Pinned Halloween event 2014

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Je rozdíl jestli prodáváš starej nebo novej protože mezi potencionálníma zákazníkama muže být někdo třeba se 7sp na jiné povolání jíž se chce zbavit....

    Jinak co třeba o tomhle založit v otázkách thread, popř. tam i přesunout tyto posty (nebo je promazat, nejsem zakladatel ale rozhodně se držák netýká eventu, pouze byl přidán spolu s eventem) a tady to nechat čistě na halloween event diskusi :)
  • Pajik wrote:

    A mám ještě dotaz.. nebude nějaká směnárna u GM těch starých držáků za nové ?...:)
    Je to sice pakárna, ale ty novější se určitě budou prodávat rychleji :P


    Jak rikas, je to pakarna a nic takoveho se konat nebude :P
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Magrat wrote:

    Pajik wrote:

    A mám ještě dotaz.. nebude nějaká směnárna u GM těch starých držáků za nové ?...:)
    Je to sice pakárna, ale ty novější se určitě budou prodávat rychleji :P


    Jak rikas, je to pakarna a nic takoveho se konat nebude :P


    Škoda. U některých supermarketů se po jejich eventu kartičky zvířátek, prosím pěkně, měnily :P

    The post was edited 1 time, last by ja1ja1 ().

  • Vítku to máš pravdu :DD ale jinak muj názor na tento event:
    raid se mi osobně moc líbí. Jsem ráda že už není 4 rok za sebou furt ten nudnej event ,kterej nikdo nechtěl chodit :P doufám že se brzo dočkáme více karet foxy . je fakt moc hezka a skily jsou husté! :D jsem zvědavá zda nás změna eventu čeká i v zimě, protože i ten už je opravdu dost stereotypní a boring :D
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


  • Naprosto souhlasim! Jinak hodne lidi se pta na ten zimni raid. Hledala jsem a nasla jsem, ze by mel byt take zmeneny na nejaky novy :) Rozhodne velke plus!

    Navic co koukam, tak uz se vpohode berou na raidy i lvly okolo 60-70 lvlu. Takze se lvlove omezeni znacne snizuje a myslim, ze jeste snizi :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Sice ... moc lidí furt bere to omezení 80 / 70+ (A TO MĚ PROSTĚ SE**! :D) Ale jako dobrý ... Jsem rád že mě berou i nějaké elity i když jsem 67 x) Jinak novej zimní event? Jako fakt? No to prostě bomba! :D Ačkoli ... Koho do toho asi dali jako bosse? ._. (Zlej Robotickej Santa (y) :D :D)
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • Zetsu asi takhle, já osobně dělám raidy 70+ protože většina lidí pod 70 to neumí... a to je bohužel realita. Udělal jsem 3 raidy pro prcky, 20-60 lv, co si myslíš? Ani jeden raid nedali i když jsem jim asi 5x zopakoval co se po nich chce... Le Logic forever -,-
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • oujeacekxml wrote:

    Zetsu asi takhle, já osobně dělám raidy 70+ protože většina lidí pod 70 to neumí... a to je bohužel realita. Udělal jsem 3 raidy pro prcky, 20-60 lv, co si myslíš? Ani jeden raid nedali i když jsem jim asi 5x zopakoval co se po nich chce... Le Logic forever -,-


    Zajímavé, právě jsi prokázal že existuje spojení mezi lv a iq(pokud budeme iq brát jako meřítko chytrosti :)) Se svou 93 už o sebe přestávám mít starost :D

    Je to spam ale napsat to chtělo D
  • Vyšší level víc umí? Protože se dostane na víc raidů a ví, co má dělat. Jestli většina těch 20-60 byla na tom raidu poprvé tak se nedivím. Já jsem holy 57lv a nemám na raidu problém.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Asi tak no :) A celkem hodně 90+/80+ Prostě to je fuk ._. Mají prcky .. (Včetně mě Resp. ten prcek se stal moji hlavní.) Ale je fakt že celkem to jde poznat i o tom chování hráče jestli to umí nebo né x)
    Země může zmizet, oceán může vyhasnout, obloha může spadnout, ale Oni příjdou.
  • alušaMiša wrote:

    Vítku to máš pravdu :DD ale jinak muj názor na tento event:
    raid se mi osobně moc líbí. Jsem ráda že už není 4 rok za sebou furt ten nudnej event ,kterej nikdo nechtěl chodit :P doufám že se brzo dočkáme více karet foxy . je fakt moc hezka a skily jsou husté! :D jsem zvědavá zda nás změna eventu čeká i v zimě, protože i ten už je opravdu dost stereotypní a boring :D

    A ktery z tech 4 hlavnich raidu neni ohranej, stereotypni a nudnej:) Vsechny se chodej 2 dny a pak event spociva v tom, ze se na glacu pouziva to event jidlo:D
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Pochopis, ze bedny jsou neprodejny???!!! Takze i kdyby byl stary event nevydelal by si na tom nic. Jedine, ze bys prodaval dynovi busiky, kdybys na ne mel kliku... A nevim co tu furt brecis, protoze se berou i lvly 60-. A jestli nemas aspon lvl 55, tak proste musis expit! Jedna lod ti da s ancellem celej lvl, tak tu furt nebrecte jak je to nefer! Mozna jste si toho jeste nevsimli, ale zivot proste neni fer!
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Na tento raid se dostane i menší level, ale musí mít tým který ho vezme. Výdělek je hodně snížen hlavně tím, že nejdou prodat bedny. Do zimního eventu by aktivní hráči, kteří teď začínají měli být pohodě 80+.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Neříkám že se na tento event nedostanu, ale vyhrát ho je už jiná stránka věci.
    Kadásek na tebe ani reagovat nemusím, dle tvého vyjadřování si zaostalý 14-ti letý primitiv. :D
    I kdyby event zůstal při starém a bedny by se nedaly prodávat tak by si na tom vydělal jelikož raid byl za 3min hotový, tudíž by ti určitě nějaký ten bušík kterého by si při nejmenším prodal za 1,5kk padl.
  • Salvador wrote:

    Jestli změní i zimní event, tak to bude potupa úplně.
    Tyhle dva eventy byli pro menší levely výborný výdělek, teď jsme zase u toho že na tom vydělají pár goldů jen ty větší levely.
    Nebo-li přizpůsobeno k "Pay for Win"


    Ale raidy nejsou od toho aby jsi na nich vydělal, je to změna od normálu....má to zabavit a ne že za raid máš 10mega z beden (stejně je 10mega nic)
  • Stejne z Halloweenu byly dycky nejlevnější bedny, ktery po par dnech spadli na 40k, protoze z toho padali jenom kraviny a busove se prodavali za 500k
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!