Poslední kapky Caligora

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Martinias wrote:

      Tak k tomu glacu jste si asi řekli dost, ale myslím si, že v dnešní době sehnat rod je maličkost. Takže i klidně 30 lv. může se objevit v raidu. Když tu mluvíš o nižších lv....Beru jsou tu, bohužel ta logika lidí, kdy na 50lv. máš i 20kk, vozidlo, výbavu nad r5 a ještě +, se ti tu projeví. Dříve se na eq vůbec nebral ohled, dárky byli něco co nikdo nikdy neviděl, vidět 3. SP rarita, glac byl nejlepší a nejdůležitější Akt. Event je pro pobavení, osobně klidně bych za odměnu dal stín (nakonec to je taky něco co normálně nezařídíte), navíc jsem rád za názor mitrax, kdo to četl pochopí, že i nízký lv. patří na glac. Afkerů se nezbavíš. Je to velice oblíbená aktivita na NT, z důvodu právě vysokého EQ, rychlý exp, vše dostupné, obchodování (většinou to lidi poznaj právě na lv. 80-90) a opravdu většina přichází o to kouzlo hry, když hrajete více jak rok. Pro příklad, kdo si pamatuje celý příběh Nostale že?

      Pokud někoho opakuji, omlouvám se.


      Pokud seženeš do cca 50lv rod tak ta bude taková že bude ráda pokud dáLOD, natož světlo :D (pokud budou vědět co to je)

      Nehledě na to že pro malý lvly ten raidy stejně není, chci vidět kdo by se takovýho "prcka" ujal :D už jenom když se kouknete na sp....málokdo má před lodem job na 3sp :) a jít tam za reda kterej z 1. 2 má jakžtaž plochy je MP sebevražda :)
    • Dexighte sice jsem mel tyden ban, ale ted to tu vsechno prochazim a pises tu ve vsech threadech uplny blbosti. Ti kdo na ten event proste nemaj lvl maji ted bohuzel smulu a budou muset trochu poexpit, aby se mohli zucastnit dalsiho. Vsichni tu branite prcky, pritom vsichni aspon trochu aktivni co par mesicu hraji maj postavy 85+...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Já mám jak už jsem psal 84ku (na 90 zatím nejedu) a dopřál bych něco i těm menším. Proč ne? Takže to, že jak byl haloweenskej mobspawn rozdělen na 55+ a 55- je špatně?
      Ohledně blbostí-je mi jasný že to tu píšeš jen kvůli Alušemíše, nebo jak se jmenuje.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D