Hej teame,jste tu někde?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Aaronstone123 wrote:

    maguo ale taky si sem zapomněl dodat že si andělům pomohl více krát než démonům a to i před tím raidem než si pomohl vyhrát démonům(ano sám si to psal že si pomohl andělům i před tímto raidem)

    Tohle není pravda a jestli si to vymýšlíš, protože nechceš vypadat hloupě, že jsi musel hned psát nadřízeným a tím jsi znemožnil jakoukoliv pomoc ze strany týmu, tak je to opravdu trapné. Vše bylo prověřeno a magua pomohl jednou andělům a jednou démonům (a konkrétně za tohle jsme dostali kvůli Tobě od vedení kartáč).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Aarone, opravdu nechápu co máš za problém.. Sice jsem já jeden z těch problémových hráčů, ale nikdy sem neměl potřebu mít nějaké roztržky s gm.. A příjde mi vtipné že příjdeš jednou za rok na hru, když se zrovna magua snaží pomoct hráčům s caligorem a ještě se ho snažíš nahlásit. Já ocením možná tak mobspawny na glacu/Bitku o světlo/pvp event. Třeba letošní velikonoční nebo ten zimní sem nešel jedinkrát a o chongbi ani nemluvě.. A vidíš si mě tu někde stěžovat? Je to smutné, ale ta hra už není to co bývala, a když se někdo snaží tu hru trošku oživit tak se mu ještě takhle odvděčíš? Magua pomohl oboum stranám stejně, to jestli si chyběl v čas kdy pomohl tvojí straně je už tvoje věc, ale nemění to nic na tom že pomohl stejně jak andělům, tak démonům. Kdybych byl já na místě magua? (Fakt nevím jak to skloňovat :D) tak by to bylo z mé strany pro jakoukoliv pomoct ve hře utrum. Kdyby nebylo hráčů co mají s každým eventem problém, třeba by těch eventů bylo i víc.. Určitě potěší víc zpráva "Super event, díky! :) " než nahlášení za pomoc na caligorovi který se 3 měsíce nedal...
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Asi lidé nechápou, že GameForge si pouze pronajímá NosTale jako takové od společnosti Entwell s kterou má dohodu v podobě Licence, která má jasně stanovená pravidla a nastavení serveru, což znamená, že žádné GM nesmí zasahovat do hry, bez souhlasu vyšší třídy.

    Jinak GM má v popisu práce pouze spravovat server, jednodušeji řečeno dohlížet na hráče...

    Ono i kdyby se dělaly eventy každý měsíc pořád lidé budou řvát, že je to málo "Takoví jsou lidé" můj názor.


    Nuže toto jsem napsal spíše pro dospělé osoby, NosTale tvoří převážně 80% děti pod 18 let, s těma se nemá cenu nijak hádat.
    Ten co tě pohřbil :offtopic:
  • Magrat wrote:

    Aaronstone123 wrote:

    maguo ale taky si sem zapomněl dodat že si andělům pomohl více krát než démonům a to i před tím raidem než si pomohl vyhrát démonům(ano sám si to psal že si pomohl andělům i před tímto raidem)

    Tohle není pravda a jestli si to vymýšlíš, protože nechceš vypadat hloupě, že jsi musel hned psát nadřízeným a tím jsi znemožnil jakoukoliv pomoc ze strany týmu, tak je to opravdu trapné. Vše bylo prověřeno a magua pomohl jednou andělům a jednou démonům (a konkrétně za tohle jsme dostali kvůli Tobě od vedení kartáč).
    magrat magua se v tématu kde se toto rozebíralo sám přiznal k tomu že andělům pomohl už před tím :)
    Na screenu a odkazu níže se můžete sami přesvědčit:
    Odkaz

    The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().

  • Pokud si pamatuji, tak dal Magua Demonům 60% a andělům jenom 30% v tom prvním raidu a pak v tom druhém (viz. odkaz od arona) dal andělům zbytek 30%


    Nevím jak ty, ale někoho tu kritizovat bys vážně neměl, protože tak velký neviňáček nejsi. Začni přemýšlet a vážně se nedivím, že GM na to nemá náladu ani nerva dělat něco pro hráče, když jim to takhle vrátí...


    (btw: z důvodu aktivity [prázdniny, nemocnice, bez internetu, prázdniny, nemocnice] jsem neměl čas vás informovat o novém eventu, ale nějak jste si to našli samy :D)

    Sig by Siska
  • Aaronstone123 wrote:

    Magrat wrote:

    Aaronstone123 wrote:

    maguo ale taky si sem zapomněl dodat že si andělům pomohl více krát než démonům a to i před tím raidem než si pomohl vyhrát démonům(ano sám si to psal že si pomohl andělům i před tímto raidem)

    Tohle není pravda a jestli si to vymýšlíš, protože nechceš vypadat hloupě, že jsi musel hned psát nadřízeným a tím jsi znemožnil jakoukoliv pomoc ze strany týmu, tak je to opravdu trapné. Vše bylo prověřeno a magua pomohl jednou andělům a jednou démonům (a konkrétně za tohle jsme dostali kvůli Tobě od vedení kartáč).
    magrat magua se v tématu kde se toto rozebíralo sám přiznal k tomu že andělům pomohl už před tím :)


    jak tezke je na tom pochopit vyznam "magua pomohl jednou andělům a jednou démonům"
    a hlavne "Vše bylo prověřeno", predpokladam COMa (?) byl jsem mimo obraz na tuhle kauzi

    a nejvic miluju, kdyz nekdo neco tvrdi o necem co neni pravda a bez podkladu ...

    zde odkaz na vlakno se stiznosti a najdi mi prosim kde to napsal ...
    link: Caligor 10.1.2014 20:00- Stížnost


    Nechtel jsem nic k tematu vyjadrovat, ale je to smutne az k placi.
    Clovek se snazi udelat neco dobreho pro hru/komunitu a co dostane?
    Si muzete za to samy. Hlavne, ze kazdej umi kritizovat a stezovat na vse.


    na zaver trosku statistiky - pocet eventu v ostatnich zemich

    Display Spoiler

    PL
    Adventni kalendar 2014
    Nostale.pl 6. narozeniny - exp event + caligor

    UK
    Adventni kalendar 2014
    Fan-art
    Caligor-raid time challenge

    ES
    Adventni kalendar 2014
    Double exp
    extra Caligor raid
    arena vs GM
    event na vyrobu proti latky 8|
    najit nosmata (lvl nosmat=lvl hrace)

    FR
    Adventni kalendar 2014
    double exp
    event akt-4 (nepovazuju za event kdyz reknou at v pondeli, streda, patek a sobota od 18:00 na glac)

    DE
    Adventni kalendar 2014
    Fan-art valentine
    Fan-art velikonoce
    exp event
    mobspawn
    glac raidy (vsech 4 pro andeli i demoni ve 2 dnech)
    Fan-art jaro
    Fan-art den matek
    Pajama event
    Fan-art cervna
    Literarni soutez
    Mandra fotbal

    CZ
    Adventni kalendar 2014
    Sberny event
    PvP event
    exp event
    event glac
    raid caligor
    fan-art ranky

    kdyz nezapocitam fan-arty a adventni kalendar (ze strany GF, pouzil jsem jako milnik)

    CZ - 5 eventu
    DE - 5 eventu
    FR - 2 eventy
    ES - 5 eventu
    UK - 1 event
    PL - 1 event


    takze nazaver mam jen jednu otazku

    Hej domca985123, jsi tu někde?
    vzal jsi zacatek s eventama, pak konec s glac ... ted vem neco z prostredka. odtamtud jsme nic nemeli.
    popripade kdo si stezuje




  • Já to z toho screenu, resp. z celého vlákna Stížnost chápu tak, že Magua mluvil o minutách toho konkrétního raidu, zatímco ten Smajlík o hodinách kdy se koná Caligor (17 a 20). Magua chybu (kterou si způsobili hráči sami útočením do kuřete) napravil, navíc to bylo na udání prošetřeno a vedlo to k zákazu pomáhání GM na Calim. Není třeba to dál řešit. A teď ten samej člověk, co si stěžoval, že GM něco udělalo pro hráče, si stěžuje že GM pro hráče toho dělaj málo? :pillepalle: Trochu nad moje chápání :D

    Jinak, taky jsem posílala návrh na event.. no.. bez odpovědi, takže nevim :P Ale co, GM mají spoustu jiných starostí než eventy. Ve hře je dost věcí, co se dají dělat. A ti co píšou jaká je tam nuda a přitom nezvednou zadek z NV, musí být asi hodně zoufalí, když si myslí, že jim ten zadek budou zvedat GMka :rofl:
  • mintraxi já bych si nestěžoval že gm toho dělají málo klidně ať pomůžou ale né stylem že nám to zabijou :) raději kdyby udělali něco podobného jak bylo při eventu na glace jak byl spuštěný náhodný caligor :) lidi těma shoutama "provokovat" aby šli do bosse a ano gm toho dělají pro větší lvl dost ale co třeba lidi co jsou 80- třeba při exp eventu nemohli ho dostatečně využít měli jen 5 lodek na to aby se pořádně expnuli zatím co lidi 90+ měli celých 24 hodin na akt :)
  • Myslím že lod na downu expí do 85 zatím dost a s exp eventem + anckou ještě více, zatímco 90+ už lod moc neexpí (možná vůbec nevím jak na tom jste :D ) Tak jediná možnost je samozřejmě akt a to jim to expí snad .. já nevím .. si typnu asi .. 0,05-0,1 za nhn? :v (to jsem si pouze typnul tak to prosím nekritizujte .. :D )
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Exp event nemohou poradne vyuzit? Delas si srandu, ne?! Od 55 lvlu muzes jit treba do kremu. Nebo taky na LoD. Spousta rodin bere od lvlu 55 a navic vetsina lidi uz ma v tomto lvlu koupene WK, takze je rodina pomuze vyexpit. Jestli to nemas, tak tvuj problem. A navic kazdy z hracu si tema lvlama musel projit. Tohle akorat tem lidem pomaha to naexpit rychleji. Ja jsem se z lvlu 50 na 60 dostala tusim za par dni a to ani nebyl exp event.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 2 times, last by MuckMuffinka ().

  • Arone promiň, ale už to vážně přeháníš!

    Pokud jde o záležitost glacu, tak nemluv, protože byla to chyba hráče trefit kuře. To že pak začlo jít do caligora je věc druhá. Tak co ten den jak bylo řečeno se andělům přidalo 30% a démonům hned 60% aby byla zachována nějaká ta rovnost. Lidi co tam byli najednou zapomněli jak se řežou s ostatníma a šli do bosse. Dokonce vedli bez těch % andělé. Ten raid vyhráli démoni a ty si v té době byl démon. Den končil se slovy, někdy zas udělám aby vyhráli andělé. Nefér trošku, že to bylo další caligor, ale zajímavý, že nikdo si na togle nestěžoval. Takže už buďte s caligorem ticho, jinak vám ty vaše chyby (krádeže a podobné) taky smetou ze stolu jako si to v maguovým případě udělal ty! Fakt člověk co nikomu neodpustí že???!!!

    Ten exp event..jako vtipálci ne? Jak dlouho jste věděli, že bude exp event??? přes měsíc? Už někteří z vás zvládli dát 70 lv za den, tak proč čekáte rok na nějaký + k expu a pak si stěžujete?! Fakt radši buďte ticho a neničte tu komunitu víc než je! Kdo má po vás tu komunitu pořád dávat dohromady. Pořád si stěžujete na 90+ proč? Protože si pořád stěžujete, jste s tím už otravní a moc lidi se nechce vysvětlovat člověku, že radší utratí 20 100% na okam aby se dala, než aby opustil a tak ušetřil 200k peněz (to jsem střelil).

    Suma sumárum:
    glac magua okamžitě zapomeň, naopak díky tobě shout být vlastně taky nemůže. Exp event taky zapomeň, nikdo nikomu nebrání expit a navíc co si pamatuju, tak určitě byl každý rok. (Jste lenošní expit a vysloveně na něj čekáte jak supi, 90+ jasné 5 ch kde si to zaberou na celý den je super exp pro ostatní). Tahle kritika se mi zdá jako zkouška toho kdo co vydrží. Jste fakt tak necitelní, že nedokážete na nějaký téma být ticho? Já si svoji kritiku vůči GM řekl a je zajímavý, jak vy řešíte minulost (jaká byla komunita...a co tak pro tu komunitu něco udělat lenoši liní ukecaní!!!). Fakt člověk podá ruku a vy do ní flusnete. TAKOVÁ JSTE KOMUNITA!!!!!
  • před muff poslední 2 posty....VŠICHNI využijí exp event....
    Na lod 89-> 90 nahoře, pokud si dobře pamatuju s anckou 3%/LOD, s exp eventem 6%.....to je na 1 lv. 34 nebo 17 lodů, což je rozdíl 17hodin.....to je poměrně dost :D

    Dále exp nad 90+ v aktu.....o5 pokud si dobře pamatuju, normálně 90-93 magmaros 0,01 silně občas 0,02 s anckou a exp eventem 0,04....náhon dával kolem 1%.....level byl celkem "v pohodě" s anckou a exp eventem za den + ještě několik % k tomu + se člověk stihl i vyspat a jít ven :D (a na jídlo :D)

    Myslím že proti tomu se nedá nesouhlasit....je zde krásně vidět kdo se vyjadřuje :D (aarstone tebe bych tipoval 55-80lv. zetsu ty určitě pod 90 a ještě nebyls v aktu? :))

    Já si myslím že tenhle topic by se měl uzavřít nebo minimálně promazat a přejmenovat (popř. i přesunout)
  • tvl tak jinak napsal sem že vůči malým lvl to bylo špatně rozložené důvod? měli jen 5 možností pro pořádný exp zatím co lidi 80+ měli možnost expit celý den a několikrát sem zdůrazňoval že si nestěžuji že pouze poukazuji na to že malé lvl neměly tolik možností expit -_- psy já jsem 91čka :)

    The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().