Novej patch

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Novej patch

    Ahoj,

    je tu pár změn s novm patchem, ale nikde zde jsem nenašel jejich seznam, byl by někdo, prosím, tak hodnej a poslal mi odkaz kde je seznam změn/vypsal by mi sem seznam? Útržkovitý informace jsou tady různé po fóru, ale rád bych to měl pokud možno všechno na jednom místě :)

    Díky každýmu kdo nějak VHODNĚ A UČINNĚ pomůže :)
  • Tak nějak pospolu co jsme s lidma dokázali sebrat za tu dobu,


    Hlavní změny se týkají sp, viz hlavní stránka nostale.cz kde je ten dokument ke stažení,
    -
    Pergameny padají na 100% z dropu takže udělat 95/96 eq už není o tom do toho vrazit 300kk+ ale pouze 50kk za krystaly země víceméně :D
    -
    Nelze brát Q na laurenu která ti dávala po dialogu hned drahokam ( Po úspěšném raidu ) - pro to abys získal teď drahokam je potřeba jít ten dlouhej Q s šokáčem
    -
    Bojová aréna kterou chodí +/- 40lidí 2x denně, něco jako caligor, akorat nezabíjíš bosse ale jen lidi ( Takže vlastně caligorCZ ) :D:D
    -
    Nová mithrill bedna z který padaj všechny možný věci z arény(z tý bedny co byla za zlatý) runy, zdoko a tak, + křídla (ohnivý až titánky),
    -
    denní Q na všech frontách akt5.2, glacer,draco, raidy kertos,vala,greg, laurena, zabíjení lidí v časáku , zabíjení lidí na glacu (Takže cca 1% denně jde dát jen timhle + denní Q co byly)
    -
    a hlavně to nejvíc co mě štve, spell mága kterej funguje tak, že toho mága ani nemusíš vidět na mapě, a stejně ten stun dostaneš, jsi bez many a ještě zastunovanej :D
    -
    novej předmět v nosmall kterej umožnuje na AW věcech měnit mušle, rip všichni co měli r1-r4 eq v bazaru do 5kk :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao