pozvání do Rodiny

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • pozvání do Rodiny

      Mám problém s 1. tlačítkem, a jsem si jistej že nejsem sám...
      Každému se to občas stane, že píše někomu nebo si zrovna domlouvá rodinu, když ho někdo pozve do jiné rodiny a on to omylem přijme...
      Chtělo by to změnu... úplně by stačilo, kdyby se muselo pozvání do rodiny odliknout, a nestačil na to enter... není to poprvé co se mi to stalo, a vždy to naštve...
      Orpheus lvl 90
      WK +10/99
      Destroyer není (a dlouho nebo nikdy nebude) :(
      Assassin +5/53+
      Ranger +6/75
      CS brzy (snad)

      Upraveno pro dengera (aby neřekl :rolleyes: )
    • ono systém přidávání do rodiny je funkční. to že hráč který je bez rodiny si myslí, že ho nikdo do rodiny nepozve je jeho blbost. K vyřešení problému stačí, aby hráči četli, do které rodiny jsou zváni a pokud do ní nechtějí tak odmítnou. jelikož je tato hra pro lidi od 12 let tak předpokládám, že v tomto věku už číst umíte. :)
    • leni pokud se nepletu jsi taky hlava/zástup a určitě tě někdy někdo z rod přesvědčoval at vemeš hráče xxx (je to můj kámoš, vem ho, chce už dlouho k nám) vemeš ho a po napsání ahoj/vítej/čus se ti dostane palby kalibru dlaždičů co ste to za lamy a za nwm co že ho berete ted bude muset tejden čekat...

      maguo, hra je od 12 ale hrají zde i mladši :)


      PS: je mi nad 12 a číst sice umím ale psát moc ne :) tudíž jestli to někdo má naopak no potěž pánbúh všechny ateisty
    • Lenka2cz: k tomu už to psal P-S-Y. Pokud nechci ať mě někdo nabere do rodiny mám v nastavení možnost odmítnout rodinu automaticky. Pokud chci ať mě někdo nabere tak to na tu chvíli kdy jsme domluvení povolím. :)

      P-S-Y: to, že zde hrají mladší už nějak řešit nemusím. Hra je od 12 let. to jestli to hrají mladší už je problém rodičů, že je jim jedno jaké hry jejich ratolesti hrají. :)
    • Taky myslím že je možnost si hodit blok rodinu a unblok až když si něco domluvíš.Holt lidi už jsou takový,prohnaný a nějaká slušnost jim nic neříká.A k tomu že je hra od 12,v jedné rodine sem se setkal se sedmiletým capartem,shodou náhod ho tam vzali kvůli jeho tatínkovi který vlastní/vlastnil účet na hře také. :rolleyes:
      Aeros
      (ThE)GiGoŁO^^ /lukostřelec/lvl.88/
      Display Spoiler

      Sp1( job 44,+5 )
      Sp2-( job 21,+0 )
      Sp3( job 33,+5 )
      Sp4( job 99,+9 )
      Sp5( job 46,+8 )
      Sp6( job 23,+4 )
      Rodina:

      (aktualizováno 15.8.2013)