Pinned Sandboxie

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • POVOLENO?

    Zajímavý nástroj umožňující bezpečné a utajené spuštění programů ve vlastním ochranném sandboxu (pískovišti). Lze tak například bez obav spouštět například jakýkoliv internetový prohlížeč a všechny záznamy (historie, temp, cookies,...) jsou ukládány do speciálního registru a lze je tak velmi snadno smazat.

    Vyjádření hráčů prosím podložit buď screenem z ticketu, nebo jiného vyjádření člena týmu.

    Důvod proč mě to zajímá:
    Hraju za více postav a přepínat uživatele na jednom PC nebo zapínat více PC je otravný. Přitom stačí toto..
  • Pravidla hry §5 Používání aplikací, které nebyly vytvořeny společností GameForge pro hraní hry je přísně zakázáno.
    Takže podle mě je to zakázáno.
    Nothing is TRUE.
    Everything is PERMITTED.
    We work in the DARK to serve the LIGHT.

    The post was edited 1 time, last by Ezio ().

  • Ahoj, ban Ti za to určitě nikdo nedá a to zejména z toho důvodu, že je to prakticky nezjistitelná záležitost. Osobně nevidím rozdíl v tom, když si spustíš více profilů nebo když si spustíš sandboxie (vzhledem k tomu, že multiúčty jsou povoleny).

    To s tím pravidlem o nepoužívání programů třetích stran bych do toho úplně netahala, protože ten program sám o sobě se hrou nic nedělá. Normálně pouštíš hru v nějakém OS, které přece taky nevytvořilo GF :)

    Shrnuto a podtrženo, já to používám taky, když si chci svou herní postavu poexpit s GM postavou (joke).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.