PVP TURNAJ 2019 pwrd by Thên Chúa

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Event ale nemá být pouze pro deset vyvolených. Těch 10 si může udělat souboj každý s každým v aréně poměřit si "síly" a hotovo. Herní event by měl být pro většinu hráčů bez rozdílů úrovně a vybavení a měl by hráče motivovat k tomu se jej účastnit. Ne jen se přihlásit na hru, udělat pár soubojů a zas nuda. PvP turnaj není takovýmto druhem eventu, hráče nemotivuje k ničemu jinému, než kupovat věci od těch pár vyvolených.
      U herního eventu by měli všichni začínat při stejných podmínkách a v průběhu celého eventu by měla být rozhodující jejich aktivita.
    • Ukažme si na registraci momentálních hráčů, který z nich, byl někdy výhercem pvp turnaje, vidím akorát velatrixe a valná většina, co se přihlásila, na pvp turnaji nikdy nebyla.. alespoň teda já o nich nevím že by se někdy účastnili, ale nejde tak ani o to, že by hráč chtěl pvp vyhrát, za každou cenu, jsou tu hráči, kteří PvP pořádně ani nehrají, a stejně se přihlásili, protože se chtějí na hře nějakým jiným způsobem zabavit

      PS: Jelikož ani já sám, nemám potucha co bych od GM chtěl, v tuhle chvili, kdy sem ten turnaj dával dohromady, jen předběžně jsem si zjistil zájem, zdali by GM, které mělo a má vždy PvP turnaje pod palcem, zájem na tom semnou spolupracovat a zdali by nebyl problém poskytnutí informací právě třeba o tomhle zdali hráči nepoužívají medajle atd. nebo poskynutí mapy, a nebo dokonce zdoko šutr, pro hráče kteří by prošli turnajem jestli by to bylo možné, bylo mi odpovězeno že by nebyl asi žádný problém, ale o co jde, že tohle se musí projednat později, ale jelikož jistá osoba je mimo, tak sem to chtěl řešit komplet až přijede.

      a jestli tě štve, to že jsem to zaštítil jako GM, tak já tuto spolupráci beru za uzavřenou, protože šlo čistě a jen o zjištění informací zdali člověk má nebo nemá aktivovanou medajli, to snad mi dokáže říct kdokoliv, a nepotřebuju k tomu ničí souhlas, nebo je i to v GDPR?

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Napísal že je minimálne 10 ľudí a myslím si že záujem o turnaj by bol oveľa väčší ako len medzi 10 ľuďmi teda. Ako motivoval vaškuv event ľudí do hry? Zapnúť nt skočiť na mini urobiť screen poslať na mail to je zábava fakt. To je to co chcete? Podľa mňa by viac ludi bavilo PVP aj keď je rozdiel medzi lvl eq. Môže niekto prekvapiť. Spravili ste event pre pvm hráčov a aj ste to podporili tak teraz sa robí event pre PVP hráčov tak prečo to nepodporit. Určite bude väčší záujem ako skákať na mini. No hate vášo.
    • mě by spíš zajímalo co ten příklad měl společného s NT, a díky tomu co tam bylo..se minimálně hráči 15- nemohli připojit :D

      PS: není to tak dávno, nasbíral sem zadarmo, tolik šutrů, a itemů jak na okam, tak v nosvilu.. ale je problém to dát 10ti vyvoleným..jak je psáno :)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Milamber wrote:

      U herního eventu by měli všichni začínat při stejných podmínkách a v průběhu celého eventu by měla být rozhodující jejich aktivita.
      Toto bych neoznačil jako správnou definici eventu...
      Mob Spawn event: tam takztez zalezi na eq,lvl atd..
      DH kostym z plavidel: mozna to nekomu bude pripadat smesne ale ne každý sunda všechny moby z plavidel...
      GM Raid: to same… když zaklada nejaky GM například Valakuse, tak se muze stat ze někdo umre 3x (zase EQ)
      atd atd atd....
      V PvP nikdy nikdo nemůže zacinat se stejnymi podmínkami a uz vůbec nemůže rozhodovat jejich aktivita....to jste cele ty roky delali PvP turnaje a najednou jste dosli k osviceni a uvedomili jsi ze to vlastne není spravedlive ?????

      A co se tyce PvP, tak i to se da udelat aby všichni byly spokojení na jakemkoli lvlu.( Co me jen tak v rychlosti napda: skupinovy PvP = ze všech zucastnených třeba lv 60- AW se vytvori skupiny aby v jedne skupine byl jeden lvl 60-70,70-80 atd atd... pak se jen secte celkovy počet vyher…. // Rodine PvP //) moznosti je spustu, chce to jen zapojit fantazii.

      Jen něco na zaver: Event by se mel zalozit a az pote debatovat o ucasti, ne udelat predcasne zavery co se tyce ucastnosti a z toho vyvodit zaver, GM nedelaji eventy protože na ne nikdo nechodi, na eventy nikdo nechodi protože není na které..... je to takovy zacarovany kruh a nikdo není ochotnej ho prerusit.

      The post was edited 1 time, last by Ayatori ().

    • Milamber wrote:

      Herní event by měl být pro většinu hráčů bez rozdílů úrovně a vybavení a měl by hráče motivovat k tomu se jej účastnit. Ne jen se přihlásit na hru, udělat pár soubojů a zas nuda.
      Jakoby, vůbec se s tímto názorem neztotožňuji a řekl bych, že dost velká část NT taky ne. Od čeho pak máme ty pvp equipy a všechny tydle vymoženosti. Prostě event pro lidi aby si ukázali kdo je ten "nejsilnější" nebo ten s největším štěstím nebo cokoliv. Takovéto eventy jsou na jiných hrách naprosto běžné. A že někteří mají předem odsouzeno prohrát na základě levelu? Možná motivace pro ně začít expit a actually začít hrát tudle hru. Navíc u aw EQ to je stejnak víceméně o štěstí, každému může padnout dobrý eq a při troše štěstí dokáže porazit spoustu lidí v pvp a že tu je na vrcholu pár lidí téměr neporazitelných těmito lidmi? A co jako, někdo prostě musí být nejlepší. Na hrách jako wow takovéto věci fungují. Mimo klasických arén fungují i občasné 1v1 turnaje a nikdy nemají šanci vyhrát jiní hráči než nejlepší s nejlepším možným nadropovaným equipem a rokama praxe a i tak se to pořádá i když prakticky jen pro ně. Omlouvám se, ale pořád mi to zní jen jako výmluva.
    • Nevadí, neřešme.. každý se chová podle toho jak se mu hodí, i když to nemůže ničím podložit, každý event vyžaduje snahu, jen některý více, některý méně, viděl sem hráče s lv 88, sundat hráče co měl aw30, hráč 88 měl čestný eq r6+8 a aw30 byl hráč s r7+8..nevím podle toho jak tu píšete jak se to stalo, asi to byl v tu chvíli bůh. a nebo štěstí :)

      Padly tu nějaké návrhy na odměny, chtěl sem to prvně projednat s lidmi, pak až se dotazovat na vyšší posty, nicméně, dobře, budeme to tak tedy brát,

      Odměny budou vypsány v zítřejším dni, budget je 200kk celkově, pro všechny tři výherce ( 2. a 3. hráče řešit nebudeme ) a bude na hráči či si za postup vybere zesilovač víly 3ks, a nebo požehnání ancel 2x :)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Já teda v tom případě vůbec nechápu proč byly ty předešlé PvP turnaje.. V každém PVP turnaji bylo max 10 lidí, kteří si mohli konkurovat.. a to si dovolím říct, že kór dřív ani ne víc jak 5.. natož teď, když by konečně mohl být pořádnej vyrovnanej turnaj nic xD... i don´t care.. Vždycky to bylo spíš o prestiži. A to že tam teď holt prostě nejsou lidi jaký by si někdo představoval? Tomu se říká život.

      A ano máš pravdu.. každej může srovnat sílu v aréně.. ale bohužel to my všichni dělali.. a pořád dokola.. ale vždycky, a to platí všude jde jen o jeden "šampionát" ... o nic víc.. viz třeba Worlds v Lolku.. můžeš být světově nejlepší a nejuznávanější tým... ale vždycky ti zůstane ten titul a to, že jsi vyhrál ty Worlds.. ten turnaj.. to ti prostě nikdo neveme.. a v očích všech bude ty ten nejlepší...

      Upřímně jsem se docela těšil, že se na turnaj podívám (a myslím, že to zajímá mnohé lidi... ne proto kdo vyhraje.. ale kdo je tu nejlepší.. kdo si jak vedl s kým a koho bych měl reálnou šanci porazit, když budu tvrdě makat a hrát, abych ho další rok porazil.)

      A bohužel dnešní společnost je založená na tom, že nikoho nezajímají ti špatní.. prostě ne.. buď ku**a za něco stojíš a nebo nikoho nezajímáš.. Buď zamakáš nebo prostě holt nikoho zajímat nebudeš.. ale vždycky to bude na tobě..

      Protože mě jediné co z toho vyplývá je to "Nemá cenu odměňovat dobré hráče, ale naopak ty špatné...". A to prostě není správně :)
    • Milamber wrote:

      Nikdo se mnou nic nekonzultoval a jako tým jsme byli postaveni před hotovou věc typu "pomozte, nebo si vyžerete hejt".
      Vyžerete hejt? Hejt máte za to, že jste odmítli pořádat nejžádanější event roku!!!!!
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • + bych jestě dodal.... jestli chces soudit "vítěze" jakého-koli eventu podle toho jak je aktivní.... tak je potřeba si uvědomit že AW50 hráči (kteří mají v PvP neskutečnou výhodu díky lvl-ům, potažmo možnot nosit EQ na úplně jiné urovni) jsou právě ti nejaktivnější hráči na hře vůbec. takže tu výhodu mají zaslouženě
    • iMaginus wrote:

      Milamber wrote:

      Nikdo se mnou nic nekonzultoval a jako tým jsme byli postaveni před hotovou věc typu "pomozte, nebo si vyžerete hejt".
      Vyžerete hejt? Hejt máte za to, že jste odmítli pořádat nejžádanější event roku!!!!!
      Oni prakticky ten event pořádat nemusí a nemusely nikdy, avšak problém není tak úplně v tom že ho neudělali jako spíž v tom důvodu proč ho neudělali. Napsat odůvodnění "málo hráčů, velká propast mezi LvL" je naprosto obsurdní.
    • EmptyLover wrote:

      Ukažme si na registraci momentálních hráčů, který z nich, byl někdy výhercem pvp turnaje, vidím akorát velatrixe a valná většina, co se přihlásila, na pvp turnaji nikdy nebyla.. alespoň teda já o nich nevím že by se někdy účastnili, ale nejde tak ani o to, že by hráč chtěl pvp vyhrát, za každou cenu, jsou tu hráči, kteří PvP pořádně ani nehrají, a stejně se přihlásili, protože se chtějí na hře nějakým jiným způsobem zabavit

      PS: Jelikož ani já sám, nemám potucha co bych od GM chtěl, v tuhle chvili, kdy sem ten turnaj dával dohromady, jen předběžně jsem si zjistil zájem, zdali by GM, které mělo a má vždy PvP turnaje pod palcem, zájem na tom semnou spolupracovat a zdali by nebyl problém poskytnutí informací právě třeba o tomhle zdali hráči nepoužívají medajle atd. nebo poskynutí mapy, a nebo dokonce zdoko šutr, pro hráče kteří by prošli turnajem jestli by to bylo možné, bylo mi odpovězeno že by nebyl asi žádný problém, ale o co jde, že tohle se musí projednat později, ale jelikož jistá osoba je mimo, tak sem to chtěl řešit komplet až přijede.

      a jestli tě štve, to že jsem to zaštítil jako GM, tak já tuto spolupráci beru za uzavřenou, protože šlo čistě a jen o zjištění informací zdali člověk má nebo nemá aktivovanou medajli, to snad mi dokáže říct kdokoliv, a nepotřebuju k tomu ničí souhlas, nebo je i to v GDPR?
      Poslední 2 PvP turnaje vypadaly asi takto: rok zpět vedoucí Venome, potvrzena spolupráce SGM (aktivně), spolupráce pokud zbylí budou stíhat. Poslední turnaj vedeno Venome+Havirumi, spolupráce s GM a SGMpak se stačila i magratka podívat.

      Co se práce GM tyče, jde o to cos vlastně popsal, jen co se tyče kontroly “toho co nevidíš” mě osobně to vyhodilo z týmu, takže možná proto zakázáno . Mapa, vytvoření pavouka, vytvoření mapy, zajištění “PvP modus”, zajištění lidi s právy, dohled nad průběhem eventu, apod. Není to tak těžké, jen to objetuje čas a většinou je fakt, ze tehdy byly turnaje téměř předem rozhodnuté.

      Trochu bokem, případně mi to prosím boardi smažte, ale ono novych eventu muže být spousta (sám jsem měl mnoho typu i ze zahraničí, ale již nebyla příležitost je provést), jde o to jen chtít, ale nebudu celou roční práci jen tak odevzdávat, stejně jistá osoba některé eventy do rukou dostala.... Každopádně paro gl s eventem a ať vyhraje ten nejlepší!
    • Ono by to bylo zajímavější jako ten PvP turnaj, kdyby Gameforge vytvořili PvP turnaj ve velkém formátu, něco jako některé televizní soutěže s plnou podporou odvysílání na YouTube. Prakticky by každý server udělal klasický PvP Turnaj jak ho známe do teď dle kategorií. I kdyby byly jen 2: 90 ~ 99 a kategorie šampióna 90(+25) ~ 99(+50). V těchto dvou kategorií by se vybrali výherci a to v každé zemi a jejich serverech.

      Pak by byla důležitá role společnosti Gameforge a to vytvořit speciální server pro PvP Europe Turnaj, kde by GF přenesl kopií výherního hráče (postavu, lvl, a předem informované vybavení se kterým chce bojovat) a následně by se utkali o místo Šampiona veškeré země.

      No a co s těmi zeměmi co mají dva servery, ty by měli na speciálním serveru pro tento turnaj, před hlavním turnajem souboj, aby z obou kategorií a dané země postoupil jen jeden.

      Myslím, že by pak takový Turnaje měli větší smysl. A výherce by mohl být propagován na všech jazykových mutacích Nostale.cz. Je to takový návrh, který by GM se společností Gameforge mohl domluvit. Určitě by se zájem našel a mělo by to velkou popularitu a hlavně by to možná dotáhlo další hráče, kdyby se to víc publikovalo.

      Není to nejspíše Paro k Tvému turnaji ale chtěl jsem to napsat, aby GM věděli, jak to udělat třeba do budoucna pokud by to technicky možné bylo. A spousta hráčů by to ocenila a bylo by to jakoby tako celoplošný Event. :)

      "Co buduje Nejlepší společnost spoustu civilizací, je Důvěra, slušnost je poctivost!"
    • Anuubiis wrote:

      Ono by to bylo zajímavější jako ten PvP turnaj, kdyby Gameforge vytvořili PvP turnaj ve velkém formátu, něco jako některé televizní soutěže s plnou podporou odvysílání na YouTube. Prakticky by každý server udělal klasický PvP Turnaj jak ho známe do teď dle kategorií. I kdyby byly jen 2: 90 ~ 99 a kategorie šampióna 90(+25) ~ 99(+50). V těchto dvou kategorií by se vybrali výherci a to v každé zemi a jejich serverech.

      Pak by byla důležitá role společnosti Gameforge a to vytvořit speciální server pro PvP Europe Turnaj, kde by GF přenesl kopií výherního hráče (postavu, lvl, a předem informované vybavení se kterým chce bojovat) a následně by se utkali o místo Šampiona veškeré země.

      No a co s těmi zeměmi co mají dva servery, ty by měli na speciálním serveru pro tento turnaj, před hlavním turnajem souboj, aby z obou kategorií a dané země postoupil jen jeden.

      Myslím, že by pak takový Turnaje měli větší smysl. A výherce by mohl být propagován na všech jazykových mutacích Nostale.cz. Je to takový návrh, který by GM se společností Gameforge mohl domluvit. Určitě by se zájem našel a mělo by to velkou popularitu a hlavně by to možná dotáhlo další hráče, kdyby se to víc publikovalo.

      Není to nejspíše Paro k Tvému turnaji ale chtěl jsem to napsat, aby GM věděli, jak to udělat třeba do budoucna pokud by to technicky možné bylo. A spousta hráčů by to ocenila a bylo by to jakoby tako celoplošný Event. :)
      Ostatní země mají PvP turnaje, ale v jiném stylu... posledně angličani se mě ptali na pravidla, které jsme měli, aby to měli podchycené. Třeba ideální typ PvP turnaje, který byl inspirací pro nás bylo PvP ve dvojcích (GM Orpheus nebo nejak tak se jmenoval). Nicméně NT se vyvíjí v každé zemi jinak a to je problém...
    • Viděl jsem už i na UK/US turnaj, kde se soupeřilo s kartami +15 od GM, které měli hráči přidělené, a s EQ koupeným u teomana, atd..

      Ale u nás jak je vidno není podpora ani toho že by se nějakým způsobem angažovali, tak něco takového zrealizovat bude nad míru :)

      board.en.nostale.gameforge.com…read/6643-3v3-PVP-Event/?

      • US: Participants have to be between level 70 and 90, not higher (max. Champion level 27 or below)
      • UK: Participants have to be between level 80 and 99
      • No usage of ANY item (Potions, Amulets, Booster, etc.)
      • No pets and partners
      • No own SPs, no shells, do not put custom wings or perfection stones on the SPs!
      • No costumes

        Hm?:-)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Milamber wrote:

      1. Event ale nemá být pouze pro deset vyvolených. Těch 10 si může udělat souboj každý s každým v aréně poměřit si "síly" a hotovo. Herní event by měl být pro většinu hráčů bez rozdílů úrovně a vybavení a měl by hráče motivovat k tomu se jej účastnit.

      A nebylo tomu tak do minulého turnaje ,že si své síly měřilo jen těch cca 10 vyvolených , jelikož se tam ani víc lidí pomale nehlásilo?:) Proč se tedy ty turnaje konaly , když to mohlo být zfouknuto v aréně během 5ti minut? Vždyť právě ta různorodost vybavení je na tom ta zábava a o tom by mělo zrovna PvP být , nebo ne? Nikdy nevíš kdo vyhraje a už jen to je dostačující motivace podle mě . Navíc si myslím , že letos to byl nejočekávanější event, tedy aspoň z těch opakujících pořádaný GM , tak proč hned zavrhovat jeho "repliku" jen proto že si u něj hráči nejsou 100% rovni , protože narovinu... to uz nikdy nebudou , když už teď je vidět , kolik lidí by se ho rádo zúčastnilo?
      Nakonec doufám , že se turnaj povede ať už s vaší pomocí , nebo bez ní .
      #NoHate <3
      Na'vi
    • Anuubiis wrote:

      Ono by to bylo zajímavější jako ten PvP turnaj, kdyby Gameforge vytvořili PvP turnaj ve velkém formátu, něco jako některé televizní soutěže s plnou podporou odvysílání na YouTube. Prakticky by každý server udělal klasický PvP Turnaj jak ho známe do teď dle kategorií. I kdyby byly jen 2: 90 ~ 99 a kategorie šampióna 90(+25) ~ 99(+50). V těchto dvou kategorií by se vybrali výherci a to v každé zemi a jejich serverech.
      Já osobně myslím, že by byly vyrovnanější kategorie lvl aw 25-37 a aw 38+ vzhledem k velké výhodě hráčů díky knížkám.
    • Došlo k podpoře i od hráčů, Jorika a Karrai podpořili nosmall itemy, které později rozepíšu a připíšu mezi 2-3.mista symbolicky pro všechny kategorie

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao