Lola Klapouška - vykopávání i z neviditelnosti

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Lola Klapouška - vykopávání i z neviditelnosti

    Ahoj,píšu to sem a ne do bugů, protože se chci prvně zeptat, zda se to děje i ostatním. Dneska ráno ještě normálně v pohodě jsem chodil raidy, ale od cca 15:00 nebo 15:30 začala Lola skákat i do jajamaru, kteří byli neviditelní a byli v portu (skočila a odhodila je o pár polí). Kvůli tomu se několik raidů prohrálo, protože člověka vykopla z portálu a on se označil jako zamčený, ALE někdy zase vykopla a nějak se to zachránilo, i když byl prázdný. Ptám se tedy, jestli se to děje i jiným, v mém týmu se to zatím stálo třem lidem (z toho mně samotnému asi dvakrát nebo třikrát). Nemyslím teď když zuří, to skáče tak jako tak invis neinvis, ale myslím prostě normálně, když je ještě časovač třeba na 5sekundách, všechny portály máme, jsou tam čtyři jajamaru v neviditelnosti a třeba na 3 sekundě skočí prostě na toho některého jajamaru, odhalí ho (tak jak kdyby zaútočil, o buff příjde (někdy se stane, že ho jde vidět ale buff pořád má - snižuje mu to trochu rychlost, nevím o kolik, ale prostě jde vidět a jdou do něj příšery), ale tady o ten buff příjde jak kdyby ho neaktivoval/měl a zaútočil) a ono tam v těch zbývajících 3 sekundách nejde kliknout přes ty králíky, jajíky a ona zuří a můžeme to leavnout. Takže, stalo se vám to někomu taky?
    :veloce:

    The post was edited 1 time, last by Keram10216 ().

  • Píšeš v tom moc otázek, ale účelně ti odpovím tu jen na jednu, zbytek ve zprávě. Jajova neviditelnost...trvá než se aktivuje. Nejvíc mě budou rozumět mágové, když dáváš jakýkoliv útok, může být přerušen. Nicméně stejně jako u vraha, buffy při těchto útocích ti zůstávají nebo jako zvěd, když nad tím uvažuju.
  • Chápu co píšeš, ale právě to mám červěně napsané, že tak to není. Dáš si neviditelnost, vlezeš do portálu, pět sekund třeba nic a pak z ničeho nic na tebe skočí i když tu neviditelnost máš už několik sekund, zaráží mě, že to dělá ode dneška odpoledne, ráno to šlo v pohodě, včera taky nic takového neudělala. Když na tebe skočí o buff příjdeš a jde tě vidět.
    :veloce:
  • At jdou všichni jajíci do invisu, lola a zající se zastaví a nic nedělaj
    Ńebo jeden tanker(naše slavná Verů :D) utíká ale musí se držet dál od portů
    Jinak stává se nám to taky:)

    Jinak rada mimo
    zuřivost se dá přežít,fígl je:)
    Jde o to bejt co nejdál od ní- horní či dolní roh,když sou všichni,je šance že si vás nevšimne(když někdo vyjde z portu či tak) ale musej bejt všichni
    nebo druhá možnost,1 je viditelnej a obětuje se a zemře v opačnym rohu než sou ostatní:) funguje,ale musíte se všichni snažit))