Caligor 10.1.2014 20:00- Stížnost

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Prosim statistiku z dnesniho Caligora kolik bylo andelu a demonu (pokud je to mozne)

    Vyhodu? pokud chces vyhrat tak tam mas byt, andele vyhodu nemaji protoze vetsina se jich tam nedostane..
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • magua wrote:

    okomentuji to asi takto: příště zase zabiji Caligora andělské straně, kdybych do něj nepraštil tak by nikoho z přítomných ani pořádně nenapadlo do bosse vůbec jít a pokusit se ho zabít. Prvně jako hráči by jste se měli zamyslet nad sebou, proč se sem tam něco takového děje. Buď brečí jedni, že se nezabíjí boss, nebo brečí druzí, že byl zabit a je jedno jakým způsobem. u všech oblíbený být nemohu a ani se o to nijak nesnažím. Vždy se najde někdo kdo bude mít ke všemu nějaké připomínky.

    DrAgOnTeA wrote:

    Aaronstone123 wrote:

    ale celkově ten plán měl nedomyšlený -_- furt kvůli tomuto budou mít démoni nevýhodu protože andělé o té pomoci budou vědět...
    Nikdo neví, jestli Magua pomůže andělům příští raid, popříští raid nebo ten raid až za měsíc.
    Magua to jasně napsal pomůže příští raid :)
  • Kdyby vyhrany raid pro andely nebyl hned zitra ale jindy tak by se nadherne zvysila ucast na caligorovi. Kdyby jednou za cas GM prislo a pomohlo zabit caligora tak by na ostatnich bylo vice hracu, protoze by doufali ze prave tento raid se vyhraje..
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Tak a teď se všichni omluvte! Jak andělé, tak démoni! Pravda byla to podpásovka. Bijeme démony, ale dobře..dejme tomu, že 15 lidí nečekalo pouze pověst a pak ta věc s maguou a kuře. Tohle není vítězství pro žádnou stranu. Nikdy jsem tu za celou dobu na NT nezažil, aby každé rozhodnutí GM nemělo alepoň 5 min. odezvu.. Jeto hra, přináší nám novinky. V životě nás taky někdo podrazí. Caligora VŠICHNI ODEPSALI a dělají tam pověst. Smutné, že kvůli 1 chybě, která se řeší na vyšších místech musí otravovat ostatní. Kdo vám řekl, že GM je to pro vás? Komu pomáhá GM? Kdo je pro vás GM? Byla to chyba, taky se necháte okrát kolikrát a smějete se, porušíte pravidla smějete se,...udělá to někdo jiný a musíte se ozvat? Taky podrazíte nohy někomu, kdo se o vás má starat?

    Je to kravina, aby tohle řešili hráči (navíc ti co porušují pravidla mají co říkat). Jsem anděl, byl jsem tam a už se nic nevratí. Opakovat tohle není na pravém místě, ikdyž se to někomu nebude líbit řeknu 2 věci: "Hodně štestí" a "volím, aby slíbený raid pro anděle nebyl" (odměnu jsme získali taky, HLAVNĚ TU POVĚST!!!)
    :altr: ach ta namyšlenost hráčů...
  • Úmysl byl původně jiný a ten se zvrtl proto takto improvizuji tím, že další raid vyhraji andělům, aby někdo nemohl říci, že nadržuji démonům - původně sem neměl v úmyslu vyhrát raid nikomu.

    Původně jsem za anděly ubral 1/3HP kdo tam byl ten to ví. Poté sem přešel na démona a chtěl ubrat druhou 1/3HP a tím skončit a vše nechat na hráčích, že když uvidí, že je z víc jak půlky zabitý tak se dají i do zabíjení bose sami. Bohužel se našlo pár andělů co mi do nosmáta začali střílet a než se stihl po prvním praštění stáhnout tak za démony praštil podruhé čímž se změnilo skóre z 30:30 na 30:60 dále už nebylo co řešit a nebylo jiné východisko než bose zabít úplně. S tím, že budu muset bosse zabít i andělům.
  • Martinias to vystihl perfektně... Odměnu dostalo min. skupinka hráčů,už jen kvůli tomu že pochybuju že se víc lidí nechalo mlátit.. takové akce bych dělal častěji, třeba 1/2x do měsíce a BEZ OZNÁMENÍ... Když by to bylo měsíčně, tak aby se to střídalo,ať je to fér s lepšíma bednama :) A za to jak se tu každý chová,bych se na Andělskou stranu zítra vykašlal .. ( Ano,jsem anděl :) )
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Po probrání situace s hráči ve hře, jsem se rozhodl, plán trochu upravit a to tak, že zítra andělské straně raid dělat nebudu. Měním termín na neurčito, aby to bylo nečekané úplně stejně, jak to bylo dnes nečekané u démonů. Takže, tak jako dnes, odměnu získá ten, který tam prostě bude, že tam byl a ne, že tam bude jen kvůli slíbené odměny, o které věděl dopředu a přitom by na Caligora nikdy jinak nešel.
  • Podle mě to je dobrý nápad takhle pomáhat a pro ostatní GM VÁM POMÁHAT NEMUSÍ, DĚLAJÍ TO Z VLASTNÍ VŮLE...


    btw: To kuře má tak velký dmg? ._.

    //edit: není to kuře co bylo běžně dostupné, je to jiné kuře z jiné části hry... bere 30% HP na zásah.

    E: Vím, že to není běžně dostupné kuře :D a když píšeš z jiné části, tak není to náhodou to z KFC? ._. (promiň, ale jsem hrozně zvědaví, protože to kuře je tak hustý! :D)

    //edit: z velikonočního raidu

    Sig by Siska

    The post was edited 1 time, last by DrAgOnTeA ().

  • Arone já tě nechápu...ty místo toho aby jsi byl rád že jsi dostal odměnu z Caligora tak si tady stěžuješ a Maguovi se to třeba po pomoci nám andělům už nebude chtít dělat protože poprvé to mělo špatnej ohlas místo toho aby jsi byl ticho a mohlo to tak bejt dál...
    A teď Maguo :D je škoda že jsi to udělal až ve 20 když už tam je málo lidí a ne třeba v 17 když jsme my andělé Caligorovi ubrali víc než 30% no nic :/

    //edit: magua: jak sem komentoval výše. Těch 30% jsem ubral taktéž já. Úmyslem nebylo někomu raid vyhrát ale jen pomoci. Bohužel se to zvrtlo a nebylo jiné východisko. ;)
  • Arone ty si fakt s prominutim.... No budu slusna a napisu dement. Tak clovek se snazi a pomuze a ty mas jeste blbe kecy :D magua to udelal dokonale,prave tim ze to neohlasil. Tyto veci maji duvod byt nehlasene. Cokoliv vo gm kdy ohlasilo jakykoliv event skoncil tim ze se tam namackala miliarda lidi,prd delala a jen cekala na darky :D jde videt ze zrovna ty si ten typ co ceka za nic modre z nebe :D privitam tohle caste a to kouzlo neoglasenosti je super!!! Uzasne se zvysi aktivita ,kdyz nikdo nebude vedet jestli zrovna ted gm pomuze. U me ma tym plusove body za tento napad.komu se zo nelibi rak at si fak chuchne :D furt tu fnukate jak ma gm pomahat jak se caligor nedava a kdyz se neco deje zas nekteri nadavaji,fakt si nafackujte omezenci :D secteno podtrzeno: maguo good job i kdyz neumyslny a arone vzpamatuj se! Gf ti stejne nepomuzou:D
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


    The post was edited 1 time, last by alušaMiša ().

  • Mě osobně zabití Caligora potěšilo. Duši a bednu jsem nedostala už pěkně dlouho. Momentálně jsem anděl a stěžujou si démoni že vyhráli? A nechcete mi tvrdit, že ti démoni, co se do raidu nedostali, by šli do bosse pro výhru, že ne? :D Za poslední raidy Caligorovi obě strany ubraly sotva 1% a zrovna včera by ho umlátili kdyby přišli po půl hodině? Další zajímavá věc... Caligor padnul a najednou bylo v jeho říši prázdno a přitom tam všichni ti co chtěli pověst a body mohli dál bojovat víc jak půl hodiny. Když je tam náhodou plno, tak všichni nadávaj, že se nedostanou dovnitř, ale do Caliho by šel málokdo. Můj neskutečný obdiv má ten mnich co tam zůstal jako jediný. Kolem spawnu nás stálo asi 10 andělů a on se pořád rozbíhal proti nám a přitom už do něj nikdo nešel hned a mohl odejít :thumbup:
    Aarone trošku tě nechápu. Stěžovat si na někoho kdo chtěl pomoc, ikdyž to nedopadlo úplně podle představ. Misto toho si to vyříkat třeba tady hned posíláš ticket. Řekni to i mamince... možná maguovi naplácá :P


    Maguo, klidně víc takových neohlášených akcí. A na ty věčný stěžovatele kašli.. nebude se jim líbit nikdy nic. Díky :chinese:

    E: Když se chce zabít Caligor pro lepší bednu, má se dát do dvaceti minut. Magua do něj za démony poprvé bouchnul někdy ve 20:17. Na 90% bouchnul až někdy ve 20:19. Kdepak byli všichni ti démoni co chtěli raid vyhrát? Hmmm.. kde? :pillepalle:

    The post was edited 1 time, last by mitrax ().

  • Tak jak bylo řečeno tak se i stalo. Andělům sem raid vyhrál náhodně a to dnes. Tímto považuji situaci za vyřešenou. Jednou vyhráli démoni, jednou andělé. Oběma týmům sem poctivě udělal 30% ať dostanou také odměnu. Pro anděly co by chtěli vznést námitku, že sem jim raid vyhrál až po dvacáté minutě, čímž dostali jen obyčejnou bednu, tak démoni včera taky vyhráli až po dvacáté minutě. :)
  • nwm ktere GMko tedka bylo na caligorovy ale vcera nemeli andele ani bednu a demonum to zabil OK ale proc dneska jim udelal 30% a zabil to nam tim padem demoni maji 2 bedny a my jen 1 opravdu spravedlnost dekuji GMku ktere to udelalo ale priste at se zamysli jestly je to fer nebo ne...a rad bych vedel ktere GMko to udelalo....