Chování nízkých Lvlů

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ninska wrote:

    No my ano, ale bohužel někteří a že jich není málo ani neví, že nějaké fórum existuje a co to vůbec je...
    Ano, přesně tak, teď si na to kápla :thumbsup:
    Přikláním se k Ninska... Mně se každý ptá " Kde je..." , "Co znamená..." , " Z koho mi padne..." a když mu řeknu ať se jukne na forum, tak se mně zeptá "Co to je?" , " To je ňáký GM? " a kouká jak puk :D
    Tak ale vlastně je to jejich chyba... text o tom že nějaký forum vubec je de zobrazuje pod chatem...
    Ale věčina lidí je tak horlivá, že to ani nečte.
    Ale takhle kdysi zřejmně začínal každý z nás...
    A mimo to... štve mně že se čas od času nemužu procpat k portu a často ani nevidim svoji postavu, kdeže to vubec sem ^^
    Nojo, obecný problém... to bude vždy ^^

  • k tomu expení.. nováčci neustále dolízají za lvl 20 a výš, aby je vzali do skupiny a tzv. vyexpili.... přijde mi to nefér vůči vyšším lvlům, kteří tohle museli dělat sami... není to náhodou v rozporu s pravidly o napomáhání? jsou to sice jen expy ale stejně... X( X( PS:dokud GF nerozeslalo ty maily, klid byl.... Mellody má pravdu ;( ;(
  • Omegaboy wrote:

    Buďte rádi, že tu jsou další lidi. Z nováčků nakonec budou jednou zkušení hráči a možná i vaši přátelé a spolubojovníci ve zbrani. A jak za ně budete rádi, když na to příjde. Jen ať nám komunita roste.
    Máš pravdu, ale někdy z nich mám fakt velký šoky.
    Ale někdy je hnusný, když vdim jak se nějaký menší lv na něco ptá a všichni se na něj vykašlou... to pak nastoupim já a vysvětluju :cookie:
    Každej začínal od nuly...
    Navíc mám ráda malý děti ^^
    Ale když nemám náladu tak sem občas taky hnusná...

  • Tak Tak a nejvíc mě štvou ti kteří lezou tam kam nemají místo aby expili sami třeba na seedlech a podobně tak lezou na slunečné louky a škemrají o expení a když je nějaká příšera napadne hnedka začnou nadávat a vyhrožovat že vás zabanují a podobné věci.Myslím že mellody ví o čem mluvím...
    badboy Archer 53lvl

    Me photo is in Avatar ^^
    :love:
  • wizroxiik wrote:

    Tak Tak a nejvíc mě štvou ti kteří lezou tam kam nemají místo aby expili sami třeba na seedlech a podobně tak lezou na slunečné louky a škemrají o expení a když je nějaká příšera napadne hnedka začnou nadávat a vyhrožovat že vás zabanují a podobné věci.Myslím že mellody ví o čem mluvím...


    Nejlepší byl ten Jupík co říkal že je mu 18 či kolik a nadával :D a potom ty mety od nás páč mněl za zadkem ty lusky.. :D
    No jo, máte pravdu... Ale někdy je to fakt primitivní to co dělají... Neřeknu, kdyby se aspoň koukli do návodu... ^^
    Ale někteří prostě nehnou ani prstem...
    Nejlepší sou ty roztomilí " děti ", co se ptají furt na jednu a tu samou otázku 5krát :thumbsup: strašně se při tom bavím... Pak už je jenom trošku horší když takových " dětí " potkám 20 za den...

  • Podle mého by se pro obchodní účely mělo využívat pouze tržiště(obchodní zóna). Pokud se nad tím zamyslíme a opomineme veškeré samozřejmé nepříjemnosti ohledně blokování portů, jde tu hlavně o efektivitu. Pokud všichni co chtějí prodat budou používat tržnici, tak v moment kdy budete chtít něco koupit, zajdete na tržnici a uvidíte všechnu aktuální nabídku. Narozdíl pokud bude každý prodávat kde se mu zachce, tak nakupující budou muset proběhnout x map než najdou to co chtějí. Také prodávající tímto nenabídnou jejich zboží všem, neboť někteří se v mapách kde nyní prodávají, již nepohybují. Problém je v tom jak k tomuto kroku(přestěhování obchodů na tržnici) donutit neposlušné prodávající. Jediným způsobem, který mě napadá, jak toho docílit je oficiální zákaz, neříkám pod těžkým trestem, ale i tak by tato činnost(obchodování mimo tržnici) měla být trestána.

    The post was edited 1 time, last by SamanosukeAoi ().

  • SamanosukeAoi wrote:

    Podle mého by se pro obchodní účely mělo využívat pouze tržiště(obchodní zóna). Pokud se nad tím zamyslíme a opomineme veškeré samozřejmé nepříjemnosti ohledně blokování portů, jde tu hlavně o efektivitu. Pokud všichni co chtějí prodat budou používat tržnici, tak v moment kdy budete chtít něco koupit, zajdete na tržnici a uvidíte všechnu aktuální nabídku. Narozdíl pokud bude každý prodávat kde se mu zachce, tak nakupující budou muset proběhnout x map než najdou to co chtějí. Také prodávající tímto nenabídnou jejich zboží všem, neboť někteří se v mapách kde nyní prodávají, již nepohybují. Problém je v tom jak k tomuto kroku(přestěhování obchodů na tržnici) donutit neposlušné prodávající. Jediným způsobem, který mě napadá, jak toho docílit je oficiální zákaz, neříkám pod těžkým trestem, ale i tak by tato činnost(obchodování mimo tržnici) měla být trestána.

    Cedule zákaz stánků?
    možná.. :D
  • chovaní levlu

    Velmi zajímavá diskuze,ale stejně nechapu větší levly.Sotva vlezu na Kometovku (jsem lvl 40).Tak se chovate jako by vám patřila.A co se týká obchodu,nebudem si nalhávat,ale mam vypozorovany,že když dam ovoce do shopu za 5k tak ho nikdo nekoupí,dam ho za 2,5k přijde velky lvl koupí,otevře shop a prodava dráž.Je jasny,že sp karta je velmy nákladna,sam denně spotřebuji 3 sp dobíječe.No každý vidělavá jak umí.Co se týče obchodní zony,tak si myslím,že se hráči už celkem naučili ji používat,přesto bych byl pro přesun na Nossvilskou louku.A že nečtem návody,dovolte abych se zasmál,ale polovička věcí tam chybí.Proto se ptáme. :koule:
  • Omegaboy wrote:

    Buďte rádi, že tu jsou další lidi. Z nováčků nakonec budou jednou zkušení hráči a možná i vaši přátelé a spolubojovníci ve zbrani. A jak za ně budete rádi, když na to příjde. Jen ať nám komunita roste.
    No máš pravdu např...Když sem byla lvl 15 nikdo si mě ani nevšimnul a když sem napsala nakimu visokimu lvlu tak neodpověděl ted když už sem 38 tak normal
    Nick:speedyWoman Lvl:38 Lvl Práce:20 Karty :Pižámko lvl 20,Červená Čarodějka lvl 13
    :altq: Miluju KaKaShIkA :altq: je to moje LOve :)
  • No máš pravdu např...Když sem byla lvl 15 nikdo si mě ani nevšimnul a když sem napsala nakimu visokimu lvlu tak neodpověděl ted když už sem 38 tak normal
    njn mně taky ted 41lvl a pohoda Hatake sice moc nekomunikuje ale newa :) tuhle hru mam moc rad a sem rad že se pěkne rozrusta dal sem i na Facebook "kdo ma rad nostale at de sem "ale moc lidi tam neni no asi tak jen 1 ale nwm jednu vec ka mam chodit expit s lvl41??
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • krisher wrote:

    No máš pravdu např...Když sem byla lvl 15 nikdo si mě ani nevšimnul a když sem napsala nakimu visokimu lvlu tak neodpověděl ted když už sem 38 tak normal
    njn mně taky ted 41lvl a pohoda Hatake sice moc nekomunikuje ale newa :) tuhle hru mam moc rad a sem rad že se pěkne rozrusta dal sem i na Facebook "kdo ma rad nostale at de sem "ale moc lidi tam neni no asi tak jen 1 ale nwm jednu vec ka mam chodit expit s lvl41??
    S Hatakem/ModroOčkem si moc nepokecáš když je nemáš v mesengeru-odepisuje jen těm koho zná jako hoodně lidí =)


    PaRazZziT wrote:

    pro tamtoho jak psal o tech 2lidech za 2hodiny..
    chod na ch1 a tam je lidi ...
    Víš parazite on to psal v dobu když se začínalo to tak fakt nikdo nikdy nic nekoupil =)
    Já chci new server :(
    Aeros-RaslX lv. 88
  • dAeGOn wrote:

    Ikdyž nejsem nějak extra velkej lvl, tak se i mě ptají jestli je vyexpím, já jim na to odpovím, že ne, že já jsem se taky musela snažit sama, takže nevím, proč oni by to nezvládli..

    jj mně taky se ptaj už řikam že ne ... takhle sem expil třeba 10 lidi denně :D a to chování je fakt strašný.
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně