Adventní kalendář 2014

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Já osobně se účastnit budu. Je to prostě kalendář a aspoň si procvičím, co znám. To, že tu jste zmínili, že si lidi budou radit, to jako vážně? Lidi si radili vždy. Dander...no co už, nezměníme to, ale celkem se mi víc líbil starý systém. Má to své pro a proti: šance, že 20 lidí získá někdy super věc. Na druhé straně slabší odměny pro všechny. NT je všude na systém "náhoda", takže sice je to změna celkem pozitivní, ale myslím si, že takhle se ta "náhoda" ztrácí, tím pádem se ztrácí i to kouzlo naděje. Byla by sranda hodit jako poslední třeba malého rudolfa nebo kangpena (každý je má, takže bych se smál té reakce).
    • Mellody nevim co tady furt meles za kraviny, aby vymyslel nejaky event atd. Kecas tu ze jsme rozmazleni, ale oni si nas rozmazlili sami tim, ze v predchozich letech tam davali vysoké ceny a na původní kalendář si lidi nestezovali. Ted vymysleli tuhle hovadinu a cekali ze jim jako lidi reknou: Dekujeme Vám mnohokrat, ze jste zkurv*** event pri kterem se dalo hodne vydelat??? Nebo co si jako čekala???
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Já tu měl tunu návrhů na eventy. Nejen já spousta hráčů tu něco o tom psalo. Stejně jako Káďa si myslím, že kdyby zezačátku na ten advent dávali malé odměny, které by se rok co rok zvyšovali, tak by spousta hráčů chválila a děkovala :) Ale oni nás "rozmazlili" tak se nediv, že nám to vadí.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Kadasek2 wrote:


      Mellody nevim co tady furt meles za kraviny, aby vymyslel nejaky event atd. Kecas tu ze jsme rozmazleni, ale oni si nas rozmazlili sami tim, ze v predchozich letech tam davali vysoké ceny a na původní kalendář si lidi nestezovali. Ted vymysleli tuhle hovadinu a cekali ze jim jako lidi reknou: Dekujeme Vám mnohokrat, ze jste zkurv*** event pri kterem se dalo hodne vydelat??? Nebo co si jako čekala???

      Laskavě se uklidni s vyjadřováním :) Zkus si uvědomit že hold vymysleli nový způsob získávání cen aby všichni byly spokojeni že všichni něco dostali. To že to většině hráčů nevyhovuje - s tím se dá pracovat. Jinak rozmazlení jste byly vždy. Při každém eventu co pořádali GM "ještě tohle a ještě něco prosím bla bla.." klasická věta která se vždy od někoho objevila. Proč se ptáš mě co jsem čekala :) Lidem se nelíbilo že někdo vyhrál vícekrát a stěžovali si že ten co už vyhrál by neměl být vylosován, teď když můžou vyhrát všichni tak je to taky špatně. Vlastně já už od této komunity ani nečekám že by se k tomu mohli nějak slušně vyjádřit a polemizovat o tom nebo něco pro to udělat, na to je tu jen pár vyjímek. A rozhodně nemelu kraviny ohledně toho aby vymyslel nějaký event, jelikož když je tenhle tak na prd, tak může kdokoliv udělat návrh na nějaký, kde si to můžete vynahradit. Ale kdo by si chtěl namáhat mozeček žejo. :)



      Edit: To je důvod teda "oni si nás rozmazlili" :) tak hold už asi dostali rozum :)

      The post was edited 1 time, last by Mellody ().

    • dexight wrote:

      Jo? Fakt? Pro tebe to tu zopakuju ještě jednou: Teď, když vyhraje a zodpoví vše správně, tak dostane menší odměnu, než kdyby byli odměny velké a daná osoba neměla velké štěstí.

      Nevím co mi "zopakuješ", já si tu příspěvky umím přečíst :) a tleskám ti že jsi to pochopil dobře, ale stále nechápu PROČ to opakuješ.. :) jelikož víceméně je to vyrovnané. A stále si můžeš stěžovat na GF :whistling: Když to t
      ak hezky vymysleli :) A nebo si počkej na příští rok ^^

    • Nevím o čem se hádáte :D přirozená potřeba lidí je mít víc a víc a víc....řekněte si, kolik peněz(v realu) by vám stačilo? nechtěli byste pak ještě víc? pro jistotu, pro pohodlí... .)

      Je to jak malé děti které chtějí taky pořád víc a víc, ale třeba sladkostí :) u hráčů jsou to itemy, goldy atd. :D

      "žebrání" bylo vždy, hraju 5let (s pauzama) a vždycky někdo žádal něco navíc u dárků :)

      Malý dárky jsou třeba také proto že je méně hráčů a když dají do herní ekonomiky věc velké hodnoty které se dají dobře prodávat nemusí lidi kupovat nm (mluvím ted spíše o jiných zemích) a gf má nachvili menší zisky, což ted určitě nechcou (ebo někdo nesouhlasí?)

      nechcete už tohoto nechat? :) neshodnete se akorád je zde pka spam
    • Mellody wrote:

      Kadasek2 wrote:


      Mellody nevim co tady furt meles za kraviny, aby vymyslel nejaky event atd. Kecas tu ze jsme rozmazleni, ale oni si nas rozmazlili sami tim, ze v predchozich letech tam davali vysoké ceny a na původní kalendář si lidi nestezovali. Ted vymysleli tuhle hovadinu a cekali ze jim jako lidi reknou: Dekujeme Vám mnohokrat, ze jste zkurv*** event pri kterem se dalo hodne vydelat??? Nebo co si jako čekala???

      Laskavě se uklidni s vyjadřováním :) Zkus si uvědomit že hold vymysleli nový způsob získávání cen aby všichni byly spokojeni že všichni něco dostali. To že to většině hráčů nevyhovuje - s tím se dá pracovat. Jinak rozmazlení jste byly vždy. Při každém eventu co pořádali GM "ještě tohle a ještě něco prosím bla bla.." klasická věta která se vždy od někoho objevila. Proč se ptáš mě co jsem čekala :) Lidem se nelíbilo že někdo vyhrál vícekrát a stěžovali si že ten co už vyhrál by neměl být vylosován, teď když můžou vyhrát všichni tak je to taky špatně. Vlastně já už od této komunity ani nečekám že by se k tomu mohli nějak slušně vyjádřit a polemizovat o tom nebo něco pro to udělat, na to je tu jen pár vyjímek. A rozhodně nemelu kraviny ohledně toho aby vymyslel nějaký event, jelikož když je tenhle tak na prd, tak může kdokoliv udělat návrh na nějaký, kde si to můžete vynahradit. Ale kdo by si chtěl namáhat mozeček žejo. :)



      Edit: To je důvod teda "oni si nás rozmazlili" :) tak hold už asi dostali rozum :)

      Proc bych tady navrhoval nejaky eventy, kdyz je tady návrhu asi tak milion a pak stejne udelaj hovadinu pri ktere mají hraci dolovat vodu ze studny. A to ze si nas sami rozmazlili neni duvod??? Budes se divit, ale kdyz si na neco zvyknes a pak budes dostávat min, tak se ti to líbit nebude. Kdyz budes mit treba praci, 3 roky budes pracovat rekneme za 50 tisic za mesic a pak najednou prijde šéf a rekne ti, ze budes pracovat za 25, tak se ti to asi taky nebude libit.
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Koukám že už jsi dloíuho v teamu že máš tak krásný přehled :)) Nechápu jak můžeš srovnávat práci a hru.. jak říkám je to vyrovnaný vzhledem k tomu že odměnu nedostane jen par lidi ale všichni.. jsem asi jediná která je ráda aspoň za nějaký event než vůbec žádný :)

      The post was edited 1 time, last by Mellody ().

    • Je fajn, že si dokážete aspoň na rovinu přiznat, že jste rozmazlení. Minimálně teda dexight a Kadasek2.
      Důvod "oni si nás rozmazlili" na to se snad nedá ani reagovat, ale pobavilo mě to :rofl:

      Kadasek2: kdybych bral na výplatu 50 tisíc a jednoho dne by za mnou přišel šéf, že budu od teď míto 50 brát 25 tisíc. Tak mám možnost to přijmout nebo odejít jinam. Tak samo máš ty možnost přijmout event takový jaký je nebo se ho neúčastnit.
    • Berte to z jiné stránky.Zase když někdo něco vyhraje tak alespoň nebude mít nějakou super cenu (např. nosmát který se nedá normálně sehnat).Já bych byl teda osobně rád že alespoň GM něco pro nás udělali a né že když už pro nás něco udělaj tak je k tomu ještě zprdnete že je to málo? Budte rádi za něco alespoň. :pillepalle:
    • Proč bychom měli bejt rádi že něco je, a odměny sou horší????? Zase uvedu třeba ten plat: dostáváš třeba 30 000 měsíčně a pak ti šéf řekne že budeš dostával jen 5000 (minimální mzdu sem pls necpěte) Řekl by sis "alespon neco" ???? Já ti to řeknu: NE. Taky by ses sbalil a šel jinam -> když to převedem sem, tak z toho vyjde že eventu se moc lidí účastnit nebude = nanic.
      A taky tu pls neargumentujte že "to by ses divil kolik lidí se zúčastní" Neříkejte mě, že by jich bylo víc, jak kdyby byli odměny velké.
      A proč dělat eventy, kterých se lidi účastnit nebudou?
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().

    • Hele ten dander třeba je pro ty (nevim jestli to tak GM mysleli) kteří ještě nehráli když se rozdávali při minieventu.Asi všechny štve že je odměna menší a nevim přoč říkáš že by si odešel za jinou prací.Kam chceš jako odejít tady? :D Ani nevíš co jsou ty svitky bušíka,jakou budou mít vlastnost takže nevíš jestli to dobrý je nebo ne

      The post was edited 1 time, last by Kromik05 ().

    • dexight wrote:

      Proč bychom měli bejt rádi že něco je, a odměny sou horší????? Zase uvedu třeba ten plat: dostáváš třeba 30 000 měsíčně a pak ti šéf řekne že budeš dostával jen 5000 (minimální mzdu sem pls necpěte) Řekl by sis "alespon neco" ???? Já ti to řeknu: NE. Taky by ses sbalil a šel jinam -> když to převedem sem, tak z toho vyjde že eventu se moc lidí účastnit nebude = nanic.
      A taky tu pls neargumentujte že "to by ses divil kolik lidí se zúčastní" Neříkejte mě, že by jich bylo víc, jak kdyby byli odměny velké.
      A proč dělat eventy, kterých se lidi účastnit nebudou?



      A když nic jinýho nesežeeš uděláš co? :D spokojíš se i s minimem :) zvlášt za práci kde děláš *

      Tohle máš event kterej tě nic nestojí, max. 5minut na ověření informace a něco za to máš :) nebo ty se snad nebudeš učastnit tak lehkýho eventu? :D něco > nic :)
    • dexight wrote:

      Proč bychom měli bejt rádi že něco je, a odměny sou horší????? Zase uvedu třeba ten plat: dostáváš třeba 30 000 měsíčně a pak ti šéf řekne že budeš dostával jen 5000 (minimální mzdu sem pls necpěte) Řekl by sis "alespon neco" ???? Já ti to řeknu: NE. Taky by ses sbalil a šel jinam -> když to převedem sem, tak z toho vyjde že eventu se moc lidí účastnit nebude = nanic.
      A taky tu pls neargumentujte že "to by ses divil kolik lidí se zúčastní" Neříkejte mě, že by jich bylo víc, jak kdyby byli odměny velké.
      A proč dělat eventy, kterých se lidi účastnit nebudou?

      když se ti to nelíbí tak se neúčastni, nikdo tě k tomu nenutí a mám takový pocit, že i kdyby se v tom rozdávaly +15 karty tak stejně budeš nespokojený a začneš vykřikovat "jen +15 karty? dejte k tomu i +10 vybavení"

      a přestaň zbytečně flamovat. nelíbí se ti? neúčastni se. je tu spoustu hráčů, kteří jsou rádi i za málo.
    • Souhlasím s Cissnei, je toho dost. Takže místo neustálého remcání bys měl jít kreslit nebo vymyslet něco na FanArt..
      Navíc nechápu že si myslíš že GF vadí, že se někdo neúčastní Adventního kalendáře... to ty se okrádáš o odměnu a jim to může být víš kde... :D
      Tohle je zbytečný... Chytrému napověz, hloupého kopni. Tady ani kopanec na šišku nepomůže. :D Jdu radši dělat perníčky :3

    • No právě. Gf chce čím dál víc tak dává menší odměny. Zdražuje nosmal (tím myslím to zavedení těch beden, kde jak každý ví je šance na pořádnou věc malá) apod.
      Spousta hráčů ráda za málo? WTF myslíš si že by byla raději za málo jak za hodně??

      //edit: magua: opakuji, nelíbí se ti tak se neúčastni nikdo tě nenutí, když máš raději nic než málo
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().