Herní cesta

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Herní cesta

    Ahoj, prohlížel jsem si komentáře u videí na YT z Nostale a zjistil jsem, že spíše než klasické LP, které nyní nabízí několik hráčů raději vidíte něco jiného. Proto jsem zde s otázkou, uvítali byste dalšího člověka, který točí NT?
    Moje představa je následující, v tomto příspěvku napíšu několik nápadů z mé hlavy, které mě napadly na ukázku, jaké série bych mohl natočit a pokud to bude mít kladný ohlas, tak sem můžete psát i svoje vlastní nápady na tvorbu.
    Co jsem myslel těmi sériemi? Tak například cesta k 100kk (série vydělávání). To bylo nejčastější, co jsem v komentářích našel. Dále bych mohl nějak zajímavě zkusit udělat exp na 90, questy, něco takového, co bych nenašel nikde jinde na YT.

    Svou představu jsem popsal tak teď tu máte prostor vy, na váš názor, případně vaše návrhy jak to udělat :)







  • videa z nostale jsou prakticky o to samém. ve hře není moc věcí kterýma by se tvé videa lišily od ostatních ale pokud umíš dobře mluvit a rozumíš hře tak proč ne? :) mě už také napadlo dělat nostale videa ale spíše ve 3d programu nějaké ty animace s nostale postavami ale zatím na to nemam čas :D
  • Jak uz tu bylo receno, nemuzes byt moc originalni co se videí tyce. Na druhou stranu ale je tu hodne veci co na CZ scene chybi, představení karet, zakladni rady nebo treba raidy. Za me ano, doufam ze budes aktivni LP ktery se prida ke crashovi a spol :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Bučky s máslem

    V česku se s nostalem moc neprosadíš ... na rovinu ti říkám že to chce trpělivost, no.. originalita by tu byla :D

    Co třeba dance party? Psp v minizemi, par lidí fireworky k tomu nejakej efekt v uprave a song a máš seksi video <-- dobre na relax, intro, zacatky -> ne moc popularni, ale ja bych to uvital
    Co takhle navod na pečetě? Ano jsou v zahranici, ale fakt me nebavi poslouhcat hodinu nejaky nemce <- dobry na start, zadany, najdes i lidi -> nemusis u toho mluvit a muze to byt time-lapse =)
    Co takhle ukazat lidem co nostale nabizi, dejme tomu nejake informacni video pro lidi coto jeste nehraji. -> nalakas nove hrace, chce to trpelivost.
    Co takhle zkusit zajit nejaky raid solo, doporucuji slade, nebo xysen a ukazat jak moc si OP? :D -> s anglickym nazvem videa na tomhle si splhnes i do tisicu viewů -> ale nic pro me:)
    Mozna by jsi mohl sis pohrat trochu s animacema a zapracovat na fanart ? -> popularni,zadouci, nic mene moc ne na YT ^^
    Co takhle interview se znamymi hraci? -> no, pro cizaky asi moc dobre ne,alepro nasi skromnou komunitu.. -> yaaaaaaaaaaaaaay:)
    Co treba ukazka eq, erkovani - pff to dela kazdej, vydelavani, kostymy -> pro hnidopichy super:)
    Co zkusit ukazat lod dmg? - anglickej nazev videa mas views :) Necci delat reklamu, ale elfovo Dmg wk+15 lod fakt mu dalo hoodne viewsů :)
    Co takhle zkusit bejt neco jako NosDrbna? -> informačky o lidech, eventech.. proste chapete:)
    Nebo klasicky LP -> vydelat si, zajit s raid, q pekne od levelu 1:) to cesi nedelaji.. ani nemci myslim:)
    snad to neni velky spam, pisu to v noci tak prominte za mozne chyby.
    Ahoj.

    The post was edited 1 time, last by *BloodWarrior*123 ().

  • Sám bych asi uvítal od začátku udělat hl. Q. Ze začátku bych je dával klidně po více Q na video a od 55lv co Q to video. Asi by jsi neměl moc shlédnutí, ale hodně lidí by to ocenilo podle mě. Například u Ts jsou hodně užitečný pokud nechceš někde bloudit :D

    Pak ještě video na raidy ale ty bych udělal třeba jen v menší skupině aby viděli celý raid a ne že sám projedeš jen na konec a zbytek týmu by udělal páky a zabil minibosse. Takže by bylo nejlepší, kdyby jsi prošel všechny moby a páky osobně aby to lidi viděli.


    S pozdravem Klif a doufám v budoucí tvorbu a přeji hodně štěstí
  • Rozhodně questy - spousta lidí ani neví jaký jsou questy po laborce (třeba já :D ) a raidy - tam bych možná i ukázal odměny (jako třeba obrázky nebo bys o nich jen kecal :D ). Také by nemuseli být špatné SP návody, ale ne takové ty jak ukážou jen tska a drop si udělejte sami, ale prostě celý návod.
    Tato věta je nepravdivá.
  • Následující text je pouze můj názor z mého pohledu:

    Na youtube mám účet kam dávám občas cosi z NT, a tak bych rád řekl taky něco ze svého pohledu:

    1. LP sice sledovaná jsou, nicméně to nic nemění na tom, že je na to menší flashback. po pár dílech lidi přestane bavit dávat komentáře a pak třeba často nemusí být nálada a LP mohou tak klesnout na kvalitě.

    2. Raidy - Nějaký ten pátek už mám na kanálu cuby a namaju raid, ale ty mají tak pětinové shlédnutí oproti raidům jako kertos atp. (eventové raidy jsou sledované ještě více), takže si myslím že na ty raidy menší lvl moc lidí nekouká a ani nebude, a když už, tak si najdou raid od někoho v zahraničí.

    3. Rkování, plusování, popřípadě běhání s čímkoli +15 a dobrým eq - to je otázka peněz, ne každý na to má peníze. Někdo to dobije a má to, někdo to holt musí vydělat. Ne každej může mít všechno jako elf.

    Je toho více, ale nemusí to být vše najednou :P :growup:
  • k natáčení videí nepotřebuješ dobrý eq,sp+15 a podobné věci a můžeš natáčet co se ti zalíbí. hlavní je něčím zaujmout diváka. když budeš ve videu mluvit, a mluvit trochu na úrovni tak budeš mít větší sledovanost než někdo kdo tam pustí skladby a nebo kdo mluví minimálně. lidi odrazuje taky u kluků když mají hlas jako holky co sem pochopila :D
  • Ech, ne. Podle mě nic jako LP a ani "cesta ke 100kk" není nic sledovatelnýho. NosTale jako hra je sice fajn, člověka to baví i hrát, ale jednoduše řečeno, sledovat, jak nějakej pinďa sbírá money, přičemž si expí zadnici a dělá náhony na kometce není fakt nic zábavnýho.

    NosTale celkově v zato, není dobrá hra na natáčení LP. Neber to zle, je to hra, ze který se dají natáčet videa, ale není to žádnej Zaklínač 3, aby jsi z toho mohl natáčet videa typu lets play. Už jen fakt, že je to MMORPG vylučuje možnost LP, protože LP jsou série, které mají mít konec, zatímco MMORPG jsou hry, které jsou prakticky nekonečné a naexpit lv 90 je na oficiálních serverech záhul, nemluvě o capování a sledovat nějaký náhony v sopce, který ti daj ani ne 2% expu... please, kdo by tenhle nudnej shit sledoval :D. Jedině možná tak, když se jedná o nějaký nový obsah hry.

    NosTale je na druhou stranu dobrá hra na točení gameplayů a zábavných videí, konec konců, to i dost jiných MMORPG :D. Myslím, že jestli sleduješ tvorbu z NT, písničky s textem a obrázky ze hry snad z módy nikdy nevyjdou. Dále samotný gameplay - dají se sledovat věci jako raidy, popř. TS runy, nějaká ta montáž, např. při prezentacích rodin, jako jsou LoDy s nějakou fajn písničkou na pozadí... prostě takové teasery :D. Něco tématické k tomu nápadu "cesta za vyděláním si 100kk" by mohla být nějaká kratší video-guide, neboli video návod. Ale jestli někdo sleduje, jak se v NT někdo expí, já nevim, na glacu, tak je buď pod vlivem nějaké silné omamné látky, nebo nemá co dělat se svým životem, podle mého názoru :D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~