Debata k PvP turnaji

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Jak jsem již výše zmínil, tak onen námět má spoustu aspektů, které lze kritizovat a pro se tu za něj nebudu rvát do krve a zaujmu neutrální postoj

      Pokud by turnaj skutečně byl jen za účelem zjistit nejsilnějšího hráče, tak skutečně nemá smysl jakkoliv hráče rozdělovat. Zkrátka a jednoduše.. vezmu všechny a kdo zůstane neporažený, toho prohlásím jako nejsilnějšího hráče serveru. To ovšem má jedno ALE. Buď to půjde přes systém pavouka a může kdokoliv zpochybnit, že vítěz neporazil všechny hráče a není tedy nutně nejsilnější, nebo to budou boje každý proti každému, zabere to několikanásobek času a na konci bude nezpochybnitelný vítěz. I zde lze argumentovat tím, že se může najít náhoďák, kterého všichni porazí, kromě jednoho hráče, který s ním prohraje, ale nad všemi ostatními zvítězil. Taková situace teoreticky nastat může a kdo je potom vítěz? Podle současné logiky turnaje ten náhoďák.

      Všichni se zde nejspíš shodneme na tom, že hráč s levelem 80 nemá šanci proti hráči s levelem 99. To dále nemusíme komentovat, to už máme dávno vyřešeno rozdělením na kategorie podle levelu. Tím ovšem popíráme myšlenku toho, že nejsilnější hráč musí porazit všechny - nemusí. Můžeme mít třeba 4 nejsilnější hráče. Každého pro svou kategorii.

      Můžeme ale položit otázku: Když pro vyváženost turnaje uděláme levelové rozdělení, tak jaké jiné další rozdělení by mohlo turnaj více vyvážit a poskytnout relevantnější výsledek, který bude ovlivněn také, alespoň z části, hráčskými schopnostmi?
      Buď to může být podle povolání postavy, nebo podle vybavení. Oboje považuji za rovnocenné, jelikož povoláni i vybavení jsou faktory významně ovlivňující výsledek.
      Stále jsou to otázky v teoretické rovině a neřeším zde otázku aplikovatelnosti.

      Chtěl jsem to zkrátit na jednu větu, ale nepovedlo se. Tak aspoň máte co číst.
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • Neexistuje nic, jako nejlepší hráč, neexistuje na tomto serveru ŽÁDNEJ, hráč, který by v PvP nepodlehl, alespoň jednou, z deseti, pokud by byla hra tak o ''SKILLU'' jak píšeš, tak by NEJLEPŠÍ, hráč neměl být poražen, například tím že protivník mu hodí cre-up s onyxkama na navyško s kritkem za 60litru, onyx a 30k, tudíž se nehneš.

      Hrál jsem hru, kde PvP bylo na takovém levelu, že když si potkal někoho kdo to uměl, tak i kdybys měl EQ o 2000 levelu napřed, tak by tě stejně vypnul jak dobrodruha, takže tady to tak zase nemůžeš ''vážně'' brát

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • To jsem ale nikdy nepopřel..

      dokonce v mém minulém příspěvku je pasáž věnovaná vlivu štěstí na PvP:

      iMaginus wrote:

      I zde lze argumentovat tím, že se může najít náhoďák, kterého všichni porazí, kromě jednoho hráče, který s ním prohraje, ale nad všemi ostatními zvítězil. Taková situace teoreticky nastat může a kdo je potom vítěz? Podle současné logiky turnaje ten náhoďák.
      Vzhledem k tomu, že nejsilnější hráč je pojem, co tu zavedl magman a já na něj jen reagoval, tak to beru, že to směřuje spíše k němu, jelikož v jeho příspěvku je zmíněno, že turnaj slouží k nalezení nejsilnějšího hráče. Já na to zareagoval tak, že i kdyby se nejsilnější hráč najít chtěl, tak se najít nedá. Jestli to bylo špatně interpretováno, tak to je samozřejmě taky možnost, ale myšleno to tak nebylo.
      Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
      Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

      Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

      Follow the vision. Through the gates of hell.
    • a tím pádem i otázka, jestli můžem za cruse počkat, tu skoro minutu než načte 3násobný nabití ?

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • I tak, je to hloupost, a jestli na turnaj někdo vytáhne LD, tak to u nás na serveru bude vůbec poprvé :D

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Plysak753 wrote:

      1) Chtěl bych se zeptat do kdy je možné se nejpozději registrovat ??
      2) Nadále bych se chtěl zeptat zda-li je možné při pvp měnit eq?? Pro vysvětlení třeba na vrahovi většina útoků jede přes dýku tudíš kdybych měl SL luk tak s tím nemohu dát takové dmg na ten jeden spell který jede přes luk.
      1)

      Venome wrote:

      Zápis do každé z kategorií bude ukončen ve čtvrtek daného týdne
      2) Možnost změny výbavy (zbraň, brnění, sekundární zbraň) je povolená stejně tak, jako klobouk nebo rezisty, avšak nečekejte, že tým bude kvůli tomu přerušovat souboj nebo na Vás čekat.

      S pozdravem,
      SGM Havirumi
      Vše jde, když se chce. ;) :veloce:
    • Tak knížky 18 AW ti velice pomohou v PvP turnaji, (Zisk gold 3%, a 3% exp..:D)

      a na 88 určitě zůstat s +18 nejde, s +18 už jsi 90 +/- :)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Přesně nechápu, jak myslíte pojem “směnit kartu”, ale zkusím odpovědět. Snad svoji odpověď dostanete.

      Směna jako výměna s hráčem si myslím, že je nemožná do minuty zvládnout. Navíc kdokoliv mimo účastníků, který se ocitne na mapě riskuje potrestání.

      Pokud myslíte pouze změnit kartu na další kolo (čili první kolo jdu za WK, prohraji a chci jít druhé kolo za Kanonýra), je toto zcela v pořádku.

      S pozdravem,
      SGM Havirumi
      Vše jde, když se chce. ;) :veloce: