PVP TURNAJ 2019 pwrd by Thên Chúa

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • PVP TURNAJ 2019 pwrd by Thên Chúa


      Zdravím všechny hráče a hráčky!

      Po menší dohodě, která proběhla přímo ve hře, jsem si přichystal PvP turnaj.
      Jelikož se neuskuteční únorové PvP víkendy, jako každý rok, tak alespoň bych si přál tu
      tradici udržet, i přesto že nebude ve stejném formátu.

      Zůčastnit se může kdokoliv, kdo dovršil levelu 80.

      Informace k turnaji

      Turnaj se celý bude odehrávat v sobotu 23.2.2019 od 13:00

      Systém turnaje bude pavouk, jak ho znáte, ovšem díky tomu že budeme dělat jeden obrovský turnaj, tak se losovat budou hráči v kategoriích, což znamená, že když se přihlásí řekněme 10 hráčů mezi 80-87 tak se budou losovat společně, aby z nich vyšel nejsilnější hráč mezi 80-87 - který dostane i svou odměnu a zároveň bude pokračovat do turnaje mezi větší levely.
      (Příkladem pavouk pro lepší pochopení prntscr.com/mcset8 - Jak je vidět, hráč 80-87 který by ve finále hrál třeba s hráčem 90+, už je výherce vlastního turnaje ( V konečném pavouku bych to barevně odlišil. ) Pokud by tento hráč vyhrál s 80-87 nad hráčem v další kategorii, automaticky by byl zařazen do dalšího turnaje a mohl by vyhrát i druhou cenu.

      Kategorie pro losování 80-87 , 88 - aw 24, aw25+

      Počet hráčů na přihlášení není nijak omezený, bude zde i tzv. Divoká karta

      Ukončení registrací vzhledem k složitosti turnaje bude ve čtvrtek 21.2.2019

      V každé své kategorii za výhru bude hráč odměněn, a chtěl bych odměnit i symbolicky každého, za každý postup do dalšího kola ( Zkusím vyjednat zdokonalení na SP, pokud by nevyšlo zdokonalení, ancel/zesilovače na víly 2 za každý postup [Pro hráče co by prošel svojí kategorii a přešel a vyhrával i nadále je odměna navýšena o 100% tedy 4 za každý postup] )

      Průběh turnaje

      Na fóru bude zveřejněn rozpis soubojů v pátek

      V daném termínu (23.2.2019 13:00) se hráči domluví na speciální mapu kde se turnaj bude odehrávat

      Postupuje hráč který třikrát porazí svého protivníka

      Výsledky souboje budou průběžně doplňovány do pavouka

      Odměny

      Pro kategorii 80-87

      1.místo
      400nt ( Kostýmová souprava přítulného tygra , steampunk skin na zbraň

      2.místo
      libovolný skin na dané partnery, batoh partnera permanentní, košík mazlíčka permanentní

      3.místo
      10x Požehnání anceloany, 10x zesilovač víl

      Pro kategorii 88-AW24

      1.místo
      600nt ( Libovolný výběr )

      2.místo
      libovolný skin na dané partnery, batoh partnera permanentní, košík mazlíčka permanentní

      3.místo
      10x Požehnání anceloany, 10x zesilovač víl

      Pro kategorii AW25+

      1.místo


      2.místo
      libovolný skin na dané partnery, batoh partnera permanentní, košík mazlíčka permanentní

      3.místo
      10x Požehnání anceloany, 10x zesilovač víl



      PS:

      za každou postupující výhru - 2x Zesilovač víly, nebo 2x Požehnání ancelloany.
      za každou postupující výhru mimo svou kategorii - 4x zesilovač víly, nebo 4x požehnání ancelloany.

      Pravidla

      Hrajeme bez nosmátů, partnerů, lektvarů, zesilovačů, amuletů, tarotovek, run, olejů
      jinak diskvalifikace :)

      PvP začíná na palce. Po tom co vyzvu.

      Relog při pvp je roven prohře v zápase
      Hráč může použít výhradně jen své buffy

      Vyhrazení práv

      Dovoluji si vyhradit právo, na to kdykoliv cokoliv upravit, při diskuzi, která bude probíhat v tomto tématu, registrace budou probíhat zde :Registrace do PVP turnaje 2019 pwrd by Thiên Chúa








      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

      The post was edited 4 times, last by EmptyLover ().

    • Nahoďte mi nějaké zajímavé odměny, které by jste chtěli/ rádi viděli v odměně

      Můj takovej menší návrh / Elementovou vílu 80% zenas/erenie podle výberu, onyxky, drákula, rohy erenie, zenas kroužek, paruka + barva

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • EmptyLover wrote:

      Nahoďte mi nějaké zajímavé odměny, které by jste chtěli/ rádi viděli v odměně
      Co takhle nějakej spešl pet? Něco ne úplně dobrýho, jako je cuby (ta by asi ani neprošla si myslím), ale ani ne úplně useless, jako je Vampie, nebo Semenáček.
      Konkrétního mě bohužel nic nenapadá. :D

      Edit // my bad, to jsem trochu nedomyslela. :rolleyes:

      The post was edited 1 time, last by Lorrinka ().

    • Jelikoz je event podpořen i ze strany GM, všechny tyto zesilující předměty pokud hráč bude mít, bude diskvalifikován


      Pro lorry, jelikož event bude převážně financován mnou, tak nebude možné nějakého takového nosmata, nicméně zkusím vyjednat nějaké odměny tohoto typu, pokud by se jednalo o takové nosmaty ( konkrétně třeba mývalí ptáček, nebo třeba ještěrka/larva

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

      The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

    • EmptyLover wrote:

      Jelikoz je event podpořen i ze strany GM, všechny tyto zesilující předměty pokud hráč bude mít, bude diskvalifikován


      Můžu se zeptat, které GM podporuje Tvůj event?
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Pod záštitou Venome, která přislíbila neoficálně zatím poskytnutí mapy, oficiálně se o tom bude ještě samozřejmě jednat. Pokud to z vaší strany nebude problém. :) a zrovna kontrola tohoto bude pro takové lidi maličkost :)


      - a jak již avizoval Milamber v předešlém postu: Hráčské mini eventy věřím, že jednání bude úspěšné, pokud samosebou návrh nebude přes příliš.

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Ahoj, jenom bych rád řekl, že hráčský PvP turnaj nebude ze strany GM týmu nijak podporován.

      Vysvětlení:
      Vzhledem k tomu, že rozdíly mezi hráči jsou s novinkami ve hře naprosto propastné, nemá smysl vypisovat klasický PvP turnaj s odměnami pro stále stejné hráče.
      Dalším důvodem je i přidání některých itemů ve hře, které samy o sobě působí rozdíly na konkrétních úrovních (například Yertirandova hůlka zvýhodňuje na levlu 85 mága oproti ostatním povoláním)
      Pokud se rozhodneme nějaký PvP turnaj pořádat, tak jedině z naší strany a pouze symbolicky bez jakýchkoliv odměn, případně se symbolickou odměnou pro všechny zúčastněné.
    • v pořádku, tak tedy úplně bez GM, podporujme nadále jen GM eventy alias hráčské, pokud někdo takový vytvoří xd

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Však po vás nikdo žádnou materiální odměnu nechce. Para sám napsal, že hlavní odměny zařídí, chtěl po vás jenom zdoko šutry za postup jako každý rok (což není nic velikánského) a pomoct s pořádím alespoň kontrolou výše zmiňovaných buffů, toto mi bohužel začíná znít jako pouhá lennost, než nějaký propastný rozdíl mezi hráči. Propastný rozdíl mezi hráči byl od začátku, tak netuším proč se to vytahuje zrovna teď.
    • Nevadí, už o žádnou pomoc z žádného z GM nežádám, jen žádám ať už nepřispívají do tohoto tématu díky když se jich to vůbec netýká tedy.

      Edit/

      Vysvětlení:

      Mapu mám zařízenou svou, odměny taktéž zařídím, a bohužel tedy, věci jako 11.výroční medajle, bude povolená.. :)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

      The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

    • Tak radši podpoříte "hráčský" event, který mimochodem pořádá gm, kde prakticky navádí k zneužívání bugu viz. portování na místa kam se portovat nemá. A to, že substituuje je jen z důvodu, že jste ho nepořádali letos a naštvali jste tím dost velkou část hráčů, tak by bylo celkem hezké, jim to nějakým způsobem vrátit, i kdyby to bylo jen to, že se tam symbolicky ukážete nebo dáte lidem 2 hloupý zdoko kamínky za postup.. :D
    • a my jako hráči jsme si to zařídili takto, a myslím že účast za jedinný den, 16 lidí je víc než se registrovalo na pvp turnaje co byly ohlášeny vámi.

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Jde spíše o ten přístup. Nikdo se mnou nic nekonzultoval a jako tým jsme byli postaveni před hotovou věc typu "pomozte, nebo si vyžerete hejt".

      EmptyLover wrote:

      Jelikoz je event podpořen i ze strany GM

      EmptyLover wrote:

      Pod záštitou Venome, která přislíbila neoficálně zatím poskytnutí mapy, oficiálně se o tom bude ještě samozřejmě jednat. Pokud to z vaší strany nebude problém. a zrovna kontrola tohoto bude pro takové lidi maličkost


      - a jak již avizoval Milamber v předešlém postu: Hráčské mini eventy věřím, že jednání bude úspěšné, pokud samosebou návrh nebude přes příliš.
      Sorry, nemám problém s tím si to vyžrat. Tohle není korektní jednání.
    • Jak bylo zmíněno, ještě opravdu nebyl čas vymyslet ani odměny z mé strany, natož projednat s vámi co potřebuji. Ale příslib jsem z jedné strany dostal, ale dobře :)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • a poskytnutí mapy není úplně závažný prohřešek..když si vašek mohl portnout svou postavu pro otvírání beden..

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Nejvíce mě rozsekává výmluva typu: "Nemá cenu organizovat event, protože jsou propastné rozdíly mezi hráči. "Upřímně je to nadmíru směšně, protože lidi, kteří PvP hráli a kteří v tom byli dobří (a ano i já jsem byl dle mě dobrý :) ) nemají nadále motivaci hru hrát. Proč? Protože neexistuje na hře jediná věc, kde by se zúročilo to, že se hráč jistým způsobem snaží vyvíjet a zlepšovat. Proč bych teda měl hrát hru, která končí na nudném PvE bez PvP (ne, glac se fakt nechodí). A chodit kerty jak dement dokola a hrát PvE? Sorry, nejsem vašek ani nikdo jiný podobného ražení.

      Abych se vrátil k tomu co jsem psal.. propastné rozdíly mezi hráči? Jako sorry ale minimálně teď je na tý hře tak 10 lidí, u kterých není jasný kdo vyhraje.. a ať si říká kdo chce co chce, každý z těch lidí je konkurenceschopný. Ikdyž jsem neměl top EQ, tak jsem dokázal sundat lidi s lepším vybavením, než jsem měl já a takto to platí mezi všemi aktivně hrajícími hráčemi.

      Je celkem potřeba si uvědomit v jaké fázi hra je. GF neustále přidává víc a víc eventů, aby hru accelerovali.. viz miliarda zbytečných gold eventů (sice se to zdá jako blbost.. ale za 2 dny se na tom dá udělat přes 100 mega jak nic).. A v dnešní době nějakých 100kk nic neznamená, protože každý kdo chodí fernony, tak ví, že může za den otočit 10x víc. A v moment kdy
      přijde vyjádření ze strany GM typu "nemá smysl nic takového dělat" v tom případě ani "nemá smysl tu hru hrát". Tak jako tak vždycky odměny z eventu byli symbolické.. protože pro hráče, kteří jsou TOP, je těch pár šlupek úplně k ničemu. Ale jo.. pojďmě propagovat filozofii, že na hře nejsou hráči, kteří by mohli poměřit síly.

      CLAP CLAP CLAP

      U PvP eventů nikdy nešlo o to něco vyhrát.. ale o tu prestiž.. to vyhrát a proto ani není potřeba tam srát nějaký odměny... ale neorganizovat event protože prostě pár lidí tu hru neumí hrát? Směšné.