční únorové PVP víkendy pro hráče s EQ r0-r4

      Únorové PVP víkendy


      Udatní bojovníci, přišel čas dokázat, že PVP je pro všechny hráče, nikoliv pro elitu serveru
      Proto si vás dovoluji pozvat na Únorové PVP víkendy pořádané mnou pro hráče s EQ r0-r4 a SP do +9/10.
      Věřím, že je tu spousta hráčů, které PVP baví a chtěli by poměřit síly se sobě rovnými, a to mě motivovalo k tomu, abych tento turnaj vypsal.

      Navážeme na tradici únorových PVP víkendů a celkově proběhnou 3 termíny pro 3 levelové kategorie:

      "Přemožitelé matky Cuby" v sobotu 9. února 2019 úroveň pro vstup 45 - 62 *REGISTRACE ZDE*
      "Temná síla kostlivců" v sobotu 16. února 2019 úroveň pro vstup 63 - 84 *REGISTRACE ZDE*
      "Neporazitelní bojovníci arény" v sobotu 23. února 2019 úroveň pro vstup 85 - 93 (bez AW) *REGISTRACE ZDE*

      Odměny
      bude upřesněno dle podpory ze strany GM týmu
      kdokoliv může věnovat cokoliv na odměny, nejedná se o odměny pro TOP hráče, ale pro ty, kteří mají EQ r0-r4 a cokoliv jim pomůže

      Informace k turnaji
      Systém turnaje je vyřazovací styl pavouka. V našem případě budou náhodně hráči rozlosováni do dvojic. Tento systém potřebuje určitý počet hráčů 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128 atd. Když se přihlásí 70 lidí, tak se bude počítat pouze s 64 hráči. V tom případě mají výhodu hráči, co se registrovali mezi prvníma.

      Pravidla turnaje

      1. Hráč nebude doprovázen partnerem ani nosmáty.
      2. Elíky, zesíky, oleje, tarotové karty, amulety a vše, co dává nějaký bonus je zakázáno.
      3. Kdo přijde na PvP se zesilovačem nebo olejem, je automaticky vyloučen.
      4. Hráč si během PvP nebude sedat a jinak doplňovat HP nebo MP.
      5. PvP začíná příkazem pořadatele.
      6. Relog při PvP se rovná prohře.
      7. Hráč může použít pouze svůj vlastní buff a to bez omezení (stín, heal, atd..).
      8. Kdo nebude zastižen, automaticky prohrává.
      9. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny pravidel (vychytání chyb).

      1. Na fóru hry bude uveřejněn rozpis, kdo s kým půjde PvP.
      2. V den PvP se účastníci určené kategorie dostaví na ch2 v 14:00.
      3. Dle rozpisu budou přitaženi na mapu* PvP
      4. Postupuje ten, kdo 2x porazí protivníka.
      5. Po odehrání prvního kola se zveřejní, kdo postupuje a proti komu.
      6. Turnaj pokračuje, než se odehrají veškeré PvP.
      7. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu průběhu. (vychytání chyb).

      *V případě, že by nedošlo k poskytnutí mapy, tak se bude konat PVP v mé minizemi.


      Koncept byl v hrubé podobě předán GM týmu před jeho uveřejněním a prozatím podpora nebyla oficiálně přislíbena.

      S pozdravem,
      iMagines
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.

      The post was edited 2 times, last by iMaginus ().

    • Ahoj, řeknu Ti to takto, vzhledem ke Tvé minulosti i současnosti, co se týče porušování pravidel a VOP, s Tebou žádný člen oficiálního týmu NosTale CZ spolupracovat nebude.

      Tohle téma tedy přesouvám do aktivit na serveru.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Omezovat někomu co může mít za kartu,eq a nemusí..hm bez aw na 88 je tak půl procenta lidí, navíc s termínem kryjes turnaj co je ohlášen už pár dní, kde i tento hráč jak říkáš s +9 kartou a bez aw může uspět ve své kategorii

      Jak budeš řešit lidí co mají R6 mušle v R4 eq a podobně, určitě bych se zúčastnil, narkuju nějaký věci a vidíme se :D

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Já tomu prostě nějak furt nerozumím... v soukromé konverzaci řeknu, že se mi koncept líbí, ale že to chce ještě doladit, a než se stihnu vyjádřit, jak to teda doladit, najednou je to na fóru tváří se to opět jako turnaj od GM a má to spoustu much.
      Je mi jedno s kým spolupracuju nebo ne, pokud má event hlavu a patu a je určen širšímu okruhu lidí, ale oceňuju rovný přístup a trpělivost. Probrat detaily eventu a vychytat mouchy netrvá pár minut. a určitě se to neplánuje takhle na rychlo bez ohledu na to, co už probíhá nebo probíhat bude.
      Takhle se to prostě nedělá.
    • Nikde nejsou určeny podmínky pro spolupráci, je jasné že s kolegou co je a.horolezec se spolupracuje lépe, nicméně dej nějaké požadavky pro spolupráci a už nebude problém, člověk by čekal že chcete pomoci, nikoli ovlivňovat průběh


      PS: k magrat, třeba s ním bude spolupracovat ten člen týmu který má též problémy s VOP a nebo to už je promlčené?

      EDIT Magrat: Nevím, co myslíš, takže Ti těžko mohu odpovědět.

      Edit pára: myslím tím to že se tu ohaníš stále pravidly a VOP, přes které nejede vlak co se týče pomoci s vytvořením eventu pro komunitu ale pro nábor hráčů do svých řad takový problém už není (samosebou teď to má spíše na hlavě mila než ty, jako TM)

      EDIT Milamber: Taky netuším, o co jde, takže se k tomu taky nemůžu vyjádřit.

      Edit pára : stačí si vzpomenout z jakého směšného důvodu byla zamítnuta má žádost, ale když jeden nejmenovaný dělal to samé, tak to nevadí ;D

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

      The post was edited 3 times, last by EmptyLover ().

    • Také mě překvapuje, že v GM týmu jsou lidi z pochybnou minulostí ohledně porušování pravidel...jeden dokonce pořád aktivně sdílí účty..a pak magrat napíše něco takového.

      Každopádně ohledně turnaje. Přijde mi fajn koncept, ale určitě bych ho nedělal souběžně s Parovym a počkal bych až po jeho turnaji.

      EDIT Magrat: Narážky na GM minulost a porušování pravidel ze strany GM si nech pro sebe nebo je řeš s manažerem týmu nebo komunity. Takhle jsou to jen spekulace.
      Edit Ave: Bohužel momentálně jsou pravidla nastavena tak, že mnoho věcí není bráno jako důkaz, pokud samo GM není svědkem. A i hráči, natož GM je dost chytrý, aby nepsal nikde veřejne, že sdílí účty. Tohle je prostě momentálně neřešitelná situace a proto nemá cenu psát ticket a je mnohem lepší dostat tohle do podvědomí lidí, aby se daný hráč zamyslel a přestal s tím.
      Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.

      The post was edited 1 time, last by LordOzak ().

    • Magrat, mluvíš o období mého dětství, tj. před nabytím plné svéprávnosti. Opravdu si nemyslím, že soudit člověka za porušování pravidel, které proběhlo, když mu bylo 10-15 let je vůči němu fér.
      Chtěl bych vidět tebe, když ti bylo zrovna tolik let.

      Navíc, já se do týmu GM necpu.. když vidím, kdo tam je, tak spolupráce s vámi mě opravdu z dlouhodobého hlediska neláká.

      Můj PVP turnaj nemá absolutně žádné mouchy, vzhledem k tomu, že je pořádán přesně ve stylu LukyhoTM, který všechny mouchy zvládnul najít a vychytat. Navíc.. asi vám to nedošlo, ale ten event je reakcí na prohlášení Milambera, že nepodpoří event pro elitu serveru.

      Není to plánované narychlo, je to event vyhlášený jako pokračování tradičních PVP turnajů, ať už s podporou, či bez podpory GM. Jsou použité podmínky LukyhoTM z roku 2013.

      iMagines
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • iMaginus wrote:

      Magrat, mluvíš o období mého dětství, tj. před nabytím plné svéprávnosti. Opravdu si nemyslím, že soudit člověka za porušování pravidel, které proběhlo, když mu bylo 10-15 let je vůči němu fér.
      Chtěl bych vidět tebe, když ti bylo zrovna tolik let.


      Navíc, já se do týmu GM necpu.. když vidím, kdo tam je, tak spolupráce s vámi mě opravdu z dlouhodobého hlediska neláká.

      Můj PVP turnaj nemá absolutně žádné mouchy, vzhledem k tomu, že je pořádán přesně ve stylu LukyhoTM, který všechny mouchy zvládnul najít a vychytat. Navíc.. asi vám to nedošlo, ale ten event je reakcí na prohlášení Milambera, že nepodpoří event pro elitu serveru.

      Není to plánované narychlo, je to event vyhlášený jako pokračování tradičních PVP turnajů, ať už s podporou, či bez podpory GM. Jsou použité podmínky LukyhoTM z roku 2013.

      iMagines
      To že jsi plnoletý neznamená že nejsi dítě, to že jsi plnoletý neznamená že se ti odpustí jak jsi se choval, v 15-ti už by jsi měl mít už rozum. a ty příspěvky na sociálních sítích opravdu nejsou mesíce či roky staré :D

      Spolupráce s GM tě neláká, proto jsi si o ní napsal...…

      Absolutně žádný mouchy protože jsi jen zkopíroval koncept Lukyho… NE! na rozdíl od Luky nejsi GM takže máš omezený možnosti 1) PvP v minizemi je obsurdní skrze PvP efekty 2) neohlídáš jestli někdo nemá medaile 3) celkově nejasné pravidla... s LD, Prizrakem atd nemuzu používat skilly které mi doplní HP ?. Těch chyb je tam opravdu spousta.

      ukrást někomu koncept a potom to vydávat za tradici.....
    • Ayatori wrote:

      iMaginus wrote:

      Magrat, mluvíš o období mého dětství, tj. před nabytím plné svéprávnosti. Opravdu si nemyslím, že soudit člověka za porušování pravidel, které proběhlo, když mu bylo 10-15 let je vůči němu fér.
      Chtěl bych vidět tebe, když ti bylo zrovna tolik let.


      Navíc, já se do týmu GM necpu.. když vidím, kdo tam je, tak spolupráce s vámi mě opravdu z dlouhodobého hlediska neláká.

      Můj PVP turnaj nemá absolutně žádné mouchy, vzhledem k tomu, že je pořádán přesně ve stylu LukyhoTM, který všechny mouchy zvládnul najít a vychytat. Navíc.. asi vám to nedošlo, ale ten event je reakcí na prohlášení Milambera, že nepodpoří event pro elitu serveru.

      Není to plánované narychlo, je to event vyhlášený jako pokračování tradičních PVP turnajů, ať už s podporou, či bez podpory GM. Jsou použité podmínky LukyhoTM z roku 2013.

      iMagines
      To že jsi plnoletý neznamená že nejsi dítě, to že jsi plnoletý neznamená že se ti odpustí jak jsi se choval, v 15-ti už by jsi měl mít už rozum. a ty příspěvky na sociálních sítích opravdu nejsou mesíce či roky staré :D
      Spolupráce s GM tě neláká, proto jsi si o ní napsal...…

      Absolutně žádný mouchy protože jsi jen zkopíroval koncept Lukyho… NE! na rozdíl od Luky nejsi GM takže máš omezený možnosti 1) PvP v minizemi je obsurdní skrze PvP efekty 2) neohlídáš jestli někdo nemá medaile 3) celkově nejasné pravidla... s LD, Prizrakem atd nemuzu používat skilly které mi doplní HP ?. Těch chyb je tam opravdu spousta.

      ukrást někomu koncept a potom to vydávat za tradici.....
      Je tam jasně psáno, že heal je povolen. Jenom neumíš číst.
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.