PVP EVENT GLADIÁTOR - 5 LETÉ VÝROČÍ 99LV NA CZNT

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • PVP EVENT GLADIÁTOR - 5 LETÉ VÝROČÍ 99LV NA CZNT

      Zdravím.S ohledem do minulosti


      Je to dneska přesně 5 let, od toho kdy Já, jakožto hráč této hry, dovršil Level 99,
      K této příležitosti sem si pro náš server připravil event, organizovaný čistě mnou, žádným GM


      Event je originální, jak i stylem, kvůli čemu se pořádá, tak i svým stylem, jedná se o PvP event, který směřuje na všechny 88+
      Event jsem nazval Gladiátor, proč, to pochopíte v dalších řádcích

      Představení a průběh eventu:
      Jakýkoliv počet hráčů, nad 15 88+, bude náhodně vylosováno v pořadí v jakém se spolu utkají v PvP soubojích (BO5) což znamená na 3 vítězné souboje, poražený vypadává, a už dále nesoutěží, vítěz pokračuje v cestě dál ( Hráč číslo 1 vs Hráč číslo 2 - Vítěz se stává gladiátorem a aby vyhrál je potřeba aby porazil všech 13 dalších bojovníků v BO5 souboji
      Hráč 2, který vypadl, v prvním kole už nebude nadále soutěžit a tím i prohrál, pokud se stane že hráč číslo 15, porazí hráče, který vyhraje souboj před ním vyhraje tím celý Event, ale samozřejmě je i odměna pro hráče kteří vyhrají 3 a více zápasů
      Všechno bude probíhat v aréně, nikoli na obecné mapě, a bude se zápasit stylem 1v1 ( S tím že hráč má k dispozici všechny své karty, a k dispozici jeden BAN (Na kartu kterou jeho protivník vzít nesmí.) Na začátku PvP se hráči společně domluví jakou kartu proti sobě hrát nebudou - a použijí jednu ze zbývajících 7
      Z registrovaných lidí se udělá seznam, který na videu bude prvního listopadu vylosován, přes randomizér pořadí, a toto pořadí bude platit, pro souboje.

      Pravidla:
      1. Zakázané odhlašování v průběhu PvP, chození mimo arénu, chození na schody do safe zony.
      2. Zakázané použivání elixírů, lektvarů, jídla a jiných regeneračních nápojů
      3. Zakázané je i narušování eventu, v případě že hráč který bude přihlášen v eventu a bude narušovat PvP
      4. Zakázané je i využívání jiných buffů než od své SP
      5. Start PvP odstartuje vždy jeden z přísedících rozhodčí ( Je možno i se domluvit s účastníky že přímo začnou na palce )
      6. Během PvP je zakázané posílat skupinu, atp - nejlépe zablokovat aby nikdo do ní nemohl (krom rozhodčího)
      7. Během PvP bude jeden z účastníků ve skupině s rozhodčím, a druhý člověk bude nakliknutý - i pro to aby bylo vidět zdali náhodou někdo neelíkuje atp

      V případě porušení pravidel - Diskvalifikace z turnaje a ztráta nároku na vrácení registračního vkladu


      Datum:
      Event bude probíhat celý listopad, případně i prosinec ( na každý souboj bude vyhrazené období kdy musí boj proběhnout )

      Registrace:
      Registrace budou probíhat v tomto tématu, debatovat můžete zde:Debata o PVP Turnaji GLADIÁTOR
      Registrace se budou uzavírat posledního října tedy 31.10.2017
      Přihlásit se může každý 88+, Stačí vám účet na fóru a registrační poplatek 1kk na postavu (Tudíž se člověk může přihlásit i s více postavami naráz)
      Přihlášku ve tvaru Nick, Level odpovědět v tomto tématu, a poté peníze předat přímo mě (XiaoWeiXiao) - poté vás zapíšu do účastníků a budete zapsáni přímo v threadu

      Odměny:
      Odvíjí se všechno od počtu hráčů kteří se zůčastní, prizepool ztrojnásobím, z toho že pokud se registruje ten nejmenší počet lidí, tedy 15, prizepool nebude pouze 15mega, ale 45mega pokud své štěstí zkusí více lidí bude pro prvního gladiátora částka samozřejmě větší
      Hráč, který porazí jako gladiátor tři své protivníky a více, a poté prohraje, získá 3kk ( v případě že někdo porazí 3 a více protivníků a stane se úplným vítězem, přichází o tuto odměnu)
      Mág,Lukostřelec,Bojovník s největším počtem poražených nepřátel, získá taktéž 3kk ( které dostane i v případě toho že porazí více jak 3 protivníky i pokud se stane gladiátorem )

      Závěrem:
      V případě že tento event bude oblíbený, není problém ho zopakovat, a ceny zpříjemnit, případně i rozšířit působení a udělat tento podobný event i pro postavy s nižším levelem než 88+

      Seznam účastníků



      Vyhrazuju si právo kdykoliv cokoliv upravit, a v případě nezájmu i úplně zrušení eventu.

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

      The post was edited 22 times, last by EmptyLover ().

    • Prosím všechny TUPÉ, opravdu TUPÉ hráče, aby otázky a jinou DEBATU, směřovali do tématu DEBATA O TURNAJI, ne na registrační téma DÍKY ZA POCHOPENÍ

      téma je vytvořeno tady :
      Debata o PVP Turnaji GLADIÁTOR
      Debata o PVP Turnaji GLADIÁTOR
      Debata o PVP Turnaji GLADIÁTOR
      Debata o PVP Turnaji GLADIÁTOR
      Debata o PVP Turnaji GLADIÁTOR

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    • Registrace skončili už pár dní zpět, je mi líto že se to nebude moci uskutečnit, ale připravím rozhodně ještě něco dalšího. :)

      06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
      25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
      30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao