Body na lod up

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Body na lod up

      Ahoj chtěl bych se zeptat kam dát body na crusse na lod UP. Na lod up se tu nikde téma nenašel tak nevim :D . Zatím mam jb 64 +3 crusse a body mám:
      50 Element a 20 Utok. Chtěl bych se zeptat kam dávat ty další body. Nevim proč do Elementu hodně když nahoře jsou bez ele, ohen a voda ale i stín na kostry. Díky :love:
    • S jobem 64+3 toho moc nevymyslíš, ale když seženeš mušle (doporučuji na cruse 10+ síla a 10+ energie, ovšem na wara celkově bych bral spíše 10+ poškození a 10+ energie..záleží na tobě) tak se snad něco vymyslí :)

      Je fajn si určit kam až ta Sp pujde..podle toho body, já měl pro každou sp určeno 99+9 (což je otázka 25kk - ničeho)

      Doporučuji ti kolem 30hp/mp (dle toho jak potřebuješ, bud víc nebo mín...ale 30 by mělo stačit i na nějaký to tankování pokud máš rezisty), 50/60element a pak 30-40utok...poté už vše do elementu nebo do hp (zase dle potřeby)

      Na tvou Sp to určitě nevyjde...ale šel bych podobnou cestou, podle toho jak seženeš mušle :) jako cíl bych si určil 30/40,0,50/60,30/40

      Ty volby jsou tam podle sehnanejch mušlí :)...pokud bys sehnal mušle 10sl síla, 10poškození a 10 energie body 40,0,60,40 dáš s kartou 99+0 a ještě ti 16 bodů zbyde :) pokud mušle neseženeš body samozřejmě dáš tak aby se to nějak +/- dorovnalo :))

      Pro lepší Sp bych jel více elementu (pro sp 99+11 to vychází na 80 s mušlí na sl sílu 10)

      Výsledek...kartu bez mušlí radím dát na 30,0,50,30 a zbytek bodů do ele + sehnat mušle sl síle>sl energie->sl poškození (šipky určují prioritu)
      Výhoda těchto bodů je že když na glace nikdo nebude mít světlo a ty dáš takového cruse máš celkem fajn dmg a průměrnou výdrž :)) v 93lv. s podobnýma bodama jak jsem psal na 99+11sp jsem chodil caligora a bylo to bez většich problémů(nemám žádnej nadupadnej EQ)

      POZOR....na wara celkově by byly ty mušle sl energie>sl poškození>sl síla...přemýšlej co se ti vyplatí ekonomicky a efektivně i na ostatní karty :))


      A dodatek proč element? Je tam hodně koster, dále jako světlo máš určitej bonus(tuším 50%) do elementu ohně(resp. měl bys) 20% do bezelementových potvor....navíc když se povede el. down a to pokud jsou náhony draků a koster zároven VŽDY na několik potvor padne dáváš větši dmg, na 90lv. kde bereš rezisty vybavením jsou ty pecky ještě větší :)


      Doufám že to je pochopitelné :) Kdyby ne tak se klidně ozvy, i přes PM