Laboratoř

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj lidi,
    mám pár otázek ohledně laborky, jsem mág lv 80-hůl lv 73 R5 +2, pistol 72 R6 +4 a róba lv 74 R5 +3, SP 1,2,3,4. První se chci zeptat, jestli nemáte nějakou dobrou taktiku na drop glibberů. 1. ts už mám za sebou ale ty další jsou dost drahé a raději bych je dropnul, ovšem jde to dost pomalu. Za 2. se chci zeptat, jak jsou ts 2 a 3 těžké a nějaké doporučení. A jako 3. se chci zeptat, jak to je s těma prstenama, jestli je dostanu jako odměnu z TS, nebo je tam musím dropnout atd. Předem děkuji za odpověď. :veloce:
    Tato věta je nepravdivá.
  • čau,

    na drop si najdi wk/warra s tím že dáš bud holly nebo něco na dmg, naháníte pomocí nosmátů, pokudj deš s warem stáhne, drop si dělte, jako mág jinak prakticky nemáš šanci(leda jít pojednom a to je hodně pomalý)

    dropuje se dobře u konce laboratorky 2, jak máš vstup do lab 3 pokud stojíš s postavou u toho teleportu zády k teleportu po pravé straně je chodba kde je pár příšer, po ní jdeš(náhon č. 1) pak je tam roh, tam zregeneruješ a pokračuješ dál na takovou křižovatku kde je plno moobu(náhon č. 2) náhon č1 a 2 střídáš(to je asi nejefektivnější na zel. glibbery)

    ts si najdi na netu, to je to nejlepší co můžeš udělat :))

    prsteny dostaneš po ukončení q laboratoře(nezapomen, že q musí být přijmut :D příjmá se uprostřed lab. 3)