Maintenance 07.06.2017

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Maintenance 07.06.2017


      Milí NosHráči,

      Zítra proběhne pravidelná údržba.

      Kdy? Středa 7. června 2017 přibližně od 09:00 do 12:00 CEST.

      Změny?
      • Akt 6.2 - více informací na stránkách hry.
      • Změna questu Valhalla část 3 - nyní bude potřeba nasbírat místo 77 Smažených večeří Fafnira pouze 33.
      • Přesun z Tart Hapendam do Port Alveu bude zdarma.
      • Drobné změny při vytváření nových postav.
      • Nová úvodní obrazovka pro Akt 6.2.
      • [Bugfix] Odstranění velikonočních dekorací a questů.
      Váš NosTale tým

      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Upozornění:

      Zítra bude na všech serverech spuštěn dodatečný raid Caligora a to v 17:00 hodin. Jakmile bude Caligor poražen, otevře se na startovací mapě Caligora portál do nového raidu Neúplné Fernon - tento portál po jedné hodině zmizí.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Během údržby proběhla ještě jedna změna a to nastavení minimální úrovně pro sběr Ledových květů na Glacernonu (úroveň 59).

      Nezapomeňte, že dnes v 17:00 bude spuštěn dodatečný raid Caligora :)
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.