Debata k PvP turnaji

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Venome wrote:

      Kvůli častým stížnostem na lagy, vstupování lidí do PvP a jiné neplechy, jsme se rozhodli udělat turnaj bez veřejnosti. Na mapě turnaje budou pouze soutěžící. Ostatní hráči budou moci sledovat turnaj na YouTube jako HD Livestream na našem kanále CZ Nostale Official.
      Zde máte odpověď, pokud budete chtít sledovat turnaj, tak přes stream dostupný na YT kanále CZ Nostale Official

      Sig by Coco <3
    • Chci se zeptat z jakého důvodu bude zvolena obecná mapa. Toto rozhodnutí postrádá smysl... veškerý věci, který jsou ve hře PvP se odehrávají na mapách se sníženým dmg - aréna, glac, talentky, mistrovky .... tak proč by měl být PvP, zdůrazňuji PvP turnaj na normální mapě, kde obvykle žádné PvP neprobíhá? Nejenom, že pak v PvP hraje daleko větší roli štěstí, ale taky to PvP vypadá tak, že se navzájem sundáme během 5ti sekund, takže prosím o znovu rozmyšlení toho, jestli to opravdu chcete dělat na obecné mapě... Nevím teda, jestli lze vytvořit mapu se sníženým dmg, ale moc prosím, abyste se o to alespoň pokusili...

      Děkuji,
      S pozdravem FandaNovotny
    • Bohužel nelze využít žádné mapy, která má toto nastavení, protože jsou všechny veřejné a může se na ně dostat kdokoliv z veřejnosti. Neveřejné mapy i přesto že jsou identické s mapou veřejnou jsou bez tohoto nastavení.

      Vzhledem k tomu, že je letos turnaj nepřístupný veřejnosti, bude na zvolené mapě námi spuštěn PvP mód.

      To ovšem znamená, že budou zpřísněná pravidla. Pokud se bude někdo ze sedících soutěžících, mimo 2 soutěžících co budou vyzváni k boji, zabíjet či narušovat průběh turnaje, budou diskvalifikování a vyhozeni z turnaje :)

      Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

    • Mno dobře a co využít neveřejných map, které se otevírají jen v určitou dobu? Viz talentky, taková mapa víceméně stále existuje je do ní jen omezený přístup, a nemýlím-li se, mělo by být možné z postu GM se tam dostat. (na ch2 se ani talentky neotevírají, tudíž nemůže nikdo narušit průběh). Kdyby nešly talentky, tak se nabízejí další možnosti jako Caligor (který se otevírá až později) nebo třeba aréna na glacu, která se denně otevírá taky 17:00 a 20:00... mistrovky cokoliv... nějak to zkusit vymyslet..přijde mi totiž fakt škoda, že by PvP turnaj byl na obecné mapě a tudíž by byl jako předešlé roky neobjektivní...

      S pozdravem,
      FandaNovotny
    • ArmyJePan wrote:

      Chcem sa spýtať, ako to je s prirozdenym regenom hp. Patrí to k zakázaným veciam? Ak áno, tak to je dosť veľké znevýhodnenie lukostrelcov, ktorý hrajú na regen, s majú brnenie priamo nato.
      Přirozená regenerace HP nepatří do zakázaných věcí :) vím že tenhle bonus najdete i v mušlích či pasivního skillu v kremu (asi).

      S pozdravem
      7Days

      Sig by Coco <3
    • Jakékoliv zvýhodnění mimo pevných částí vybavení postavy(což je EQ, mušle, kostým,masky apod.) není povoleno. To znamená jakékoliv tarotky, amulety, lektvary, zesilovače víly, buffy partnerů/mazlíčků atd. včetně medaile k 10 výročí. Všechny nepovolené zvýhodnění jdou v logu zjistit. :)

      Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

    • Ahoj,

      dost lidí od účasti v PVP turnaji odrazuje skutečnost, že nemají šanci vyhrát, a proto jsem se rozhodl přispět do této debaty drobným návrhem.
      Vzhledem k tomu, že je turnaj primárně určen pro zábavu, resp. měl by být, tak by měl být rozdělen nejen podle levelu postavy, ale také podle vybavení. Tato markantní změna má jednu skutečně cennou výhodu - zvýšení zájmu hráčů o tento turnaj a jednu nevýhodu, která ztěžuje jeho realizaci - organizační a časová náročnost.
      Jelikož je vybavení hlavní faktorem, který rozhoduje, tak by měly být kategorie rozděleny na r0-r6 a r7. Záměrně nezmiňuji AW level a r8, protože se jedná o specifickou kategorii a hráči, kteří mají k dispozici prostředky na získání této úrovně, v současné době nejvyšší možné dosáhnout, mají též prostředky pro vybavení tomu odpovídající.
      Jedná se o velmi radikální změnu, proto by letos mohl být testovací ročník a rozdělení aplikované pouze na jednu kategorii. Velmi zajímavé by bylo rozdělit kategorii 88-94.

      Abych předešel nařčení z konfliktu zájmů, tak předem říkám, že se PVP turnaje neúčastním a tento názor zde prosazuji jen pro zvýšení atraktivnosti turnaje. Prostor pro konstruktivní kritiku zde je a sám za sebe mohu říct, že argumentů proti se dá vyjmenovat mnoho. Považuji to spíše za námět pro otevření debaty než za finální instrument.

      Děkuji za přečtení,
      iMagines
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
      • Chceš rozdělit kategorii kde je nejvíce hráčů..z důvodu zvýšení zájmu?

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • V tomto případě není počet přihlášených uchazečů relevantní. Důležitý je údaj potenciálních zájemců, kteří se neúčastní, ale kategorie r0-r6 by je přilákala. Rád bych se zdržel spekulací, proto jen konstatování - zanedbatelné množství to jistě není.
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • I hráč s eq R5, když bude mít štěstí se dostane až do finale, navíc je odměna pro každého zúčastněného, takže i když jsi úplný nic, můžeš na turnaj přijít s zamíchat kartama, spíš bych chtěl rozdělení nejlepší lukar,war, mág ..hned by to bylo zajímavější ale furt v naší kategorii je jen 6 lidí ;D tak to by jsme si ty odměny mohli pomalu jen vybrat komu co.. snad pár lidí přihlášku pošle

      Jen připomenu že turnaj do 89, skončil tak že druhý.. byl anank, který nosil R4 :D

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • To je jak kdybys řekl, že mobspawn který je dělaný jen za účelem zabavit, ale jde tam i vydělat hráčům..

      KKdyž tam hází pírka, atd.:)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao