Mrtvé raidy

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mrtvé raidy

      Rozhold jsem se založit toto vlákno kvůli tomu že některé raidy jakoby "umřeli". Kdy naposledy se šel třeba Namaju? Do tohoto vlákna můžete psát raidy které budete zakládat jako například Namaju nebo Kuřecí král které už se moc nebo vůbec nechodí, povolené jsou i raidy na konci eventu, :koule: třeba pirátský raid, protože o ten raid má těch 15 lidí třeba zájem, ale ve hře se nesejdou. Jsou tu zakázány takové ty raidy jako Erenie a Laurena na které existují jiná vlákna a chodí se denně.

      Příklad postu:
      Namaju-7.1. 2014 16:30

      Zakládá-Warrior008
      Jde se 2x
      2holly, 2wk,1pajama,zbytek jajamaru práce 20+

      (popřípadě další informace)

      Věřím že oživíme mrtvé raidy! jeno123 ^^
    • Dnes tzv. 7.1.2019 v 18:20

      Namaju půjde se nejspíš jen 1x podle rychlosti složení týmu.
      (Pro začátek :D )

      Sraz: Dander pole nahoře u portu do Nosvilských luk.
      Zakládat bude ~DarkSoldier~
      Snad dorazíte v hojném počtu a příště můžeme jít jiné raidy a nebo vícekrát. :)
      Složení týmu: 1-2 holy a zbytek Jajamaru s jobem 20+
      21.8.2017 :love: <3
      ,,Pokud něco chceš tak si za tím běž" :rolleyes: :D
      Různé návody:
      zde
      zde
      :whistling: <3 :saint:
    • FaryCZ wrote:

      Důvod že se ty raidy nechodí je prostý :)
      Nepadá nic užitečného.
      KFC a namaju mě třeba baví mnohem víc než mainstream raidy, právě kvůli tomu, že se chodí málo.

      A navíc KFC je rychlý raid, člověk nemusí mít nic.. žádný elíky, žádný zesiky a stejně si může zapnout tři postavy a střelit bedny 250k/ks. ^^
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • Plysak753 wrote:

      Raid pavouka (Nemyslím valakuse) ale toho černého či jak se jmenuje. nadále další věcí co by bylo fajn tak vymyslet způsob jak do hry přitáhnout více lidí.
      Myslim si, že zrovna u spideru, by nebyl ani tak problém sehnat lidi, jako sehnat pečku, která se už dneska nikomu nechce vyrábět a ani kupovat...
      Za další, na co chodit spider nebo slada, krom splnění Q na valhallu( což je dle mýho i to, proč vůbec někoho štve, že se tyhle raidy nechodí), když lidi dneska ani pořádně neví co z těch raidů pádá a už vůbec, že se z těch brnek ze spideru, vyrábí nějaký 78 brnka z Dornu...
      Dneska už se ty brnka nějak ani nevyrábí..jelikož i ten progres na 90 je daleko snazší než byl dřív ...nebylo tu tolika eq, exp buff do 80 a už vůbec glac raid světla a 70 brnka :D
      Ale dneska, už člověk nevyužije ani to 70 brnko, když exp na 80 zabere 2 dny a to ani nemusíš všechny lody :D


      Pakliže je někdo, kdo by ty raidy chtěl jít, ale bál se že to nedá, když neumí páky atd.. stačí si fakt otevřít mapku k tomu raidu a není možný, že by to nedal...to platí i u slada...
      Z vlastní zkušenosti můžu říct, že raid je snazší jít i solo, než s partou prcků..a pokud má člověk aspoň tu 90, měl by to bez většich problémů dát na pohodu...... popřípadně, když už někdo chce jít s těma prckama do 70 lvl.. tak jít s menším počtem lidí, snáz se to pak hlídá, aby zbytečně neumírali, což je taky to, proč je spider a slade tak těžkej a kvůli čemu se i často nedává, když už se nedá...Netvrdim, že je to těžkej raid - zaleží spíše na "materiálu", kterej máte v týmu :D

      iMaginus wrote:

      FaryCZ wrote:

      Důvod že se ty raidy nechodí je prostý
      Nepadá nic užitečného.
      KFC a namaju mě třeba baví mnohem víc než mainstream raidy, právě kvůli tomu, že se chodí málo.
      A navíc KFC je rychlý raid, člověk nemusí mít nic.. žádný elíky, žádný zesiky a stejně si může zapnout tři postavy a střelit bedny 250k/ks. ^^
      U tebe je to spíše z nostalgie jako takový, než že by to člověka mohlo opravdu bavit ty raidy :D (jednou za čas možná)...
      Na nic víc ..krom slepice z kfc (která je stejně víceméně k ničemu) a sakury z namaju (na to abys měl za jaju +50% dmg a srdíčko nad hlavou, když ji máš u sebe) ten raid dobrej neni...
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně

      The post was edited 1 time, last by krisher ().

    • Umřelo mi téma mrtvé raidy,trošku ironie, ale i s tím se dá něco udělat. :)
      Včera se mi to sice podařilo založit ale tým sem scháněl asi půl hodiny, tak to radši napíšu sem.
      Takže pro ty co chtějí další PSP do sbírky,pár zdoko. kámínků, rudolfova cvičitele,nebo jenom pověst něco pro vás:

      Dnes 20.4.2019 v 16:16 Březňák (pokud to nevyjde nebo dojde ke změně času tak to sem napíšu)
      Zakládá:Mitič
      Bude se chodit dokud bude zájem
      Složení:Lukostřelci:WK(nepoužívat buffy na hp!),Destr,popřípadě něco jiného
      Bojovníci s mečem:minimálně 1 Bojovník na stahování bomb,křížák(nedávat prosbu obrany!),odpadlík (pro ujasnění 1.,3. a 8.SP )
      Mágové:1-2holly(záleží na počtu),zbytek auru s absorbací hp
      Pokud bude někdo s vysokým aw a nebude umírat může piráta
      s sebou:Partnera magie/na dálku,mazlíček magie/ na dálku když už na blízko tak ragnar s hrdostí vikinga,pokud by bylo málo aur tak elíky a jídlo. A hlavně panenky a dobrou náladu.
      Snad sem na nic nezapoměl a přeji příjemnou zábavu na raidech.

      The post was edited 1 time, last by jeno123 ().

    • Za včerejšek a předvčerejšek jsem spokojený, takže zase v 16:16 (může dojít ke změně času) březňák (pořád ještě nemám psp ;( )
      informace viz. výše stále platí
      ale nejspíš se půjde jenom párkrát,snad založí i někdo jiný a pak tenhle raid bude už zase živý jako první 2 dny :alte:
      Edit:Pečetí je dost klidně přiďte i bez,dám vám.

      The post was edited 1 time, last by jeno123 ().

    • Jen chci říct že by bylo dobré přidat nové itemy na Namáju apod... Např. u každého raidu přidat víly (ty 50% -> z NosMalu) s 1% šancí že ti padne nebo přidat pírka/úplňky (10-20 ks ?) Tím by se chodili víc a víc... A ještě co mě napadlo je možné získat FXP z beden. (třeba 10%=10000,5%=25000,2%=50000,1%100000)
      Díky za přečtení.

      E:Jedná se o věci které lze získat z bedny kdyby někdo nepochopil.
      الألعاب التشيكية تستحق الفطر
    • phandanek wrote:

      Jen chci říct že by bylo dobré přidat nové itemy na Namáju apod... Např. u každého raidu přidat víly (ty 50% -> z NosMalu) s 1% šancí že ti padne nebo přidat pírka/úplňky (10-20 ks ?) Tím by se chodili víc a víc... A ještě co mě napadlo je možné získat FXP z beden. (třeba 10%=10000,5%=25000,2%=50000,1%100000)
      Díky za přečtení.

      E:Jedná se o věci které lze získat z bedny kdyby někdo nepochopil.
      To samé KFC
      Vše má své řešení :done: :done: :altr:
    • Ono by úplně stačilo, aby padaly velké woondine/eperial/turik/selaim kvůli fernon vílám, tak jako to bylo na SE, kde takové víly, padaly z beden FC raidů (glac), kdyby tedy tyhle bedny z namaju apod měli v sobě tento typ víl, by určitě stačilo, nicméně mrtvé raidy oživilo přidání je do denních, KFC momentálně chodit nejde. ale věřte že až bude, tak KFC bude taky z dalších rychle oživených raidů, tak jako namaju. Neviděl sem minulý měsíc tolik perel na sakuru, jako sem viděl posledních 21dní.

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Za velice dobrej nápad, považuju přidat víly sellaim/woondine/eperial/turik (případně i elkaim/ladine/rumial/varik) mezi drop z glac beden, logicky podle elementů.
      Ty běžný raidy bych nechal tak, jak jsou.. stačí, že je musí člověk jít kvůli ZBR a bednu z nich stejně, když nejde za prcka/y, nedostane.
      A k sakurám...těch jsem pohromadě tolik neviděl, za celejch 10 let :D
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně

      The post was edited 3 times, last by krisher ().

    • Napadlo mě, že by se raidy mohly nastavit na obtížnosti např.: Začátečník - Pokročilý - Expert.
      To znamená, že čím větší obtížnost tím větší odměna. Jako obtížnost považuji (kromě začátečníka), že boss bude mít víc HP a mobky taky, nové mobky které vymyslíte a vytvoření nove mapy pokud mluvíme o obtížnosti Pokročilý a Expert. Odměna bude větší pokud tam třeba bude hráč s úrovní daného lvlu(např. 30-39). Odměna nebude padat, ale zobrazí se hned v inventáři...(aby se nestalo to že jeden hráč bude mít 90% spadnutého itemu). Pak třeba mód impossible, kde nikdo nesmí zemřít...
      Díky za přečtení...
      الألعاب التشيكية تستحق الفطر

      The post was edited 1 time, last by phandanek: Jedná se pouze o návrh.;) ().